PMS

Achileyes

Zainteresovan član
Poruka
272
Ajde devojke,pomozite mi.... :!:

Moja devojka pati od neverovatno gadnog PMS-a.
Mislim da se njena licnost potpuno promeni kada dodje taj period...sklona je srce da mi iscupa na svaku opasku.Inace,ratoborna je,ima slab fitilj.Draga mi je,al'zajdno smo tek mesec dana...
sta da radim da joj pomognem? :?:
 
e, daj joj neku igricu as lopticama za te dane.
predlažem Rikošet, najbolja je. :wink:
to, i kolače. :lol:
i, ako je mnogo nervozna, nek dođe na forum da se istrese :!
 
Pre svega pokusaj da razumes. Budi nezan ali ne mlitav, ako me razumes. Pokusaj da joj izadjes u susret, ali zauzvrat od nje trazi da analizira svoje ponasanje. Komunikacija. Nemoj da precutkujes ako ti nesto ne odgovara, trazi isto od nje. Opusti se i istrazuj, ne smes biti grub, ali ni previse popustljiv. A ti prepoznaj sta to znaci. Ako previse zategnes-pucice, ako opustis-nece svirati.
 
lepuskasti ratnice :lol: ,probaj neznije s njom...i neka se zavrsi sexom. :wink: to najbolje opusta kad imas PMS! valjda ce ovo i druge zene da potvrde...nisam ja neka nimfomanka :oops: ,al' da primetim:u PMS-u smo hipersenzitivne,sto nam povecava shanse za visestruki orgazam...posle cega ce ona biti divna prema tebi....ako ovo ne upali-odvedi je negde na toplu cokoladu!to je uvek rezervna solucija! :wink:
 
peach:
lepuskasti ratnice :lol: ,probaj neznije s njom...i neka se zavrsi sexom. :wink: to najbolje opusta kad imas PMS! valjda ce ovo i druge zene da potvrde...nisam ja neka nimfomanka :oops: ,al' da primetim:u PMS-u smo hipersenzitivne,sto nam povecava shanse za visestruki orgazam...posle cega ce ona biti divna prema tebi....ako ovo ne upali-odvedi je negde na toplu cokoladu!to je uvek rezervna solucija! :wink:

Zapamticu to!Ume da bude gadna,ali o.k.Probali smo
jednom sex pa me zamalo nije ubila,mislila je da me zanima samo j*e,ne ona...zene,zene... :)
 
Achileyes:
Ajde devojke,pomozite mi.... :!:

Moja devojka pati od neverovatno gadnog PMS-a.
Mislim da se njena licnost potpuno promeni kada dodje taj period...sklona je srce da mi iscupa na svaku opasku.Inace,ratoborna je,ima slab fitilj.Draga mi je,al'zajdno smo tek mesec dana...
sta da radim da joj pomognem? :?:
Ovo ti je prvi PMS, a vec panicis? Ne brini se nista... Sa svakim novim, bice isto! Nikad se nece nista promeniti, jedino sto ces ti urednije voditi kalendar od nje. U stvari, ja nikad nisam vodio kalendar... Kad vidim da je izasao pun mesec, znam da me vukodlak ceka kod kuce!
I ne slusaj Dilera... Nemoj da pokusavas da razgovaras i ukazujes na situaciju. Nikad u PMS-u, ne izgovaraj rec PMS! Najbolje je da se u tom periodu skrivas po coskovima i brojis dane...
 
Zaboravih dodam... Uvek imaj uz sebe pakovanje ulozaka i tablu brufena. U protivnom ces biti prinudjen da ih trazis po gradu u gluvo doba noci...
 
Julian_Duranona:
Achileyes:
Ajde devojke,pomozite mi.... :!:

Moja devojka pati od neverovatno gadnog PMS-a.
Mislim da se njena licnost potpuno promeni kada dodje taj period...sklona je srce da mi iscupa na svaku opasku.Inace,ratoborna je,ima slab fitilj.Draga mi je,al'zajdno smo tek mesec dana...
sta da radim da joj pomognem? :?:
Ovo ti je prvi PMS, a vec panicis? Ne brini se nista... Sa svakim novim, bice isto! Nikad se nece nista promeniti, jedino sto ces ti urednije voditi kalendar od nje. U stvari, ja nikad nisam vodio kalendar... Kad vidim da je izasao pun mesec, znam da me vukodlak ceka kod kuce!

