Moralne dileme

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jecapeca

Početnik
Poruka
37
Imam jedan problem. Sa deckom se zabavljam vec nekoliko meseci. On je divan, duhovit, sarmantan, zgodan, lep, sjajan u krevetu bla bla, jednom recju idealan!!! Konacno mi se ispunio san da nadjem nekog s kim bi zelela da budem skroz iskrena, kome zelim da se predam u potpunosti.
Moja dilema je da li da mu kazem neke moje grehe iz proslosti, kada sam jos bila mlada i dosta eksperimentisala u seksu i ljubavi ili da precutim to i zivim sa tim da nisam bila iskrena prema njemu i da on ne voli mene vec tu neku drugu osobu koja nisam ja.
Najvise od svega se plasim da li da mu kazem da sam bila jedno vreme u seksualnoj vezi sa crncem, studentom iz Nigerije. Znam koliko je on konzervativan i nekoliko puta mi je rekao da mu nije jasno sta to crnci imaju na sebi sto privlaci devojke kada se njemu gade :cry: :cry: :cry:
Sta biste vi radile, biel potpuno iskrene i rizikovale da ga izgubite ili progutale to i nastavile da zivite u lazi?
 
Jecapeca:
Imam jedan problem. Sa deckom se zabavljam vec nekoliko meseci. On je divan, duhovit, sarmantan, zgodan, lep, sjajan u krevetu bla bla, jednom recju idealan!!! Konacno mi se ispunio san da nadjem nekog s kim bi zelela da budem skroz iskrena, kome zelim da se predam u potpunosti.
Moja dilema je da li da mu kazem neke moje grehe iz proslosti, kada sam jos bila mlada i dosta eksperimentisala u seksu i ljubavi ili da precutim to i zivim sa tim da nisam bila iskrena prema njemu i da on ne voli mene vec tu neku drugu osobu koja nisam ja.
Najvise od svega se plasim da li da mu kazem da sam bila jedno vreme u seksualnoj vezi sa crncem, studentom iz Nigerije. Znam koliko je on konzervativan i nekoliko puta mi je rekao da mu nije jasno sta to crnci imaju na sebi sto privlaci devojke kada se njemu gade :cry: :cry: :cry:
Sta biste vi radile, biel potpuno iskrene i rizikovale da ga izgubite ili progutale to i nastavile da zivite u lazi?

Ma kazi mu,ako je tako idealan razumece...a ako ne ti mu lepo..
ForumLove.gif
,i gotova stvar...
 
On je spavao samo sa jednom devojkom pre mene, mnogo je konzvervativan i ne znam kako bi prihvatio moju burnu proslost. Imala sam dosta muskaraca u svom zivotu, bojim se da me ne gleda kao kurvu. Sada mi je krivo sto sam to radila. Dok sam bila mladja nisam razmisljala o kasnijim posledicama. Imala sam 14 muskaraca, jel to mnogo? Najgore mi je zbog tog crnca, nece mi nikada oprostiti to...
 
Mislim da se svaka prava veza bazira na iskrenosti. Ako te neko voli, mora biti u stanju da te prihvati takvu kakva si: sa vrlinama i sa manama. Ako to nije u stanju i ako te posle tvog priznanja shutne, to znachi da nije "taj".
 
Jecapeca:
On je spavao samo sa jednom devojkom pre mene, mnogo je konzvervativan i ne znam kako bi prihvatio moju burnu proslost. Imala sam dosta muskaraca u svom zivotu, bojim se da me ne gleda kao kurvu. Sada mi je krivo sto sam to radila. Dok sam bila mladja nisam razmisljala o kasnijim posledicama. Imala sam 14 muskaraca, jel to mnogo? Najgore mi je zbog tog crnca, nece mi nikada oprostiti to...

Proslost je proslost i tvoja je i ne vidim razlog sto bi je se stidela a ako mislis da je 14 veliki broj varas se...
Ps.Koliko taj idealni ima godina........ :?:
 
lav607:
Jecapeca:
On je spavao samo sa jednom devojkom pre mene, mnogo je konzvervativan i ne znam kako bi prihvatio moju burnu proslost. Imala sam dosta muskaraca u svom zivotu, bojim se da me ne gleda kao kurvu. Sada mi je krivo sto sam to radila. Dok sam bila mladja nisam razmisljala o kasnijim posledicama. Imala sam 14 muskaraca, jel to mnogo? Najgore mi je zbog tog crnca, nece mi nikada oprostiti to...

Proslost je proslost i tvoja je i ne vidim razlog sto bi je se stidela a ako mislis da je 14 veliki broj varas se...
Ps.Koliko taj idealni ima godina........ :?:

Ima 25 godina. Jel stvarno mislis da 14 nije veliki broj, meni je svaki moj decko rekao da sam spavala sa previse muskaraca.
Jedan mi je cak rekao da se crnac racuna kao petorica! :evil:
 
lav607:
prasatko:
Dobro, Jecapeco da li je istina ono sto pricaju o crncima...hmm...znas vec :shock: ?

