srusilo se sve...

S

susjed

Gost
kosarka i nogomet zadali su vam ovaj tjedan zestoki udarac... mi bar jos u nogometu imamo sanse da odemo u portugal. cak se i bosanci mogu nadat do zadnjeg kola a slovenci osigurali drugo mjesto.jel patite???
 
Zasto bi patili... ko je ocekivao da sad uzmemo u kosarci zlato, taj nije normalan... doduse, ja sam se bar nadao polu finalu...

Ali, smena generacija mora da dodje... Ne moze cela ta ekipa igrati, i uzimati medalje dozivotno... divac ce najverovatnije zadnji put zaigrati za reprezentaciju na prvenstvu u beogradu, a to vazi i za neke druge pojedince... Sada vise ne trebamo ulagati u mlade kosarkase, jer ih imamo i na pretek, i svi su u klasi sa starom ekipom... jedino nam treba neki bas DOBRI trener, da ih provuce kroz sve to...

No, Olimpijada i evropsko su blizu, pa ces videti kako plavi umeju da zaigraju...

Poz.
 
1) Vujosevic nema ama bash nikakvog uticaja na igrace.I normalno to.....
2) Da je ovo tacno,sluzi prica sa Kopaonika,kad su se nasi sparili sa odbojkasicama.I to je tacno
3)Mozda je sve samo igra?Ko pravi tim?Vujosevic?Jok,ajte pogledajte ko sve treba da se proda sad u inostranstvo.Veca lova ako igras u reprezentaciji.
4) Ne bojte se,na Olimpijadi,igrace SVI.
5)I ostali su i te kako napredovali u kosarci.Nije samo do nas i do njih je malo.Malo vise.....
 
znate sto, doslo mi je da vas malo zaje... cisto iz navike, al iskreno u tome vise ne nalazim veselja, skoro kao ni u sportu. jednostavno mi se vise neda zivcirat oko sporta. jedino me jos zasmeta kad ponekad neki sudac krade. valjda se vise ne lozim na to.
 
Valjda ce debeli krmak sad da ode, zajedno sa svojom svitom... :roll: :roll: :roll:
Sto se tice fudbalske reprezentacije BiH, dragi susjede (meni preko Une i Save), ona ima sasvim realne sanse da ode u Portugal... Ako u oktobru pobijedi Dansku u Zenici, bice prva u grupi...
A Dance su vec nedavno tukli u Kopenhagenu sa 2:0...
Ispravi me, ako grijesim, ali Hrvatska se bori za ulazak u baraz...???
 
susjed:
znate sto, doslo mi je da vas malo zaje... cisto iz navike, al iskreno u tome vise ne nalazim veselja, skoro kao ni u sportu. jednostavno mi se vise neda zivcirat oko sporta. jedino me jos zasmeta kad ponekad neki sudac krade. valjda se vise ne lozim na to.

da nas zaebavas iz NAVIKE?Koje bre to navike?da nije malkice obrnuto to,kad je sport u pitanju,a?
he.....
 
cini mi se ipak da ce bih na ep tesko, ne vjerujem da ce do toga doc. a hr treba dobit bugarsku doma da bi bila druga. bugari su vec osigurali prvo mjesto pa ce vjerovatno na nas balkanski nacin pristupit tekmi pa ih nebi trebalo bit tesko dobit. cekajte da padne snjeg pa ce vas janica i ivica sredit! :))
 
susjed:
kosarka i nogomet zadali su vam ovaj tjedan zestoki udarac... mi bar jos u nogometu imamo sanse da odemo u portugal. cak se i bosanci mogu nadat do zadnjeg kola a slovenci osigurali drugo mjesto.jel patite???

1. "Nogomet" nikom upucenom (ko uziva u sportu) u nasoj zemlji nije u skorije vreme zadao zestok udarac. Popili smo od Azerejdzana, Finske, pa ponovo Azerbejdzana, a onda smo u nekoliko utakmica Partizana (pa i Zvezde i Sartida) osvetali obraz u Evrokupovima (bez ikakvih kopanja grobova po nasim stadionima), a onda u dve utakmice reprezentacije pokazali da je ispusteno nenadoknadivo, ali da je konacno pocela smena generacija u pravom smislu, a da ce ova nova uskoro biti STRASNA! Za to vreme, jedan Dinamo iz Kijeva, ne preterano jak ove sezone, pocistio je vase CL snove. Imate odlican nacionalni tim, odrali ste Belgiju kao niko (4:0), ali imali ste i laku grupu (gde ste po mom misljenju bili favoriti). Niste se previse ni tu promovisali, od BIHa vam zavisi baraz... Sve u svemu, mislim da smo mi nasu nesrecu ostavili za sobom, dok vi... Razmisli sam.