I ne slusaj Dilera... Nemoj da pokusavas da razgovaras i ukazujes na situaciju. Nikad u PMS-u, ne izgovaraj rec PMS! Najbolje je da se u tom periodu skrivas po coskovima i brojis dane...

Послушај ти овог чичу! Он зна знање! :wink:
 
Julian_Duranona:
Achileyes:
Ajde devojke,pomozite mi.... :!:

Moja devojka pati od neverovatno gadnog PMS-a.
Mislim da se njena licnost potpuno promeni kada dodje taj period...sklona je srce da mi iscupa na svaku opasku.Inace,ratoborna je,ima slab fitilj.Draga mi je,al'zajdno smo tek mesec dana...
sta da radim da joj pomognem? :?:
Ovo ti je prvi PMS, a vec panicis? Ne brini se nista... Sa svakim novim, bice isto! Nikad se nece nista promeniti, jedino sto ces ti urednije voditi kalendar od nje. U stvari, ja nikad nisam vodio kalendar... Kad vidim da je izasao pun mesec, znam da me vukodlak ceka kod kuce!
I ne slusaj Dilera... Nemoj da pokusavas da razgovaras i ukazujes na situaciju. Nikad u PMS-u, ne izgovaraj rec PMS! Najbolje je da se u tom periodu skrivas po coskovima i brojis dane...
Svaka cast! :)
 
Kao da PMS izvlači našu mračnu stanu na svetlost dana.

Mislim da nije pametno povlađivati ženama za vreme PMS-a... ona su ljudska bića i tim danima, pa su obavezne da se i tada ponašaju...

A možda bi posle njenog PMS-a mogao da počneš da dramiš na temu kako te je povredila i kako se loše prema tebi ponašala, pa će sledeći put uvažavati i tebe, a ne samo sebe.

Uostalom, ovo je pogrešno mesto za takva pitanja... treba muškarci da te savetuju, a ne žene.
 
ma niej to tako strashno ne daj se omesti ali nemoj ni da je zezash meni se zadnji put desilo da sma tako razdrazljiva pre nisma ni znala sta je pms takoreci, ili nisam obratila paznju
 
Achileyes:
Ajde devojke,pomozite mi.... :!:

Moja devojka pati od neverovatno gadnog PMS-a.
Mislim da se njena licnost potpuno promeni kada dodje taj period...sklona je srce da mi iscupa na svaku opasku.Inace,ratoborna je,ima slab fitilj.Draga mi je,al'zajdno smo tek mesec dana...
sta da radim da joj pomognem? :?:

Oteraj je na trcanje. Neka izbaci taj visak negativne energije a i sve mi se cini da malo i iskoristava te dane kao izgovor za svoje toliko neobuzdano ponasanje, u fazonu tad joj se sve moze, jer boze moj, 'boluje' od pms-a. Postoje i tablete za taj period, bas PMS se zovu i moze ih naci u apotekama. Ublazice simptome. Samo da ti kazem da sam i ja jedna od tih sa izuzetno jakim pms-om, pa ipak sam naucila da se obuzdam. Sve se moze samo ako se hoce.
 
Nina2:
Achileyes:
Ajde devojke,pomozite mi.... :!:

Moja devojka pati od neverovatno gadnog PMS-a.
Mislim da se njena licnost potpuno promeni kada dodje taj period...sklona je srce da mi iscupa na svaku opasku.Inace,ratoborna je,ima slab fitilj.Draga mi je,al'zajdno smo tek mesec dana...
sta da radim da joj pomognem? :?:

Oteraj je na trcanje. Neka izbaci taj visak negativne energije a i sve mi se cini da malo i iskoristava te dane kao izgovor za svoje toliko neobuzdano ponasanje, u fazonu tad joj se sve moze, jer boze moj, 'boluje' od pms-a. Postoje i tablete za taj period, bas PMS se zovu i moze ih naci u apotekama. Ublazice simptome. Samo da ti kazem da sam i ja jedna od tih sa izuzetno jakim pms-om, pa ipak sam naucila da se obuzdam. Sve se moze samo ako se hoce.

neka proba da histeriju iskali na nekom drugom, drugarici npr, provereno pomaze.
pms :roll: ... kod takvih najcesce traje 28-31 dan mesecno. ko sto nina rece, moze se sve kad se hoce. pa i da se obuzda histerija.
 

Back
Top