Lek za erekciju.

Da li je moguce da je on stvarno to? Da je pohadjao bilo kakvu medicinsku skolu?

pa zastrasujuce je njegovo neznanje ako je bilo sta pohadjao sto ima veze s medicinom, ali on tvrdi da je polagao fiziologiju kod jednog profesora na medicinskom fakultetu.
ako prihvatimo da je to istina (uzimajuci u obzir o kome se radi, vrlo je diskutabilno), a znamo da nije isao na medicinski fakultet, onda nam ostaje da je mozda eventualno isao u visu medicinsku, jer ne znam ko jos polaze fiziologiju na medicinskom. mada mislim da ni oni ne polazu kod nasih profesora, ali nisam se detaljno informisao.
 
pa zastrasujuce je njegovo neznanje ako je bilo sta pohadjao sto ima veze s medicinom, ali on tvrdi da je polagao fiziologiju kod jednog profesora na medicinskom fakultetu.
ako prihvatimo da je to istina (uzimajuci u obzir o kome se radi, vrlo je diskutabilno), a znamo da nije isao na medicinski fakultet, onda nam ostaje da je mozda eventualno isao u visu medicinsku, jer ne znam ko jos polaze fiziologiju na medicinskom. mada mislim da ni oni ne polazu kod nasih profesora, ali nisam se detaljno informisao.

Da dodjem kod vas gde svakog docekujete spricom? Jesi lud, volim sebe. Kod Tomislava sam polozio u ofisu na institutu, puno marve bilo na faksu pa je od broja indexa 200 prebacio za vikend. Trebao bi znati, ako dolazis kod coveka na predavanja, osnovno je znati nesto i o predavacu, osim sta i gde predaje.

- - - - - - - - - -

To je odlika bar onih boljih studenata. Bubaci samo slusaju sta im se na predavanju kaze... knjiga, knjiga i samo knjiga. Vidim da si ti od te grupe cim nemas blage veze o profesorima sa kojima svakodnevno dolazis u kontakt.
 
Zamisli, ja sam od grupe koju zanima nauka kojom sam odabrao da se bavim, a ne zanima me zivotna prica svakog profesora pojedinacno.
Ali kad ne bih mogao da naucim cak ni fiziologiju, kao sto je slucaj kod tebe, onda bih se i ja verovatno informisao o svim detaljima vezanim za profu pa bih znao kako da mu se cepim ;)
Znaci, jesi visa med sestra?
 
Znaci, jesi visa med sestra?

Moracu da te razocaram. Nisam. Znam da bi zeleo da jesam, dao si signal na temi Ishrana da imas sklonost drzeci se istrazivanja LGBT kompanije Haris Interaktiv. Zao mi je mikelo, nadji nekog drugog. Evo Dejan P je ulogovan pa se druzite, ja odoh. Cao, cao.
 
Moracu da te razocaram. Nisam. Znam da bi zeleo da jesam, dao si signal na temi Ishrana da imas sklonost drzeci se istrazivanja LGBT kompanije Haris Interaktiv. Zao mi je mikelo, nadji nekog drugog. Evo Dejan P je ulogovan pa se druzite, ja odoh. Cao, cao.

To je najbolje sto mozes? Sledeci put se potrudi da budes manje pateticna neznalica, pa neces morati ovako glavom bez obzira da pobegnes sa teme nakon sto te 10 ljudi uhvati u katastrofalnim budalastinama.
 
To je najbolje sto mozes? Sledeci put se potrudi da budes manje pateticna neznalica.

Ako izuzmemo da su osnova od koje se krece elementi, ovde aktuelan fizikalan cetvrti - zemlja, koji obuhvata i ishranu koja je sa vase strane nepravilna, da ne kazemo suicidna, o kakvom onda neznanju pricamo? O osnovno maternjem, fakultetskom..... tu je isto doslo neznanje sa tvoje strane. Pravis pravopisne greske, pokazujes totalno nepoznavanje osoblja od kojih dobijas akademsko znanje, itd., itd.
 
