Nevernost je posledica nedostatka neceg u vezi?
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 122

Tema: Nevernost je posledica nedostatka neceg u vezi?

Obećava
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Nevernost je posledica nedostatka neceg u vezi?

Mnogi muskarci su me ubedjivali kako ne postoji medju njima onih koji ne varaju, samo sto neki to vesto kriju a neki ne. Zanima me da li je to tako i da li do toga dolazi zato sto u vezi fali emocija, ili zbog razbijanja monotonije ili je to prosto stil?
    Da li do neverstva dolazi iako je sve ok u vezi? I sta se sve smatra neverstvom?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.02.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

I zene varaju. Isto kao i muskarci.
    Zasto? I jedni i drugi obicno zbog nagomilane dosade.

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Podrazumevano Re: Nevernost je posledica nedostatka neceg u vezi?

Citat Original postavio Raselka
    Mnogi muskarci su me ubedjivali kako ne postoji medju njima onih koji ne varaju, samo sto neki to vesto kriju a neki ne. Zanima me da li je to tako i da li do toga dolazi zato sto u vezi fali emocija, ili zbog razbijanja monotonije ili je to prosto stil?
    Da li do neverstva dolazi iako je sve ok u vezi? I sta se sve smatra neverstvom?
    Jesi l' bas iz Zemuna, il' iz okoline?

Obećava
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Nevernost je posledica nedostatka neceg u vezi?

Citat Original postavio Julian_Duranona
    Jesi l' bas iz Zemuna, il' iz okoline?
    Bas iz Zemuna...to menja stvar?

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Podrazumevano

I ja vrsim istrazivanje, pa pitam...

Obećava
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

I do kakvog zakljucka te dovodi ova cinjenica? Sta istrazujes?

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Odmah si poverovala, jos i onaj mali ispod tebe napise da i sve zene varaju..ma nije valjda.
    Neverstvo je mnogo toga..i kako za koga..a topic ti je do moga.

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Podrazumevano

I do kakvog zakljucka te dovodi ova cinjenica? Sta istrazujes?
    Da je migracija stnovnistva znatno poremetila milje psiholoskog profila domicilnog zivlja.
    Ali to nema veze sa tobom... To je naucni rad.

Obećava
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    Odmah si poverovala, jos i onaj mali ispod tebe napise da i sve zene varaju..ma nije valjda.
    Neverstvo je mnogo toga..i kako za koga..a topic ti je do moga.
    Poverovala u sta? A ako ti je tema nezanimljiva sto se ukljucujes? Samo da mi to saopstis? Pa hvala...

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

da svi muskarci varaju..nema toliko veze s vezom koliko ima s mozgom..ili tece venama. ok je tema..ono se samo rimuje

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

ne mislim da je nevernost posledica nedostatka necega u vezi.kad nesto nedostaje-razlaz i idemo dalje!zato je veza,a ne brak.u braku mozda,kao:razocaranost u ideal zajednickog zivota,pritisak bracnih obaveza i sl.,al' to vec ne znam iz iskustva pa bolje da ne bulls*itujem.
    nevernost je posledica frustracije i nezrelosti osobe koja joj je sklona.sad,frustracija ima raznih,tipa:volim je-al' ih nisam imao dovoljno(=neizivljeni),voleo sam i pre nje al' sam varao (=hronicni svaler),voleo sam pre nje al' me je ta varala i tako nesto sebi drugi put necu da dozvolim (=posrnuli monogamista),ima mozda i boljih od nje-zasto da ih propustim (=nezajazljivi pacenik),ne volim je i sto da mi bude jedina (=fizikalac/neko ko nikad nece ni biti u stanju da voli),iskusnija je i bolja u sexu od mene-moram to da nadoknadim (=iskomplexirani smotanko)...ma ima tu jos,al' nisam ja bas neki expert :wink:

Ističe se Selena (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Tu se uvek postavlja ono standardno pitanje da li je i poljubac prevara.
    Po meni jeste.
    Da bi došlo do prevare,ne mora postojati nikakav poseban razlog.
    Neki su tome skloni,a neki nisu,mada misle o tome.
    Neki to vole jer time jačaju svoj ego i zamišljaju da su pravi frajeri radi toga.
    E takvi mi tipovi stvarno idu na ž.....
    E tu su onda i oni umišljeni lepotani koji misle da im se sve devojke trebaju bacati pod noge jer su oni lepi i da trebaju biti srećne što su s njima,u suprotnom sledi prevara.
    Ma ima ih....................

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

pa,po meni poljubac i nije neka prevara...mada,nekima je i sama pomisao na drugu osobu prevara.al' dobro,ima tu raznih varijanti.a i zavisi kakva vam je veza...i da ne izazovemo gnev muske populacije:da,postoje i zene koje varaju,nismo to previdele :wink:

Obećava
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

[quote="Selena"]Tu se uvek postavlja ono standardno pitanje da li je i poljubac prevara.
    Po meni jeste...
    da..po meni prevara pocinje u potajnim mislima i zelji da se bude sa drugim-drugom. A onda fizicki kontakt je samo potvrda...

