DA LI TREBA KVARITI TUDJU VEZU?

Gost
Cao narode imam jedan problem pa bi da cujem i vase misljenje.Bila sam dugo zaljubljena u jednog decka medjutim nikad izmedju nas nije bilo nista ozbiljno,a na kraju smo se i jako posvadjali,ali ipak on i dalje nije ravnodusan prema meni,a njegova devojka zna za mene i ne podnosi me,stalno me ogovara,itd...meni je jos stalo do njega,a ne znam sta on oseca.Pa sta mislite da li treba da se umesam i da kvarim tu vezu,tj. da se borim ili da sve to batalim?
 
Anonymous:
Cao narode imam jedan problem pa bi da cujem i vase misljenje.Bila sam dugo zaljubljena u jednog decka medjutim nikad izmedju nas nije bilo nista ozbiljno,a na kraju smo se i jako posvadjali,ali ipak on i dalje nije ravnodusan prema meni,a njegova devojka zna za mene i ne podnosi me,stalno me ogovara,itd...meni je jos stalo do njega,a ne znam sta on oseca.Pa sta mislite da li treba da se umesam i da kvarim tu vezu,tj. da se borim ili da sve to batalim?


A koliko je on vredan da se borish i sa njim i tim svadjama i njegovom devojkom i sa ko zna cime josh..?
 
DON:
A koliko je on vredan da se borish i sa njim i tim svadjama i njegovom devojkom i sa ko zna cime josh..?


ma da bre,ona je GLUPACA sto se bori za svog momka!Ajte molim Vas,gde to jos ima......[/quote]

Vidish, nisam mislila da je ona glupaca shto se bori sa svog momka. Ali,hm...to i nije njen momak.
A mozda bi ogla da nadje i boljeg. No to nije bitno, izgleda...
 
Moj ti je savet da zaboravis na njega, jer da on hoće nesto sa tobom verovatno bi raskinua sa devojkom. Zar ne mislis da u njihovoj vezi vlada neka doza poverenja, dok ona zna za tebe. A veruj mi dok u vezi postoji poverenje, tesko da će je neko i poljuljati a kamoli unistiti. Zasto mu ne bi okrenula leđa i čekala da on prvi pokrene stvari... Il se jednostavno pre neg sto stupis u misiju "OSVAJANJA" raspitaj i saznaj koliko je zapravo ozbiljna veza u kojoj se nalazi. Tada ćes znati na čemu si i čemu možes da se nadas... SAMO NIKAD SE NE NADAJ PREVISE...
 
Alisa u zemlji čudesa...:
Moj ti je savet da zaboravis na njega, jer da on hoće nesto sa tobom verovatno bi raskinua sa devojkom. Zar ne mislis da u njihovoj vezi vlada neka doza poverenja, dok ona zna za tebe. A veruj mi dok u vezi postoji poverenje, tesko da će je neko i poljuljati a kamoli unistiti. Zasto mu ne bi okrenula leđa i čekala da on prvi pokrene stvari... Il se jednostavno pre neg sto stupis u misiju "OSVAJANJA" raspitaj i saznaj koliko je zapravo ozbiljna veza u kojoj se nalazi. Tada ćes znati na čemu si i čemu možes da se nadas... SAMO NIKAD SE NE NADAJ PREVISE...
pa ne nadam se ja mnogo,a ja nju nikad nisam napadala ili bilo sta rekla, ona je prva zapocela frku,a sto se tice njega on sve zna sta ja osecam,i pitala sam ga sta oseca prema meni ali on uvek cuti ili menja temu kada je o tome rec.
 
da treba da budete zajedno bili bi ste...i ti se sad ne bi dvoumila shta on osetja prema tebi...ovako sve je to relativno,nepostojano...a kad je neshto relativno onda mislim da trud koji tjesh uloziti u to netje biti ,niti isplativ ,niti primetjen...ljubav nije za solo igrache,to ne postoji...sama si u prichi...idi dalje...da te zeli,uzeo bi tebe,ne nju..definitivno...
 
Margott:
da treba da budete zajedno bili bi ste...i ti se sad ne bi dvoumila shta on osetja prema tebi...ovako sve je to relativno,nepostojano...a kad je neshto relativno onda mislim da trud koji tjesh uloziti u to netje biti ,niti isplativ ,niti primetjen...ljubav nije za solo igrache,to ne postoji...sama si u prichi...idi dalje...da te zeli,uzeo bi tebe,ne nju..definitivno...

Margott da se ti nisi malo zaljubila, nesto si mi mnogo pitoma ovih dana... Nema vise onog cinizma u tvojim porukama... Sredi se zeno, unistices svoju reputaciju zene sa ostrim jezikom :lol: shala mala... samo primecujem neke stvari hehehe...
 
[/quote]pa ne nadam se ja mnogo,a ja nju nikad nisam napadala ili bilo sta rekla, ona je prva zapocela frku,a sto se tice njega on sve zna sta ja osecam,i pitala sam ga sta oseca prema meni ali on uvek cuti ili menja temu kada je o tome rec.[/quote]


Zamisli,molim te , "devojka br1" prva zapocela frku prema "devojci koja hoce da bude br1" ????????.....ccccc... stvarno ne zamislivo...ccc... :roll: :roll:
 
da je htio biti sa tobom vjerovatno bi bio a ne bi šutio kad si mu rekla za svoje osjećaje.možda nije fer ogovaranje njegove cure,ali ipak je razumijem .ona samo hoće da zadrži svog dečka.stavi se u njen položaj.ima puno slobodnih muškaraca na ovom svijetu ,okani se zauzetih. :)
 
Anonymous:
Cao narode imam jedan problem pa bi da cujem i vase misljenje.Bila sam dugo zaljubljena u jednog decka medjutim nikad izmedju nas nije bilo nista ozbiljno,a na kraju smo se i jako posvadjali,ali ipak on i dalje nije ravnodusan prema meni,a njegova devojka zna za mene i ne podnosi me,stalno me ogovara,itd...meni je jos stalo do njega,a ne znam sta on oseca.Pa sta mislite da li treba da se umesam i da kvarim tu vezu,tj. da se borim ili da sve to batalim?

Samim ti kako si postavila pitanje govori ti sve.
 

Back
Top