Ako izuzmemo da su osnova od koje se krece elementi, ovde aktuelan fizikalan cetvrti - zemlja, koji obuhvata i ishranu koja je sa vase strane nepravilna, da ne kazemo suicidna, o kakvom onda neznanju pricamo? O osnovno maternjem, fakultetskom..... tu je isto doslo neznanje sa tvoje strane. Pravis pravopisne greske, pokazujes totalno nepoznavanje osoblja od kojih dobijas akademsko znanje, itd., itd.

Vidim da je krenula akutna epizodica.
 
Lose masti (meso) zakrcuju cevovod i patka se vremenom sve manje i manje dize. Dobre masti (bilje) ne zakrcuju cevovod i patka je tokom vremena u funkciji. Prosto.


Ako je ovo tacno zasto onda Eskimi dok su se tradicionalno hranili ( iskljucivo proteinima i mastima ZIVOTINJSKOG porekla - ribom i mesom foka, kitova i dr. zivotinja ) prakticno nisu znali za bolesti srca i krvnih sudova? Njihov *cevovod* bi prakticno trebao da bude potpuno zakrcen, zar ne? Ili mozda ribe, foke itd. nisu *meso* ? Ili narod Masai u Africi koji se hrani samo mlekom ( ponekad pomesanim sa svezom kravljom krvlju- kad im je potrebna ekstra energija) i mesom . Nema žitarica, povrća, mahunarki, salata...Oni bi morali da budu teski srcani bolesnici. Ali suprotno tome - to su najzdraviji i najlepsi ljudi na svetu, toliko lepi da ih je i cuvena Leni Rifenstal (stara *nacisticka* rediteljka) prikazivala u svojim dokumentarcima kao egzemplare ljudske lepote.Izgleda da nije sve tako prosto...:think::whistling:
 
Dzaba si pisao ovo jer je Poznavalac stvari vec pisao i pitao ga isto ovo za eskime i on je prosto odgovorio "pusti ti eskime",hahaha...a sto se tice tog plemena u africi,pre par dana sam gledao o njima dokumetarac,otisao neki lik da ga poduce njihovim vestinama i prezivljavanju,kao i da vodi stoku po pustinji do drugih pasnjaka..i bas sam gledao to i kazu da im je to jedina hrana kad danima idu i gone stoku..sa nekom malom strelicom pogode venu krave i uhvate pola cinije krvi i prasinu posle toga bace da bi zaustavili kravi krvarenje,izmuzu mleka u tu krv i piju..a poslastica u posebnim prilikama je kad zakolju kozu,krave su im dragocene,njih retko kad kolju..izuzetan dokumetarac o jednom plemenu koje nikad nije imalo volje za zivotom u civilizaciji...a najaci su kad obore trulo drvo i vade med u sacu,a pcele ih non stop ubadaju,a oni kulerski sede u prasini i jedu med..
 


Ako je ovo tacno zasto onda Eskimi dok su se tradicionalno hranili ( iskljucivo proteinima i mastima ZIVOTINJSKOG porekla - ribom i mesom foka, kitova i dr. zivotinja ) prakticno nisu znali za bolesti srca i krvnih sudova? Njihov *cevovod* bi prakticno trebao da bude potpuno zakrcen, zar ne? Ili mozda ribe, foke itd. nisu *meso* ?

Ti znas da li je cevovod eskima zakrcen ili nije? Kako si dosao do tog saznanja? Stisnuo si eskimu penis i proverio da li cvrst ili nije? Auuu....


Elem, kada se ti i Poznavaoc drzite eskima ko pijani plota kojima branite svoje teze iako eskimi zive svega 40 godina, da vas pitam, znate li da kada neko dodje kod eskima u goste da mu oni u znak gostomprimstva ponude da prespava sa njihovom zenom u iglu? Da, to je istina, a kako su vam eskimi gurui onda je ocekivati da se i vi ponasate tako.
 
