POBEDNICI EVROPESME....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
slazem se da je jelenina pesma bila ubedjivo najbolja.... niko nije mogao da joj pridje!!! a ovi "pobednici" su bili ocajni... losa kopija petog elementa.... i ostvarno im je pesma ocajna!!
to je moje misljenje... verujem da ima onih kojima se svidja....
 
"no name"
ja sam pomislila da nisu znali kako da se nazovu pa suostavili prazno... i automatski se kao ukucalo no name...

meni se pesma ne svidja... ne volim nesto puno boy bendove, ali ovi su mi...
mada ne kritikujem niciji ukus... naravno da je bilo ljudi kojima se svidjala pesma!
 
Ne znam kako su se izborili za ovakav nacin glasanja ali mi im uvek popustamo mislim naravno na crnogorce!Ali mora im se priznati da su dobro izracunali da ako Jeleni ne daju nijedan poen imaju vise sanse .Ne znam kako ce ovi klinci sa ovom poprilicno glupom i najblaze receno jadnom pesmom uspeti u Kijevu i glas da puste obzirom da jos uvek nisu pevali pred publikom. Isto tako mi nije jasno kako su uspeli da mameste SMS glasanje cije je prebrojavanje prilicno dugo trajalo!Sve u svemu dragi moji SRBI mene je veoma sramota sto se nas ovakvi BEDNICI predtavljati u Evropi i nadam se da ce neko odreagovati na ovo!!!JELENA BILA SI NAJBOLJA!!!![/i][/b]
 
Koje crno glasanje preko sms? Ja sam glasala 5 minuta nakon sto je ona guska rekla da glasanje moze da pocne i znate sta se desilo.Posto nisam glasala za No Name stize poruka:Zao nam je glasanje je zavrseno.Vasa Evropjesma!
Ps:35000 za No Name,ma nemoj mi reci!Ziri,sve same babe i zivi grobovi...Zalosno!
 
Ove godine je bilo 3-4 krajnje evrovizicne pesme i mislim da je steta sto to nije iskorisceno.

Naravno u ove evrovizicne pesme ne ubrajam prva tri mesta. Prva dve pesme su smor zivi, a Cica tesko da bi se i u Turskoj odlepila od zasluzenog poslednjeg mesta.
 
jeste li primetili da predstavnici ziria crnogorske nacionalnosti ni jedan jedini glas nisu dali jeleni tomasevic? ni jedan! a nije istina da im se uopste nije svidela pesma i kompozicija! kaze moj buraz da je to stvar politike, medjutim ja ne verujem u to jer pazi, clanovi ziria iz srbije su makar par poena davali pesmi "za uvijek moja" kao priznanje da je cool pesma, a ovi nama nista!!!!!!!!!
moj favorit je bila jelena tomasevic ali ovaj put me malo razocarala. malkice joj otiso glas a i haljina je bila ubi boze. ali ipak sam dala 2 glasa za nju jer... ne znam... volim njenu pesmu... mada sve pohvale za no name, dobra im je kompozicija samo sto po mom misljenju to nije dosta za pobedu na eurosongu. ali dobro sad, nije vazno pobediti, vazno je ucestvovati :) 8)
 
a onaj gost onaj predstavnik kipra... :shock: tamo se nesto kao bacao pokusavajuci da imitira grka od prosle godine....... strava i uzas...... kaze moj buraz: ne boj se prijatelju, nece srbija za tebe glasati!!!!!! :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top