sta je to lepo u vezi sto u shemi ne postoji ?

rozi:
Pera_Zdera:
sta je to lepo u vezi sto u shemi ne postoji ? :arrow:

Samo da vratim na temu. "Sve" nije odgovor.

ja sam u vezi 6 godina, i veruj mi, koliko god volim osobu sa kojom sam, ne znam sta da odgovorim? ponekad mislim da mi je bilo lepse dok sam bila sama sa tim tvojim ,nazovi, shemama!

To je drugi sindrom: kad imas plavusu,nedostaju ti crnke,kad nadjes crnku ipak bi opet plavusu. Tako i sa velikim i malim grudima ili ovde sa provodom i vezom.
 
Srdj@n:
rozi:
Pera_Zdera:
sta je to lepo u vezi sto u shemi ne postoji ? :arrow:

Samo da vratim na temu. "Sve" nije odgovor.

ja sam u vezi 6 godina, i veruj mi, koliko god volim osobu sa kojom sam, ne znam sta da odgovorim? ponekad mislim da mi je bilo lepse dok sam bila sama sa tim tvojim ,nazovi, shemama!

Neki imaju sheme i dok su u vezi...
i veze dok su u shemi :?: :lol:
 
Kad mi se izlazi,gleda film,prica,smeje,place,kad zelim ispricati sta mi se danas desilo lepo ili ruzno,kad mi se pravi klopa a mrzi me sama,kad mi se mazi i sapuce na jastuku,kad mi se bilo sta radi...to mogu sa deckom sa kojim sa u vezi i koga volim...za razliku od onog drugog sa kojim mozes samo jedno...i posle...praznina :?
 
Raselka:
Kad mi se izlazi,gleda film,prica,smeje,place,kad zelim ispricati sta mi se danas desilo lepo ili ruzno,kad mi se pravi klopa a mrzi me sama,kad mi se mazi i sapuce na jastuku,kad mi se bilo sta radi...to mogu sa deckom sa kojim sa u vezi i koga volim...za razliku od onog drugog sa kojim mozes samo jedno...i posle...praznina :?
Sto ne mozes to sve u semi...bezveze.
 
Pera_Zdera:
Raselka:
Kad mi se izlazi,gleda film,prica,smeje,place,kad zelim ispricati sta mi se danas desilo lepo ili ruzno,kad mi se pravi klopa a mrzi me sama,kad mi se mazi i sapuce na jastuku,kad mi se bilo sta radi...to mogu sa deckom sa kojim sa u vezi i koga volim...za razliku od onog drugog sa kojim mozes samo jedno...i posle...praznina :?
Sto ne mozes to sve u semi...bezveze.
pa ne moze! ako mu prica sta je radila,izlaze ili prave klopu zajedno i place mu onda ga smara! :lol:
 

Back
Top