Kamael veganski lazovcino,citiraj moj post gde sam napisao da jedem pastete i mesne preradjevine..Napisao si da sam i sam rekao da se hranim sa tim..Ajde mudonjo!!Ako mi citiras post gde sam to napisao javno cu napisati da si glavni na ovom forumu i povucicu se do daljnjeg,u suprotnom da javno napises da si izmislio kao mnoge stvari sto izmisljas..
 
Pravilno je i jedno i drugo, jedino sto je nepravilno je vasa nehumana ishrana.

https://www.youtube.com/user/poznavaoc

https://sr-rs.facebook.com/public/Novosadski-Poznavaoc-Fudbala

Covece, kako je moguce da mislis da je validan dokaz postavljanje linkova gde je neko, nepismen kao ti, napisao naslov pogresno? Ma, i ja svasta pitam - naravno da ti to mislis :D
Kad nesto napises na internetu, to ceo svet moze da procita. Zar ti nije glupo da vecno ispadas neuk i nepismen?
Najsmesnije u celoj prici je sto sam te vec jednom prozvao za to "poznavaoc" i tada si postavio ovaj isti link! :D
 
Pravilno je i jedno i drugo, jedino sto je nepravilno je vasa nehumana ishrana.

https://www.youtube.com/user/poznavaoc

https://sr-rs.facebook.com/public/Novosadski-Poznavaoc-Fudbala


hahahahaha a ja mislio da je postavio link gde neki profesor jezika pise o gramatici,hahaha boze kako si zatupast...od te biljne hrane mozak ne moze da radi kapacitetom koji je neophodan za jasno rasudjivanje i shvatanje..

mikelo vidis da ti salje neke oglase i asocira da ga spases,on je zivotno ugrozen koliko vidim..kod ovakvih osoba treba citati izmedju redova,oni ne znaju da da su vec izgubljeni..
 
Poslednja izmena:
..od te biljne hrane mozak ne moze da radi kapacitetom koji je neophodan za jasno rasudjivanje i shvatanje..

Naucna istrazivanja su potvrdila da vegetarijanci imaju veci IQ od svastojeda.

Vegetarian%20Add%20Health%20women.jpg
 

HAHAHAHAHAHAHA!!! Jbt ugusicu se od smeha! :D
Pa, covece, konsultuj neku knjigu pre nego sto se ovako dvostruko ispalis :D
hahahahahahaha! Cek da dodjem do daha, pa da ti lepo napisem.

...

uhh... elem:

http://www.srpskijezik.rs/gramatika/prelazak-l-u-o

Znaci, poznavalac u nominativu jednine, poznavaoca u genitivu jednine, poznavaoci u nominativu mnozine, poznavalaca u genitivu mnozine. Ako bude trebalo, ispisacu ti i za ostale padeze, ali za pocetak nauci ovo, da se ne sramotis ovako ultraepski :D

Izvinjavam se sto sam te pre neki dan "optuzio" da si visa medicinska sestra. Ti ocigledno ni osnovnu skolu nisi zavrsio.
 

Najsmesnije je sto cak i u ovom tekstu na koji vodi ovaj tvoj link imas NA VISE MESTA reci koje bi ti pokazale da si u zabludi (samo da si zaista procitao tekst dalje od naslova)i da se u nominativu zaista koristi oblik sa L a ne sa O. U tom tekstu na koji nas upucujes da bi *dokazao* da si u pravu naime imas sledece sintagme - *pomocni SPASILAC* ( jedno 3,4 puta) , *UPLATILAC*, *PRIMALAC*. :rtfm:
 
Prelaz L u O desio se krajem 16. veka. Pravilno je i jedno i drugo. Zmaju, ne odgovori ti na pitanje kako znas da eskimi nemaju problem sa erekcijom, stiskao si im penis pa znas iz prve ruke?
 

Back
Top