2. Plasman na 6. mesto, ispred jedne Rusije, Turske i vas, koji ste svi dosli u najjacim mogucim sastavima (nemoj mi pricati o izostanku Sesara npr. jer pored njegovih nesumnjivih individualnih kvaliteta, timski je katastrofalan) sa ovakvom, skrpljenom ekipom, slobodno receno drugim timom, je u najmanju ruku realan, a pomalo, budimo iskreni i uspeh. To sto smo mi navikli na Evropska zlata, a vasa teznja ka uspesima se iskazala kroz 3 od 4 utakmice i katastrofalnih zavrsnica... Iskreno, mnogo bih se gore osecao da smo prosli kao vi, nego ovako. Ne zbog plasmana nego zbog pokazatelja da ta generacija jednostavno nece nista uraditi bar sledecih 5 godina. Nisam zlurad, nimalo.

3. Neko ko je poceo da se udaljav od sporta (kao sto si za sebe rekao u jednom od POSTova), verovatno ne moze da vidi da je najtezi udarac bio upravo od odbojkasa, koji su poceli sjajno, i zavrsili katastrofalno, bez medalje. E to stvarno boli, od njih su svi mnogo ocekivali. A mozda, opet, odbojku nisi pomenuo jer se ni vi niste nesto proslavili na prvenstvu. A, da, niste ni ucestvovali... mentol ja...

4. Just to remind... Kako ste gubili sve utakmice u kosarci na EP, tako ste mirno gledali (ne racunam navijace, nego igrace) kako se mi kitimo zlatom pred 5 hiljada navijackog sljama (u ovom slucaju iskljucivo vaseg). Nije ni to zlato malo, da se zna...

Haha, i sada mi, nakon svega ovog, patimo? :D
 
Nikola:
susjed:
kosarka i nogomet zadali su vam ovaj tjedan zestoki udarac... mi bar jos u nogometu imamo sanse da odemo u portugal. cak se i bosanci mogu nadat do zadnjeg kola a slovenci osigurali drugo mjesto.jel patite???

1. "Nogomet" nikom upucenom (ko uziva u sportu) u nasoj zemlji nije u skorije vreme zadao zestok udarac. Popili smo od Azerejdzana, Finske, pa ponovo Azerbejdzana, a onda smo u nekoliko utakmica Partizana (pa i Zvezde i Sartida) osvetali obraz u Evrokupovima (bez ikakvih kopanja grobova po nasim stadionima), a onda u dve utakmice reprezentacije pokazali da je ispusteno nenadoknadivo, ali da je konacno pocela smena generacija u pravom smislu, a da ce ova nova uskoro biti STRASNA! Za to vreme, jedan Dinamo iz Kijeva, ne preterano jak ove sezone, pocistio je vase CL snove. Imate odlican nacionalni tim, odrali ste Belgiju kao niko (4:0), ali imali ste i laku grupu (gde ste po mom misljenju bili favoriti). Niste se previse ni tu promovisali, od BIHa vam zavisi baraz... Sve u svemu, mislim da smo mi nasu nesrecu ostavili za sobom, dok vi... Razmisli sam.

2. Plasman na 6. mesto, ispred jedne Rusije, Turske i vas, koji ste svi dosli u najjacim mogucim sastavima (nemoj mi pricati o izostanku Sesara npr. jer pored njegovih nesumnjivih individualnih kvaliteta, timski je katastrofalan) sa ovakvom, skrpljenom ekipom, slobodno receno drugim timom, je u najmanju ruku realan, a pomalo, budimo iskreni i uspeh. To sto smo mi navikli na Evropska zlata, a vasa teznja ka uspesima se iskazala kroz 3 od 4 utakmice i katastrofalnih zavrsnica... Iskreno, mnogo bih se gore osecao da smo prosli kao vi, nego ovako. Ne zbog plasmana nego zbog pokazatelja da ta generacija jednostavno nece nista uraditi bar sledecih 5 godina. Nisam zlurad, nimalo.

3. Neko ko je poceo da se udaljav od sporta (kao sto si za sebe rekao u jednom od POSTova), verovatno ne moze da vidi da je najtezi udarac bio upravo od odbojkasa, koji su poceli sjajno, i zavrsili katastrofalno, bez medalje. E to stvarno boli, od njih su svi mnogo ocekivali. A mozda, opet, odbojku nisi pomenuo jer se ni vi niste nesto proslavili na prvenstvu. A, da, niste ni ucestvovali... mentol ja...

