M.A.M.E (link do romova i molba za pomoc)

mmm.com.mk

Zainteresovan član
Poruka
139
Momci evo adrese za skidanje romova http://www.rom-world.com ali molim vas pomozite i recite sta da radim kad ih skinem, tj kako pokrenuti taj prokleti mame 32.... Da samo znate kako se nerviram, sve neki dos prozori iskacu, a skinula sam ga tu sa krstarice, posto ima neki sajt za to, al nemam pojma sta tamo skinuti... Ili ako nieje taj moj mame u redu dajte link gde da skinem nesto sto ce da radi...
 
ZIP fajl NE TREBA odzipovati. E sad, nemam pojma zašto tebi neće. Ja trenutno nemam MAME32 (e da, 32 je win verzija) na kompljuteru pa da se malo pozabavim time. Davno sam se bavio s njim, a koliko pamtim nikakvo dodatno podešavanje nije bilo potrebno.
Imam ovde jedino DOS verziju programa. U njemu nemam pojma kako se startuju igre (kako idu komande u dosu), pa samo prevučem *.zip fajl na mame.exe i otvori mi igru. 8)
Nego da ti to nisi skinula beta verziju programa? - pošto vidim ta stoji u krst. biblioteci softvera. :o
 
Shvatih da ih ne treba otvarati, a imam win verziju, posto ta sa krstarice nije valjala. I sad sam recimo dosla do nekle... Od jedno 30 romova koje sam skinula, radi mi jedno 10 njih... I koji je ovim drugima sto ne rade, pojma nemam... Inace ja ne igram nesto te igrice, to ja za decu skidam, ne znaju vise sta ce od sebe...
Zna li ko neki sajt gde se skida jos ovih djavola...
I jos nesto... Dali na Maem idu i igrice koje su za Nintendo, Gameboy, Neogeo... i slicno... ili samo oni koji su za Mame?
 
DabaMAN:
Pa Vi ko da ste se tek juče učlanili. :) Zar ne znate da je na krstarici izvršen backup (da bi se forum vratio na pređašnjee stanje, pre nego što su izbrisani oni silni topici), i to očeglidno na vreme pre nego što si ti cages napisao taj post. :wink:
phuh,iskreno,ja nisam znao i izvinjavam se sto sam odmah odreagovao
4mmm:nadam se da si procitala moj post ako nisi ponovicu ti,sad me mrzi
 
NEMORAJU romovi da budu u folderu roms ( mada bi trebalo da tamo stoje) nego se u padajucem meniju( ja mislim da je tools)
u mame\mame32 emulatoru za WIN izabere stavka DIRECTORIES
dalje se ide na insert pa se odabere folder gde su romovi
taj folder se ubaci na listu, OK OK i u exploreru u mame emulatoru izabrati available( ima all, neo geo, i drugo)i on ce izlistati definisani folder.
 

Back
Top