Tacka na Mladica i Karadzica

Nexus 6:
pa, ako dodju "tvoji" na vlast bices u prilici da ga pitas...

Ne znam koji moji? A sto se tice Djikija, verujem da je mozda jeo pokvareno volovsko meso, pa je dobio trovanje hranom...

A kada pogledas postove koje njegovi ostavljaju ovde o Radovanu a sa druge strane razjape usta o Mindjicu kao da je Isus Hrist... samo da se krstis.
 
Ima jedna guslarska narodna pesma o Rasi i Ratku, u kojoj su se sastali njih dvojica, piju rujno vino, i citaju otpuznicu koju je iz "prokletoga haga" napisala "od djavola Karla"... u toj optuznici stoji, citiram:

"Radovan je Karadzic skrivio,
Republiku Srpsku, sto j' stvorio.
Ispunio snove od davnina,
da nas rijeka ne dijeli Drina."

... jel treba da pricam jos, ili su svi Srbi razumeli?
 
ma ja njih gotivim, borili se ljudi za nas, ali mislim da bi trebali da stanu iza svojih postupaka i da pred celim svetom obrazloze svoja postupanja.
to bi pomoglo njima da se ne osecaju kao begunci od "pravde", pomoglo bi nama da shvatimo bolje sve to, pomoglo bi svetu da nas razume, prihvati i mozda stane na nasu stranu.
 
Sad mogu i da se ne predaju, umesto njih dvojice je moralo da ode petnaest generala i par admirala.
A protiv njih se ni ne bi podigla optuznica,ili bi im bilo sudjeno ovde,ili ne bi ni bili nimalo aktuelni kao sada... Dakle:

Karadzic+Mladic = 15 srpskih generala i par admirala

Da li je vredelo? Sad i nije vise bitno... Mislim da je to nasa "surova realnost"
 

Back
Top