Ne znam za crnce [citaj nisam probao],ali zato crnkinje su cudo mada moram da priznam imaju malo drugaciji miris ne da smrde ali jednostavno se oseti razlika... :wink:

Mi osetimo miris na crncima zato shto nismo navikli na njega. Kontam da je i njima nash miris chudan.
 
...da mi nismo mi i da to nije to
ti imas vremena,al' ja ga ne bih trosio... :wink:
savet:samo iskreno.nema onog sto nece prihvatiti i razumeti.samo ako te dovoljno voli. 8)
ps.nadovezah se na selenu :roll:
 
Ma nista strasno. Racunajuci da si pocela sa sexom sa 16 godina sto je neki prosek znaci imala si u proseku 1,4 godisnje sto uopste nije mnogo. Dobro nekad je bila jedna duga veza,nekad za godinu trojica,sve u svemu nista strasno.A i crnac je covek!
A ako je bio neki grupni sex,to ce vec teze preziveti :wink:
 
Srdj@n:
Ma nista strasno. Racunajuci da si pocela sa sexom sa 16 godina sto je neki prosek znaci imala si u proseku 1,4 godisnje sto uopste nije mnogo. Dobro nekad je bila jedna duga veza,nekad za godinu trojica,sve u svemu nista strasno.A i crnac je covek!
A ako je bio neki grupni sex,to ce vec teze preziveti :wink:

Samo da te pitam - dakle, ti bi je prihvatio i nikada ti ne bi bio preoblem sto je ceo tim pre tebe presao preko tvoje andjelcice :?: "neeee veujem ti" :lol:
 
Jecapeca:
lav607:
Jecapeca:
On je spavao samo sa jednom devojkom pre mene, mnogo je konzvervativan i ne znam kako bi prihvatio moju burnu proslost. Imala sam dosta muskaraca u svom zivotu, bojim se da me ne gleda kao kurvu. Sada mi je krivo sto sam to radila. Dok sam bila mladja nisam razmisljala o kasnijim posledicama. Imala sam 14 muskaraca, jel to mnogo? Najgore mi je zbog tog crnca, nece mi nikada oprostiti to...

Proslost je proslost i tvoja je i ne vidim razlog sto bi je se stidela a ako mislis da je 14 veliki broj varas se...
Ps.Koliko taj idealni ima godina........ :?:

Ima 25 godina. Jel stvarno mislis da 14 nije veliki broj, meni je svaki moj decko rekao da sam spavala sa previse muskaraca.
Jedan mi je cak rekao da se crnac racuna kao petorica! :evil:

Taj poslednji mora da je neki indijanac,ali nema veze stvarno mislim da 14 nije veliki broj ali mi je cudno da je on sa 25 godina imao samo 1......Tako da i nije cudo sto si u dilemi....
Ps.Uradi ti to tako sto ces da ga navedes na tu temu pa kad ispipas situaciju ti resi sta je naj pametnije.......
Mada sve se sazna pre ili kasnije.....ne znam sta da kazem......
 
Jecapeca:
prasatko:
Jecapeca:
prasatko:
Dobro, Jecapeco da li je istina ono sto pricaju o crncima...hmm...znas vec :shock: ?
Na sta konkretno mislis, preciziraj molim te! :roll:
Ma znas ti....bezobraznice jedna!!!!! :twisted:
U pravu si, ja znam...a ti ako bi da saznas onda probaj!!! Vidim da umires od zelje :lol:
Dobro, dobro, priznajem - pomalo me interesuje i to da dozivim, uostalom, verujem da nisam jedina :oops:
Mislim, uvek sam volela da "miksujem"te dve boje, crno-belo, belo-crno, hihihi... :wink:
 
Ako mi odgovara i ako nije bila klasican olos nego devojka koja jednostavno nije mogla da se pronadje,ne bi...
Znam par takvih,super devojke,ali ne ide im... 2 meseca sa ovim,pa 3 sama,pa mesec sa drugim pa 2 sama i sve tako,dok se okrenes ona nabi cifru kao ova devojka sto pise...
 
prasatko:
Jecapeca:
prasatko:
Jecapeca:
prasatko:
Dobro, Jecapeco da li je istina ono sto pricaju o crncima...hmm...znas vec :shock: ?
Na sta konkretno mislis, preciziraj molim te! :roll:
Ma znas ti....bezobraznice jedna!!!!! :twisted:
U pravu si, ja znam...a ti ako bi da saznas onda probaj!!! Vidim da umires od zelje :lol:
Dobro, dobro, priznajem - pomalo me interesuje i to da dozivim, uostalom, verujem da nisam jedina :oops:
Mislim, uvek sam volela da "miksujem"te dve boje, crno-belo, belo-crno, hihihi... :wink:

To je vec trojka u najavi :twisted: :D :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top