Istinom unistiti tuđe snove
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: Istinom unistiti tuđe snove

Početnik
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Istinom unistiti tuđe snove

Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Ta odluka je veoma teska,ali mislim da bi trebalo da joj kazes... Ne treba se mesati u tudji zivot,ali ti si joj ipak najbolja drugarica... Mozda ces se posle kajati sto si to uradila ili ne... Ali ona bi trebalo da zna... Bilo bi jos teze da cuje od nekog drugog (tj, od dezurnih alapaca uglavom) koji ce jos neku laz dodati ili da sazna da si ti znala i da joj nisi rekla...
    Tako nesto ne treba precutati...
    A ona ce morati da shvati da nista nije onako kako izgleda...

Zainteresovan član myst (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

PA TREBALO BI DA KAZES ALI SAMO AKO TI JE STVARNO NAJBOLJA DRUGARICA I AKO TI VERUJE DA NE BI BILO ONO "ON SE TEBI SVIDJA TI HOCES DA NAS RASTAVIS, LJUBOMORNA SI STO JA IMAM DECKA" I TAKO DALJE.

Rain
    Guest

Podrazumevano

Treba da joj kazes.U svakom slucaju ce se ljutiti na tebe,ali ako joj ti kazes,uradices to mnogo neznije od neke torokuse,a ona ce i sama shvatiti da joj nisi mislila nista lose.A ako i ne shvati onda ti i nije neka drugarica

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Istinom unistiti tuđe snove

Citat Original postavio Alisa u zemlji čudesa...
    Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...
    Nishta nisi videla, nishta nisi cula... na kraju ces josh ti da ispadnesh kriva za sve...

Guest

Citat Original postavio lolla
    Nishta nisi videla, nishta nisi cula... na kraju ces josh ti da ispadnesh kriva za sve...
    Kazala ne kazala ti na kraju najeb-la.Nisi smela ni da vidis.Takve stvari uvek se na kraju obiju po tvojoj glavi.

Guest

[quote="Alisa u zemlji čudesa..."]Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...[/quot

Mislim da bi trebalo da joj to kazes!!!Govorim ti to iz iskustva.Imala sam slicnu situaciju,ali nije sad za Forum,samo cu reci da kad sam joj rekla ona mi se cak i zahvalila,mada sam se ja mozda naredna 2 dana glupo osecala cak mi je u nekim trenutcima bilo krivo sto sam to uradila,ali kad mi je ona rekla da sam luda sto se tako osecam i da je dobro sto sam to uradila i cak da sam znala a da joj nisam rekla,to mi nikad ne bi oprostila!Tako da nam je obadvema bilo dobro!
    Eto ja sam ti rekla svoj primer,a ti sad odluci sta ces da uradis!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

[quote="Anonymous"]
    Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...[/quot

Mislim da bi trebalo da joj to kazes!!!Govorim ti to iz iskustva.Imala sam slicnu situaciju,ali nije sad za Forum,samo cu reci da kad sam joj rekla ona mi se cak i zahvalila,mada sam se ja mozda naredna 2 dana glupo osecala cak mi je u nekim trenutcima bilo krivo sto sam to uradila,ali kad mi je ona rekla da sam luda sto se tako osecam i da je dobro sto sam to uradila i cak da sam znala a da joj nisam rekla,to mi nikad ne bi oprostila!Tako da nam je obadvema bilo dobro!
    Eto ja sam ti rekla svoj primer,a ti sad odluci sta ces da uradis!
    A to sam ja ixi samo sam zaboravila da se potpisem!
    Eto onda ti odluci pa nam javi sta si uradila i kako je bilo!Vazi?

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio Anonymous
    Citat Original postavio lolla
    Kazala ne kazala ti na kraju najeb-la.Nisi smela ni da vidis.Takve stvari uvek se na kraju obiju po tvojoj glavi.
    Ma moze da se izvuce samo ako se pokrije ushima... Mislim, ne bukvalno;0

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

[quote="Anonymous"][quote="Alisa u zemlji čudesa..."]Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...[/quot

Mislim da bi trebalo da joj to kazes!!!Govorim ti to iz iskustva.Imala sam slicnu situaciju,ali nije sad za Forum,samo cu reci da kad sam joj rekla ona mi se cak i zahvalila,mada sam se ja mozda naredna 2 dana glupo osecala cak mi je u nekim trenutcima bilo krivo sto sam to uradila,ali kad mi je ona rekla da sam luda sto se tako osecam i da je dobro sto sam to uradila i cak da sam znala a da joj nisam rekla,to mi nikad ne bi oprostila!