Ističe se Selena (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio peach
    pa,po meni poljubac i nije neka prevara...mada,nekima je i sama pomisao na drugu osobu prevara.al' dobro,ima tu raznih varijanti.a i zavisi kakva vam je veza...i da ne izazovemo gnev muske populacije:da,postoje i zene koje varaju,nismo to previdele :wink:
    Ja samo polazim od sebe i načina na koji to gledam.
    A žene,mustre jedne,o njima neću da pričam.

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

najvaznija stvar je psiha, odnosno kakv si ti u glavi i kako gledas na tu prevaru, ima ljudi kojima je to normalno a ima onih koji ne bi prevarili ni za zivu glavu
    Onda ima onih koji se upuste u prevaru, eto, da malo unesu svjezine u svoje sive zivote, pa se ta prevara svede na jednu prevaru i kajanje do kraja zivota ili se pretvori u nekakvu vezu ili se svede na jeb semu (ma, ima tih opcija milion)
    I ima onih kojima je veze sr.anje pa su lijeni da je raskidaju nego lazu prvenstveno SEBE pa onda druge i onda imaju "neocekivano" tamo neku/og drugu/og.. i zavlace i muce sebe i druge jako dugo
    i ima onih kojima je veza sr.anje i koji su toga svjesni, pa si nekako nadje drugog a ovog prvog partnera ostavljaju bez rijeci
    i ima razlicitih situacija....
    opet mislim da od veze puno toga zavisi...u stvari u sustini se slazem sa imenom teme....nevernost je posledica nedostatka u vezi...makar u vecini slucajeva MISLIM da je to tako

Poznat Supertajni (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Meni se desava ali samo kada se emocije umesaju nikako samo sex radi sex-a, jednostavno takav sam funkcionisem na emocije. Inace sam u biti jako veran. Nadam se da sam bio jasan.

Obećava
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Citat Original postavio Supertajni
    Meni se desava ali samo kada se emocije umesaju nikako samo sex radi sex-a, jednostavno takav sam funkcionisem na emocije. Inace sam u biti jako veran. Nadam se da sam bio jasan.
    Pa i nisi mi bas jasan...jer neke emocije moraju da postoje, neces valjda biti sa nekim mrtav hladan. Sta to znaci desava se a ustvari si veran? Ili si ono ili si ovo. Nema sredine ...

Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Priznajem u pravu si ali hteo sam da kazem da vecina ljudi to moze da uradi bez emocija, mislim pri tom na nas muskarce e vidis ja nisam u toj vecini. p.s. Naravno da se to onda zove prevara bila ona sa emocijama ili bez kako god ali sa jacim osecanjima je uvek lepse. :wink:

Obećava
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Priznajem u pravu si ali hteo sam da kazem da vecina ljudi to moze da uradi bez emocija, mislim pri tom na nas muskarce e vidis ja nisam u toj vecini. p.s. Naravno da se to onda zove prevara bila ona sa emocijama ili bez kako god ali sa jacim osecanjima je uvek lepse. :wink:
    Pa da vidis...kad su tu emocije, sve je lakse... A posebno su mi interesantni oni sto to rade bez istih! Bar tako kazu. To ih onda poistovecuje sa zivuljkama, jer zadovoljavaju samo svoj nagon. A mi smo ljudi zar ne?

Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

A dali to sto su ukljucene emocije i to nekada veoma jake opravdava prevaru oo tebi?

Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Greska izvinjavam se, treba da glasi da li to onda opravdava prevaru po tebi?

Početnik
    Učlanjen
    15.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A sta se desava sa onim slucajima kada je prevara.... tj. da li je to prevara - kada se sa nekim vidjas ali se nista ne desava, samo razgovarate i oboje zelite ali se nista ne desava... samo slucajni dodiri, pogledi, skoro nebitni poljupci...
    a u vezi je najveci problem taj sto mi "zene" jako idealizujemo muskarce, pa ih razmazimo i damo sve od sebe da veza uspe i onda se oni zagreju i zaljube... i sve je ruzicasto dok se ne otreznis i ne shvatis da on i nije savrsen i da ti neke sitnice smetaju kod njega, koje bi on mozda i promenio da ste mu ranije ukazali na njih.....(bar je tako slucaj kod mene)....uf!!!! nadam se da je bilo bar delimicno jasno ovo sto sam napisala...

Obećava
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Nema nazad

A dali to sto su ukljucene emocije i to nekada veoma jake opravdava prevaru oo tebi?
    Nema opravdanja za prevaru. Kad se desi, a moze da se desi svakom, po meni oznacava kraj veze. Slicno sam i dozivela...kad sam pozelela drugog, raskinula sam sa deckom. Mislim da je to fer.

Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: Nema nazad

Nema opravdanja za prevaru. Kad se desi, a moze da se desi svakom, po meni oznacava kraj veze. Slicno sam i dozivela...kad sam pozelela drugog, raskinula sam sa deckom. Mislim da je to fer.
    Zaista nemam sta da dodam ti si sasvim ok!

Slične teme

1. Ima li tu zaista nečeg?
    Autor Protektor u forumu Teorije zavera
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 29.03.2011., 17:22
  2. Problem nedostatka vremena
    Autor Kontroverzni biznismen u forumu Filozofija
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 26.09.2008., 11:24
  3. posledica overklokovanja?
    Autor sto.milan u forumu Hardver
    Odgovora: 10