Age Of Empires

I ja mislim da je to najbolja strategija....igrao sam je skoro kao sve ostale igrice zajedno.

Jedino mi se ne svidja bas nesto nastavak Age of Mithology jer mi je nerealna sa onim cudovistima i ostalim....
 
Teško mi je odlučiti se koji je nastavak najbolji.... Rise of Rome mi je i dalje nekako najdraži, jer znate ono - prvi deo se nikako neda prevazići (dobro u ovom slučaju ekspanzija za prvi deo). :)
Dvojka nudi mnogo bolje izbalansirane jedinice, hvala bogu mnogo bolji AI (sećam se prvog dela kada daš komandu jedinici da dođe sa jednog kraja na drugi, a on se zaglavi negde u šumi i ne mrda :lol: ), grafiku, a i bogatije kampanje.
The Conquerors isto nije bio loš expansion pack. Doneo je par novih naroda, među kojima neverovatno moćne Špance, zatim korisne novine poput mogućnosti kupovine više farmi odjednom - što je bilo jako korisno, jer je u dvojci bilo izuzetno zamorno nadgledati i graditi nove farme svaki put kad se "istroše" (a znate koliko je trebalo sagraditi njih radi pristojnog prihoda hrane).
Dosta je Age napredovao tokom godina. Sad treba puno očekivati od trećeg dela, koji će, uveren sam, biti najbolji RTS u budućih par godina (do izlaska četvrtog :) )
 
Ha, ha, ova ti je dobra! :wink: Naravno da neće trebati, jer kada je reč o grafici, trojka neće imati dodirnih tačaka sa dvojkom. :)
Što se tiče izlaska, valjda negde krajem ove godine, ili početkom sledeće. A najverovatnije sredinom sledeće (odlaganje bato).
 
DEFINITIVNO JE JEDNA OD NAJBOLJIH STRATEGIJA KOJU SAM IGRAO A IGRAM I DAN DANAS ALI MI SE NASTAVAK AGE OF MYTHOLOGY BAS I NE SVIDJA. AKO GLEDATE IZ UGLA MOJE BABE ZA NJU JE SVE TO ISTO SARENO I JEDNOSTAVNO ZAGLUPLJUJUCE ALI AKO GLEDATE IZ UGLA ZALUDJENIKA ZA STRATEGIJE SHVATICETE DA JE VELIKA RAZLIKA IZMEDJU AGE OF EMPIRES I AGE OF MYTHOLOGY.DA NE PRICAM VISE VERUJEM DA SVI ZELJNO ISCEKUJETE NASTAVAK KULTNE IGRICE AGE OF EMPIRES. :( :arrow: :arrow: :P

POZ.
 

Back
Top