Varanje na Evropesmi - potpisite peticiju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dare_987

Zainteresovan član
Poruka
329
Oni koji su gledali Evropesmu, videli su sta se desilo. Za one koji nisu gledali, prepricacu.
Naime, crnogorski ziri (4 clana) je dao 12 poena grupi No name (ukupno 48 poena), a 0 (citaj NULA) poena pesmi "Jutro" Jelene Tomasevic (ukupno NULA poena). Takodje je bilo varanja pri SMS glasanju. Vi koji smatrate da je Jelena trebala da pobedi, potpisite peticiju.

http://www.petitiononline.com/fix2005/petition.html
 
Ma to ti je i onako jedna velika namestaljka u kojoj pobedjuje onaj ko ima vise poznanika u ziriju i ko vise plati... Tako da je ta "namestaljka" o kojoj ti pricas samo jedan mali dodatak na sve to (ako je to uopste tacno, a moguce je). Tako da, ako se korumpira nesto sto je vec korumpirano... Stvarno me ne zanima... Kad Beovizija bude regularna onda ce potpisivanje peticija imati smisla... Ovako to sluzi samo podizanju politicke napetosti. To trenutno Srbiji ne treba.
 
Nemam pojma,nisam gledala,mislila sam da ce samo Crnogorci pevati. Ta grupa NO NAME je popljuvala Romanu jer im je dala NULA poena...Aha neki napaljeni klinci...na Evroviziji? Svasta.
Moji su tvrdili da ce nasa pobediti jer Srba ima vise nego njih (putem SMS-a), a ja sam tvrdila da ce bas zato pustiti njih da pobede...i u pravu sam! 8) :lol:
 
jao,videh jutros na TV-u:4-5 malih raspekmezenih crnogoraca :shock: :!: sto bi rambo amadeus rek'o:takve ljude u crnoj gori salju na robiju :lol:
HOROR! al' cela ta evrovizija je sh*t...kad se setim samo one debilne ruslane sto zaurlava "heeeeeej" k'o da je sa brda sisla.ovi se uklapaju.samo su s drugog brda. :lol:
 
Slazem se s tim, stvarno nije bilo fer.
Jelena ima pesmu koja rastura, a ovi momci su samo bleda kopija puno toga vec vidjenog...Plus su isli na fazon sa LANE-tom, s ono violino...
Fuj - muka mi je vise od tih sra*a ...
Trebalo je da pobedi najbolji, pa ipak on treba da nas predstavi Evropi, ako stalno budemo isli na isti fazon, i proslogodisnji uspeh ce da postane smor...
Pozdravljam temu
 
Čuj stari... TAK ME ZABOLE!!!
Imamo mi mnogo važnijih problema koje treba rešavati.
Ako mene neko pita, a obično me niko ništa i ne pita... sve je to jedno veliko s r a n j e !

Voleo bih da nam ponovo uvedu sankcije na sve i svašta, pa da vidim kako će se ova sadašnja vlast snaći.

:shock:

Šalim se! Ne bih voleo da nam uvedu sankcije, jer se ovi ne snalaze ni u normalnim uslovima! :cry:
 
To je čista nameštaljka uz saglasnost vlade respublike Srbije. Biće takvih s r a n j a još, pa se zato ne iščuđavajte, a sve to zarad crnogorskog opstanka u prvoj saveznoj ligi. :wink:
Pitajte Koštunicu i ostale barabštine što to mora tako a ne onako. Nije Srbija krava muzara! Prošla su ta vremena! Neka crnogorci raspišu već jednom taj referendum i neka se nose ako se većinski izglasaju za otcepljenje!
Što se tiče pretnji crnogorcima da se spreme za selidbu iz Srbije, ja mogu samo da dodam... neka mi ga duvaju! Ja sam crnogorac i rođen sam u Srbiji, a vama ako je lepše da živite sa šiptarima, šokcima, mađarima, rumunima, bugarima, a uskoro i sa slovencima koji kupuju celu Srbiju... JA ĆU PRVI DA BEGAM! I onako nisam bio 7 godina u Crnoj Gori, a ako ostanem ovde, neću moći ni da živim, a kamoli da odputujem negde i da se odmorim od ovih belosvetskih bitangi!
Znam srbe sa debelim obrazima kao đon! Takvi su i upropastili šećeranu u kojoj radim! Prodali je za džabe jednom crnogorcu, izrodu (M.Kostić), pa mi zato vi recite da to nije globalan problem.
Kažem ja vama, nama je potreban pravi POKRET OTPORA koji će počistiti sva ta G O V N A, jednom i za sva vremena!!

Znam da sam opet promašio temu... :roll: ebiga!
 
