Da li je izbor za Evrop(j)esmu politicka namestaljka?
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Da li je izbor za Evrop(j)esmu politicka namestaljka?

Podrazumevano Da li je izbor za Evrop(j)esmu politicka namestaljka?

Ovo sto nam se dogodilo je potpuno neverovatno!!!prvo da crnogorci imaju sopstveni izbor za evro pesmu,pa tek onda da se takmicimo svi zajedno...ko je tako nesto uopste dozvolio????Zasto onda npr.Vojvodjani nisu imalo svoj izbor,pa da se svi onda parcijalno glupiramo!!!!! I odakle ideja da se finalni izbor odrzava u crnoj gori????U sali za 400 ljudi,gde by the way i nije bilo ljudi????!!!!Lepo je voditeljka "pogresila" kad je rekla da su glasali korisnici 069 i 067 mreze....samo me zanima koliko Srba koristi mobilne sa tim pozivom????Da mi dozvolimo sebi ovako nesto, da Srbe u Evropi predstavljaju crnogorci !!!! Pa to je strasno,pri tom pesmu ne bih ni da komentarisem a izvodjace jos manje.Zelim im brzo otcepljenje,pa neka se sami brukaju u Evropi,nama je brukanja dosta!!!

Početnik
    Učlanjen
    05.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da li je izbor za Evrop(j)esmu politicka namestaljka?

NARAVNO DA JESTE !!!!Svako ko nije gluv i glup,za razliku od crnogoraca mogai je da cuje da je pobednicka pesma "Jutro" a ne oni maloletni delikventi koje ne znaju ni unisono da pevaju...ovo je bruka i sramota za Srbiju!!!!Izbor treba definitivno ponistiti!!!!pa da vidim kako ce u Beogradu da glasaju!!!Crnogorci bre nemaju vodu za osnovne potrebe,i oni ce da nas predstavljaju u Evropi!!!!SKANDAL!!!!

Aktivan član winnetou (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

daj ljudi ne serite, kakve veze ima ako nas crnogorci predstavljaju na evroviziji!! mislim - ako imaju dobru pesmu, sto nas ne bi predstavljali!! ja nisam cula nijednu pesmu koja je za izbor za evroviziju, ali svejedno..
    mislim -

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.09.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio winnetou
    daj ljudi ne serite, kakve veze ima ako nas crnogorci predstavljaju na evroviziji!! mislim - ako imaju dobru pesmu, sto nas ne bi predstavljali!! ja nisam cula nijednu pesmu koja je za izbor za evroviziju, ali svejedno..
    mislim -
    nema veze da nas predstavljaju crnogorci, da su kojim zasluzeno pobedili! ali posto nisu... a i pesma im je KATASTROFA.... pa ako ce oni da nas predstavljaju jadni mi......

Primećen član Чупи НС (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Политика свуда

Aktivan član winnetou (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio hemicarke
    mislim -
    nema veze da nas predstavljaju crnogorci, da su kojim zasluzeno pobedili! ali posto nisu... a i pesma im je KATASTROFA.... pa ako ce oni da nas predstavljaju jadni mi......
    pa dobro, u proslim postovima i nije bas tako pisalo.. pisalo je kao - ajoj, crnogorci da predstavljaju srbe na evroviziji. SKANDAL!!
    to sto su im pesme katastrofa nema nikakve veze sa tim sto su crnogorci..

ah, da, i politika svuda.. brr, ne volim politiku, ali sta cu..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.09.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio hemicarke
    mislim -
    pa dobro, u proslim postovima i nije bas tako pisalo.. pisalo je kao - ajoj, crnogorci da predstavljaju srbe na evroviziji. SKANDAL!!
    to sto su im pesme katastrofa nema nikakve veze sa tim sto su crnogorci..

ah, da, i politika svuda.. brr, ne volim politiku, ali sta cu..

pa.... ja znam samo jednog crnogorca koji ima super pesme... to je vlado! ali on se ne bi pojavio na ovakvom festivalu... tako da su ostali crnogorci ocajni!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano //

Niko nema protiv sto nas crnogorci pretstavljaju al,ljudi pesma je smesna pa toje bre sramota kakav ziri je mogo da donese takvu odluku ,dali ima jednog koji ce mi reci daje pesma dobra .Zelim dami neko posalje note za ovu pesmu ako ih ima daje malo preuredim dok jos ima vremena :wink:

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Podrazumevano

1. Tema postoji
    2. Bez politike!

Slične teme

1. Nameštaljka-kurir.