Ne bi imala shta da ti oprasta kad ne bi ni mogla da sazna...odakle? A kad imash tajnu, ne pricas je n i k o m... cak ni spomenaru, dnevniku, ili gde vec...

A ako je vezana za decka, ima milion mogucis neugodnih scenarija.. Moze on nju da ubedi da je njena drugarica ljubomorna ,pa da izmislja... Kod prve svadje ima drugarica da je oshamari tom cinjenicom i da dovede u pitanje istinitost njene izjave da je decko vara...
    Ma, bespotrebno komplikovanje...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

[quote="lolla"][quote="Anonymous"]
    Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...[/quot

Mislim da bi trebalo da joj to kazes!!!Govorim ti to iz iskustva.Imala sam slicnu situaciju,ali nije sad za Forum,samo cu reci da kad sam joj rekla ona mi se cak i zahvalila,mada sam se ja mozda naredna 2 dana glupo osecala cak mi je u nekim trenutcima bilo krivo sto sam to uradila,ali kad mi je ona rekla da sam luda sto se tako osecam i da je dobro sto sam to uradila i cak da sam znala a da joj nisam rekla,to mi nikad ne bi oprostila!

Ne bi imala shta da ti oprasta kad ne bi ni mogla da sazna...odakle? A kad imash tajnu, ne pricas je n i k o m... cak ni spomenaru, dnevniku, ili gde vec...

A ako je vezana za decka, ima milion mogucis neugodnih scenarija.. Moze on nju da ubedi da je njena drugarica ljubomorna ,pa da izmislja... Kod prve svadje ima drugarica da je oshamari tom cinjenicom i da dovede u pitanje istinitost njene izjave da je decko vara...
    Ma, bespotrebno komplikovanje...
    Jest,ali ja nisam bila sama tu,bilo je i drugih osoba koje su to videle,ali ona nije ni bila toliko vezana za njega,zapravo bilo je ono,ona se njemu puno svidja,on se njoj isto tako puno svidja,i samo je bilo pitanje vremena,mozda i sata kad ce da krenu,ali onda.....

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

To je vec druga situacija

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Ne treba gurati nos tamo gde mu nije mesto

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Reci joj.Ako ti je dobra drugarica,to jeste i tvoj problem.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Rekla bih joj! Pa neka sama odluci!

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Uvek sam mislio da istina eventualno manje boli nego bila koja laž.Reci ono što si videla,imaš svako pravo na to..

Primećen član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

ISTINA.....ma koliko bolelo.

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

normalno da bi trebala da joj kaze... niti je ta veza uspesna, stoga joj i ne treba dozvoliti da se zanosi mislju o "idealnoj" vezi, niti bi to bila neka drugarica, kada bi to precutala... 8)

Aktivan član
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Khm,khm...DEVOJKA JE DOSAD VEROVATNO RESILA PROBLEM,pogledajte datume postova ponekad... :wink:

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

gledam datume, ali ovo je univerzalna tema... tako da treba o njoj diskutovati da bi se drugi naucili na njenoj gresci... datumom su vezane samo one teme tipa UMRECU!!!, STA DA RADIM!!, UBICU SE!!... :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Oh...Whatever...I nije joj neki veliki problem...

Primećen član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio Black_Swan
    Oh...Whatever...I nije joj neki veliki problem...
    Ma neeeee SAMO treba da najboljoj drugarici unisti deo zivota.

Aktivan član
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

"samo"...Pa dobro ja mislim da treba reci istinu i da je sasvim bezveze sakrivati tako nesto.Taj tip je ionako neki seljober tako da joj kad sazna i kad ga preboli nece biti ni vazno...
    Da sam ja na mestu te devojke smesta bih otrcala kod drugarice i rekla joj to.

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

ma samo cuti....sve devojke su kreteni kad se zaljube, prvo ti nece verovati, onda ce ti reci da nisi trebala da joj kazes, i na kraju ces ti ispasti kriva...tako se meni desavalo

Aktivan član
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Citat Original postavio Ernesto_Che
    ma samo cuti....sve devojke su kreteni kad se zaljube, prvo ti nece verovati, onda ce ti reci da nisi trebala da joj kazes, i na kraju ces ti ispasti kriva...tako se meni desavalo
    Of course...Ali ipak treba da kaze...Bice joj lakse pa neka se ova ljuti kol'ko oce.

Slične teme

1. potreba za istinom - da /ne
    Autor Mannibals u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 12.04.2009., 23:41
  2. ZAŠTO KVARITE TUĐE TEME?!!!
    Autor blpd_girl u forumu Arhiva
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 22.11.2006., 16:00
  3. FK Vardar ili TUĐE SLAĐE???
    Autor FLUID u forumu Fudbal
    Odgovora: 0