Evo savim slucajno te 'napaljene decake' znam odlicno...
Samo cu jdeno da kazem... glasanje nije bilo niti namjesteno niti potplaceno jer su oni obicni djecaci iz mog komsiluka koji ne stoje toliko dobro sa paricama... tako da...
Meni se pjesma svidja u crnogorskom fazonu (muzika uzeta od jedne crnogorske narodne pjesme) bash za evroviziju,a ne ona kukalica pjesma od one Jelene Tomasevic...
No ja vidim svi ste vi ljubomorni sto Srbije nece biti na evroviziji :lol: :lol: :lol:
bez ljutnje :wink:
 
:roll: Ko kaže da smo svi ljubomorni?
Čuo sam samo par pesama sa MILOVIZIJE, i lebac mi se ogadio! Pesme, muzika i koreografije su toliko glupavo urađene, da bi se normalan čovek mogao samo postitedi i sakriti negde da mu se ljudi ne smeju!
Ma, neee... normalan se čovek nebi ni pojavio pred tolikim kamerama, a taman posla da prezentuje takvo sranje u EVROPI! :?

I okanite se tih sranja - "uzeto iz crnogorske narodne pesme"! Šta mene zabole odekle je uzeto, kad svaka budala od jedne lepe pesme može da napravi pesmu za zaborav! :?
 
Kakve veze ima sto je prosle godine isao srpski pevac? Valjda treba da se bira najbolja pesma. E stvarno mi je vise muka tih nacionalnih kljuceva!!! Zabole me du*e za kljuc!!! Treba da ide najbolja pesma, nebitno da li je i Srbije ili CG, a definitivno, ovo cudo nije najbolja pesma. Jos je sve bilo namesteno.....Hoce li se Tijanic oglasiti po ovom pitanju ili je i on umesan u ovo?
 
Ono sto se dogodilo na euro pesmi da nije "zalosno bilo bi smesno".

Niko od ovde prisutnih koji su postovali nije ljubomoran na predstavnika iz C.G., govori se o cinjenici da je pesma jako losa zajedno sa stajlingom.

Ako je vec neko morao da ide iz C.G. da predstavlja o.k. mogao je biti neko drugi, Bojan Marovic je imao pesmu koja je bila u evroviziskom fazonu, mogao je proci on ili neko drugi.

Nije mi jasno ko se jos prima na neke zalopojke sa sve "brdjankama"...
 
silver-girl:
Ono sto se dogodilo na euro pesmi da nije "zalosno bilo bi smesno".

Niko od ovde prisutnih koji su postovali nije ljubomoran na predstavnika iz C.G., govori se o cinjenici da je pesma jako losa zajedno sa stajlingom.

Ako je vec neko morao da ide iz C.G. da predstavlja o.k. mogao je biti neko drugi, Bojan Marovic je imao pesmu koja je bila u evroviziskom fazonu, mogao je proci on ili neko drugi.

Nije mi jasno ko se jos prima na neke zalopojke sa sve "brdjankama"...
Bojan Marovic je imao ocajnu pjesmu i nije je prilagodio uopste svom glasu... ocajno je otpjevao...
Moj favorit iskreno je bila Andrea Demirovic...
 
newerna_beba:
Evo savim slucajno te 'napaljene decake' znam odlicno...
Samo cu jdeno da kazem... glasanje nije bilo niti namjesteno niti potplaceno jer su oni obicni djecaci iz mog komsiluka koji ne stoje toliko dobro sa paricama... tako da...
Meni se pjesma svidja u crnogorskom fazonu (muzika uzeta od jedne crnogorske narodne pjesme) bash za evroviziju,a ne ona kukalica pjesma od one Jelene Tomasevic...
No ja vidim svi ste vi ljubomorni sto Srbije nece biti na evroviziji :lol: :lol: :lol:
bez ljutnje :wink:


Ma ne mislim ja da su oni potplatili nekoga vec se jednostavno crnogorski deo zirija dogovorio da svojima da po 12 a Jeleni 0.Moras priznati da je nelogicno da ona ukupno dobije NULA bodova od Crnogoraca sa takvom pesmom.A naivni Srbi glasali onako kako su i mislili da treba,realno i ciste savesti.I eto kako saka jada koje ima koliko i za Novi Beograd dobi svog predstavnika na Evroviziji.Sto manji narod vise se busaju u grudi.A kad sam video ono Evropesma-EUROpjesma doslo mi da povracam.A da ne pricam da je izbor pesama i pevaca na MOnteviziji bio ocajan,a jedna clanica rece da su sve pesme toliko dobre da ne zna za koga ce da glasa.Ja da sam Crnogorac bio bih uvredjen kolicinom mediokriteta koju sam video na tom takmicenju,kao sto sam kao Srbin razocaran niskim kvalitetom pesama na Beoviziji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top