4. Just to remind... Kako ste gubili sve utakmice u kosarci na EP, tako ste mirno gledali (ne racunam navijace, nego igrace) kako se mi kitimo zlatom pred 5 hiljada navijackog sljama (u ovom slucaju iskljucivo vaseg). Nije ni to zlato malo, da se zna...

Haha, i sada mi, nakon svega ovog, patimo? :D

NIKOLA,COVECE,UDALA BI SE ZA TEBE!!!
 
stvarno mi se nada tolko pisat, ti ocito imas previse slobodnog vremena. pa samo ukratko. nasa nogometna reprezentacija danas nije ni sjena one iz 98 al ipak cemo u portugal. znam da tamo necemo postici puno al generacija koja dolazi bi mogla vladati nogometom sljedecih 10 godina. reprezentacija u21 je kolo prije kraja osigurala prolaz a da ne govorimo kako se poigrala sa englezima na njihovom terenu i dobila ih 3:1. a svi njihovi igraci igraju u premier league. kosarka nam je vec godinama losa al isto tako dolaze bolja vremena, mlade selekcije haraju u svojim dobnim skpinama. sto se tice sadasnje reprezentacije, bez obzira na tvoje argumente, sesar JE falio, kao i rimac, kao i skelin. da ne govorimo o igracima koji jos igraju ali ne i za repku poput kukoca i radje.
 
evo vidis sto mi radis, jos sam zaboravio odbojku i vaterpolo a trebao bi spremat ispit a ne se zabavljat na forumu. odbojka kod nas nikad nije zavredjivala paznju a ni nece, jednostavno se taj sport kod nas ne prati i ne igra. ne znam zasto, valjda zato jer vise volimo atraktivnije sportove poput rukometa. osim toga tu smo i svjetski prvaci. :lol: vaterpolo je meni drag sport i tu smo uvijek u vrhu, kako klupski tako i reprezentativno, a jedan poraz protiv vas ne znaci nista s obzirom na mali broj kvalitetnih repki sretat cemo se mi opet i opet i opet. a CL... kijev je bio prejak, da smo barem mi imali srece pa izvukli newcastle, s obzirom da se dinamo poigrao s partizanom 2:0, valjda bi engleze jos lakse prosli. :)
 
Gresis sinko... Kad se ima slobodno vreme, mogu da se pisu i gluposti, a ja cu te istih lisiti kao i u prethodnom postu. A i relativno brzo kucam, tako da ne trosim vise od 5 minuta po jednom "ovakvom" postu.

Da li znas da u kosarci ma koga imao u ekipi, ne moze da igra 8 igraca odjednom, vec samo 5? Sesar ili Rimac bi igrali umesto NEKOG, ko je kod vas imao minutazu, pa i ucinak. Radi se o problematicnim igracima, koji imaju (slobodno cu reci) "susjedski" mentalitet, medjutim za razliku od Mulaomerovica, Prkacina i Mamica imaju i mozak, tako da takvi skode i vama samima. Ako ne znas o cemu govorim, nije ni bitno, verovatno si u pravu.

Mislim da je celoj fudbalskoj Evropi jasno gde je Dinamo Kijev, a gde Newcastle. Tacno, lepo se Dinamo poigrao sa Partizanom (u utakmici koju ste prekinuli), a nesto opsirnije imas u "Slobodnoj Dalmaciji" od pre otprilike pola meseca... Tamo ti tacno pise gde ste, a poentu je i Niksa rekao nakon EP: "Papci smo, papci"? :D Stvarno simpaticna momcad...

Gledao sam i vasu utakmicu protiv Engleske, i celo svetsko prvenstvo u rukometu (verujem da ga ne bi menjali za kosarku). Meni su vasi kvaliteti poprilicno poznati, uzevsi u obzir gde zivim. Ipak, ja se ni malo ne osecam sportski ugnjeteno, a kamoli u odnosu na vas. Kad sam video, da na nasim terenima nakon neresenog rezultata u bitnoj utakmici u fudbalu, publika aplaudira i mirno napusta stadion, to je zbog neke vrste kulture koja je polako pocela da nas zahvata. Vi ste mnogo daleko od toga, grobove ti necu po drugi put pominjati, ali bitno je sto se u Evropi vec polako pocinje praviti razlika izmedju vas i nas. Ne mogu skriti da mi je drago zbog toga.

Samo jos da te pitam, zasto se ne registrujes? vec imas nekoliko POSTova, da li je to neki strah da ce ti neki "susEd" poslati virus na MAIL? Da li mozda mislis da si iole siguran u sport i kvalitet "lijepe vase", da bi dolazio na nas sportski forum sa pitanjem da li patimo? :D Pa dobro, dodji, ovde se raspravlja o mnogo aktuelnih sportskih tema koje na vasem forumu neces naci.

Pozdrav
 

Back
Top