IE veeeliki problem
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: IE veeeliki problem

Zainteresovan član karlo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano IE veeeliki problem

Znači ovako: tokom rada na kompu su mi uključeni: Opera [za surfovanje], mIRC [chat], msn msg [...znate i sami ]. Ali se odjednom tokom rada pojavi prozor IE Error i kada kliknem close pojavi se još više prozora...
    Stvara mi veeelike probleme jer kad jednom kliknem close/ok u tom prozoru, opet se pojavi isti prozor, tako da moram da istroshim mnogo vremena zatvarajući te "error" prozore. Ono što me najviše zbunjuje je to da uopšte ne koristim IE pri surfovanju, tj. pri bilo čemu... nadam se da možete da mi pomognete... Takođe sam tražio po netu Uninstall IE-a ali nema... tj. sve su neke "polovične" uninstallacije... :? HELP!

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

EEEEE,,, Ne treba da uninstaliras svoj IE.. Razlog je jednostavan.. Moze da se skine IE i da ga nema ali bi kasnije imao problema sa nekim aplikacijama primjer je samo Office..

Dakle.. Problem moze da bude sledeci: da si nagazio nekada ranije neki trojanac i da se sada nekako pokusava da aktivira preko tvog nekadasnjeg browsera i da bude aktivan, mozda isto tako mogu i spyware programi da rade isto, ili je doslo do ostecenja samog IE (mozda si nesto brisao pa ti stalno pokazuje greske mada po iskacucim prozorima govori da imas neki gad u racunaru).. Provjeri pa javi da ti pomognemo dalje.. Poz.

Slične teme

1. veeeliki problem sa lap-topom
    Autor djurocg u forumu Prenosivi računari
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 15.07.2010., 15:17
  2. Imam veeeliki problllem
    Autor anica92 u forumu Žene
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 09.01.2008., 00:25
  3. Milan, "VEEELIKI" klub...
    Autor nightwolf u forumu Fudbal
    Odgovora: 18