Novosadjani kakve devojke volite?

iako sam devojka koja voli muskarce a ne zene, mislim da kada bih bila musko, svidjale bi mi se negovane devojke koje imaju tendenciju da takve dugo dugo i ostanu, a sto se tice mozga, mislim da vi muski ne pravite razliku izmedju devojaka koje su zaista pametne i onih koje se prave pametne.
 
jjaa:
iako sam devojka koja voli muskarce a ne zene, mislim da kada bih bila musko, svidjale bi mi se negovane devojke koje imaju tendenciju da takve dugo dugo i ostanu, a sto se tice mozga, mislim da vi muski ne pravite razliku izmedju devojaka koje su zaista pametne i onih koje se prave pametne.

Slusaj devojcice mislim da si potpuno u pravu,samo to sto se tice pameti to je sve nesto sto se nemoze odma videti kod devojaka jer su veste u tome da se prave pametne.
 
Novosadjani,da li znate da vam dolaze neki tamo koji posle par dana boravka u NS-u sebe nazivaju novosadjanima pa vam se sire po gradu,a uz to i kvare utisak o gradu,pa vam na kraju jos maznu i devojke!
Dajte se malo aktivirati!Sto da novosadjanke budu bolje od novosadjana?!
 
pametna i lepa:
Novosadjani,da li znate da vam dolaze neki tamo koji posle par dana boravka u NS-u sebe nazivaju novosadjanima pa vam se sire po gradu,a uz to i kvare utisak o gradu,pa vam na kraju jos maznu i devojke!
Dajte se malo aktivirati!Sto da novosadjanke budu bolje od novosadjana?!

Ima vas puno lepotice drage, a mislim da bi bilo to sebicno kad bi novosadjani uzeli sve novosadske samo za sebe.
Inace devojke iz NS su izuzetno skromne i lepo vaspitane.
Puno poljubaca svim devojkama iz NS.
 
Svima je vazno kako devojka izgleda,jeli crka ili je plava,da li je lepotica ili normalna,da li je mrsava...ja kazem da zanemarimo to i da treba malo pogledati i u dusu te osobe videti da li se slazete u razmisljanju i idejama,jer nije sve u izgledu ima nesto i u dusi......
 
neo21:
Svima je vazno kako devojka izgleda,jeli crka ili je plava,da li je lepotica ili normalna,da li je mrsava...ja kazem da zanemarimo to i da treba malo pogledati i u dusu te osobe videti da li se slazete u razmisljanju i idejama,jer nije sve u izgledu ima nesto i u dusi......

Iako nisam iz Nisa predstavnik sam muskog roda a svi imamo ista razmisljanja bez obzira odakle smo. Kada gledas devojku ne citas joj kakva je iznutra jer se to ne vidi... Gledas spoljasnost i ako ti se zasvidja ti startujes normalno. E sada kada se vec bolje upoznate normalno da se gleda ono unutra jer niko ne zeli da se zabavlja sa plitkoumnom osobom. Poz
 

Back
Top