TV Kartica
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: TV Kartica

Primećen član
    Učlanjen
    01.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano TV Kartica

Imam problem sa Asusovom TV Karticom.Veoma je spora,vecina TV programa nema ton.Program koji koristi kartica je Inter Video Home teatar v2.1.Pa me interesuje dali postoji neki drugi program koji podrzava ova kartica.A program za prebacivanje vhs-vcd,vcd-dvd je Power Director.Dali je bolje da kupim neku drugu tv karticu ili ova postojeca uz koristenje drugih programa moze biti bolja.

Veoma poznat Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Podrazumevano Re: TV Kartica

Citat Original postavio cvetko_a
    Imam problem sa Asusovom TV Karticom.Veoma je spora,vecina TV programa nema ton.Program koji koristi kartica je Inter Video Home teatar v2.1.Pa me interesuje dali postoji neki drugi program koji podrzava ova kartica.A program za prebacivanje vhs-vcd,vcd-dvd je Power Director.Dali je bolje da kupim neku drugu tv karticu ili ova postojeca uz koristenje drugih programa moze biti bolja.
    Inter Video uzasno sporo menja programe. Ja sam probao sa dscalerom i iuvcr-om, ali su mi nesto bagirali pa sam se vratio na Inter Video. Probaj sa njima mozda ces imati vise uspeha.

Sto se tice toga da neki programi imaju ton a neki ne to je verovatno do losheg prijema tv programa.

Sto se tice kupovine - te bolje kartice su bar duplo skuplje pa bih ti preporucio da pozajmis karticu od nekog ko ima pinnacle pro (na primer) i probas kod sebe - pa ako radi dovoljno bolje da opravda cenu onda ok.

Slične teme

1. TV kartica
    Autor Duski u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.04.2005., 00:22
  2. TV kartica
    Autor caber u forumu Hardver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.03.2005., 13:52
  3. najbolja tv kartica i graficka kartica ?
    Autor mdhmp1 u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.11.2004., 17:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •