Osvajaci?

vangelistexas

Zainteresovan član
Poruka
353
Da da....dobro ste procitali. Odnosi se na bend koji je bio popularan pre nego sto je pocela manija sa pesmom "Vino Crveno". Da li se secate pesama poput Maska ili Gde da pobegnem ili mozda to nebo zna?
Jedan od najjacih bendova ovih prostora. Da li se slazete?
 
pa, ono kao, obetjavali su, al to da su najjachi bend si bash loopio! kako mozesh to da kazesh pored
DLM
KKN
Rambo
Darkwood dub
Ritam nereda
Love Hunters
Goblini
Bijesovi
EKV
Orgazam
Brejkersi
Jarboli
Kristali
Block Out
Eyesburn
Sila
...
ima ih bre toliko dobrih da ti stari osvajachi dodju nekako na kraju, a ovi novi direkt u grand :?
 
3APA3A:
pa, ono kao, obetjavali su, al to da su najjachi bend si bash loopio! kako mozesh to da kazesh pored
DLM
KKN
Rambo
Darkwood dub
Ritam nereda
Love Hunters
Goblini
Bijesovi
EKV
Orgazam
Brejkersi
Jarboli
Kristali
Block Out
Eyesburn
Sila
...
ima ih bre toliko dobrih da ti stari osvajachi dodju nekako na kraju, a ovi novi direkt u grand :?

Kako mozes da stavljas Ramba, Ritam Nereda i ostale prave bendove na isti spisak sa Darkwudima, KKN, Eyesburn i sl. SMESNO!!!
 
Spisak je bio random. Pisao sam sve shto mi je palo na pamet a bolje je od osvajacha. I nisam sve napisao, ima ih josh milion. Bash mi je zhao shto ti se Darkwoodi i KKN ne svidjaju. Meni su super. Eyesburn su josh uvek klinci ali nisu tako loshi kao shto ti se chini.
 
vangelistexas:
Da da....dobro ste procitali. Odnosi se na bend koji je bio popularan pre nego sto je pocela manija sa pesmom "Vino Crveno". Da li se secate pesama poput Maska ili Gde da pobegnem ili mozda to nebo zna?
Jedan od najjacih bendova ovih prostora. Da li se slazete?

Bend je bio odlican a bogami i ostao! Vino crveno je odlicna pesma iako se mnogima ne svidja jer je iskoriscenja u komercijalne svrhe ali je sve jedno super pesma!Ali za mene je njihova najbolja pesma-SNEG MI DONOSI ZLO!
 
Guliverr:
vangelistexas:
Da da....dobro ste procitali. Odnosi se na bend koji je bio popularan pre nego sto je pocela manija sa pesmom "Vino Crveno". Da li se secate pesama poput Maska ili Gde da pobegnem ili mozda to nebo zna?
Jedan od najjacih bendova ovih prostora. Da li se slazete?

Bend je bio odlican a bogami i ostao! Vino crveno je odlicna pesma iako se mnogima ne svidja jer je iskoriscenja u komercijalne svrhe ali je sve jedno super pesma!Ali za mene je njihova najbolja pesma-SNEG MI DONOSI ZLO!

Opste poznato je da Vino crveno nije njihova pesma...samo tekst je njihov...kako se ne secas kad su se izblamirali na Maksoviziji pre par godina, kad je bila aktuelna ta pesma...kad su pustili potpuno istu stvar na turskom... :D
 
3APA3A:
Spisak je bio random. Pisao sam sve shto mi je palo na pamet a bolje je od osvajacha. I nisam sve napisao, ima ih josh milion. Bash mi je zhao shto ti se Darkwoodi i KKN ne svidjaju. Meni su super. Eyesburn su josh uvek klinci ali nisu tako loshi kao shto ti se chini.

SAMO U BAJCI!
 
Hesse:
Guliverr:
vangelistexas:
Da da....dobro ste procitali. Odnosi se na bend koji je bio popularan pre nego sto je pocela manija sa pesmom "Vino Crveno". Da li se secate pesama poput Maska ili Gde da pobegnem ili mozda to nebo zna?
Jedan od najjacih bendova ovih prostora. Da li se slazete?

Bend je bio odlican a bogami i ostao! Vino crveno je odlicna pesma iako se mnogima ne svidja jer je iskoriscenja u komercijalne svrhe ali je sve jedno super pesma!Ali za mene je njihova najbolja pesma-SNEG MI DONOSI ZLO!

Opste poznato je da Vino crveno nije njihova pesma...samo tekst je njihov...kako se ne secas kad su se izblamirali na Maksoviziji pre par godina, kad je bila aktuelna ta pesma...kad su pustili potpuno istu stvar na turskom... :D

Zar je to cudno da neko od nasih pevaca peva tudju pesmu, a prisvaja je kao svoju!? Ni najmanje!!! Prava je retkost naci nesto novo, originalno, kvalitetno - kod nas!
Bas sam malo gledala ovu glupost od Europjesme/Evropesme (!?)...sve neke zalopojke, sve na istu foru...jadni mi sa takvim predstavnicima!!!
Pa onda bolje da uzmemo tudje i bar dobro prodjemo sa tim!?
 
Ana_0802:
Moon Child:
Ritam nereda?Pfuj.

Osvajace ne gotivim...Ni onda ni sad.
A 'vino crveno' i grand fore su zbog para naravno.....opravdano.

Da li je novac opravdanje??? I da li bi se iko od vas "prodao" za te pare!?
Naravno da jeste opravdanje.
Ko jos moze da zivi od R'n'R-a u Srbiji?
Pa i ja bih otisla u pop vode...Sta,trebalo je da sviraju ono sto njima odgovara i da nemaju ni za hleb?Definitivno ne...
 
Sto se tice Osvajaca, ono sto je Cipi radio sam i ono sto su oni radili nema nikakve veze. Cipi je samo uzurpirao njihovo ime zbog para.
Maska i Gde da pobegnem mi se najvise svidjaju ali imamo mnogo boljih bendova...
 
3APA3A:
Spisak je bio random. Pisao sam sve shto mi je palo na pamet a bolje je od osvajacha. I nisam sve napisao, ima ih josh milion. Bash mi je zhao shto ti se Darkwoodi i KKN ne svidjaju. Meni su super. Eyesburn su josh uvek klinci ali nisu tako loshi kao shto ti se chini.

da, i ja volim darkwoode, kkn i eyesburn.. ustvari eyesburn, paaaa, sta ti ja znam.. vec su poceli da me nerviraju, ali muzika je super..
 
Ana_0802:
Hesse:
Guliverr:
vangelistexas:
Da da....dobro ste procitali. Odnosi se na bend koji je bio popularan pre nego sto je pocela manija sa pesmom "Vino Crveno". Da li se secate pesama poput Maska ili Gde da pobegnem ili mozda to nebo zna?
Jedan od najjacih bendova ovih prostora. Da li se slazete?

Bend je bio odlican a bogami i ostao! Vino crveno je odlicna pesma iako se mnogima ne svidja jer je iskoriscenja u komercijalne svrhe ali je sve jedno super pesma!Ali za mene je njihova najbolja pesma-SNEG MI DONOSI ZLO!

Opste poznato je da Vino crveno nije njihova pesma...samo tekst je njihov...kako se ne secas kad su se izblamirali na Maksoviziji pre par godina, kad je bila aktuelna ta pesma...kad su pustili potpuno istu stvar na turskom... :D

Zar je to cudno da neko od nasih pevaca peva tudju pesmu, a prisvaja je kao svoju!? Ni najmanje!!! Prava je retkost naci nesto novo, originalno, kvalitetno - kod nas!
Bas sam malo gledala ovu glupost od Europjesme/Evropesme (!?)...sve neke zalopojke, sve na istu foru...jadni mi sa takvim predstavnicima!!!
Pa onda bolje da uzmemo tudje i bar dobro prodjemo sa tim!?


secam se toga ali mi nije smetalo! Ja linemam nista protiv obrada pod uslovom da se dobro odrade! A osvajaci su tada napravili DOBAR tekst uzeli tudju muziku ali odlicno interpretinrali! Svaka cast,ne vidim tu nista lose jer je zvucalo OK!
 
Postoji jedan bend koji nema nijednu svoju stvar. Sve su obrade. ODLICHNE! Zovu se Thievery Corporation. Mislim da i Night Shift funkcionishe na slichan nachin. Al da maznesh i cjutish! E, to ne razumem, niti odobravam.
 
3APA3A:
Postoji jedan bend koji nema nijednu svoju stvar. Sve su obrade. ODLICHNE! Zovu se Thievery Corporation. Mislim da i Night Shift funkcionishe na slichan nachin. Al da maznesh i cjutish! E, to ne razumem, niti odobravam.

A sta treba da ides okolo i vices-OBRADIO SAM PESMU,NANA NA NA NA...ko poznaje muziku on ce znati da si obradio ko ne poznaje za njega nije vazno i to je to!
 
Guliverr:
3APA3A:
Postoji jedan bend koji nema nijednu svoju stvar. Sve su obrade. ODLICHNE! Zovu se Thievery Corporation. Mislim da i Night Shift funkcionishe na slichan nachin. Al da maznesh i cjutish! E, to ne razumem, niti odobravam.

A sta treba da ides okolo i vices-OBRADIO SAM PESMU,NANA NA NA NA...ko poznaje muziku on ce znati da si obradio ko ne poznaje za njega nije vazno i to je to!
Pa ako ga pitaju za tu pesmu, nije u redu da se hvali da je njegova, ako to nije! A nasi su takvi...misle, nece niko da primeti!
 
Guliverr:
3APA3A:
Postoji jedan bend koji nema nijednu svoju stvar. Sve su obrade. ODLICHNE! Zovu se Thievery Corporation. Mislim da i Night Shift funkcionishe na slichan nachin. Al da maznesh i cjutish! E, to ne razumem, niti odobravam.

A sta treba da ides okolo i vices-OBRADIO SAM PESMU,NANA NA NA NA...ko poznaje muziku on ce znati da si obradio ko ne poznaje za njega nije vazno i to je to!

Guliverov komentar je smesan :D :D :D
Oni nisu obradili pesmu, citaj: UKRALI. Kada se pesma obradi onda se na izdanju napise ime autora originala (u krajnjem slucaju), posto kod nas ne funkcionise zakon o placanju autorskih prava za obrade.
 
Ana_0802:
Guliverr:
3APA3A:
Postoji jedan bend koji nema nijednu svoju stvar. Sve su obrade. ODLICHNE! Zovu se Thievery Corporation. Mislim da i Night Shift funkcionishe na slichan nachin. Al da maznesh i cjutish! E, to ne razumem, niti odobravam.

A sta treba da ides okolo i vices-OBRADIO SAM PESMU,NANA NA NA NA...ko poznaje muziku on ce znati da si obradio ko ne poznaje za njega nije vazno i to je to!
Pa ako ga pitaju za tu pesmu, nije u redu da se hvali da je njegova, ako to nije! A nasi su takvi...misle, nece niko da primeti!

Ne pazi ja generalno nevidim nista lose u tome ako se obradi necija pesma i to uradi na pravi nacin,KVALITETNO! E sad bilo bi OK prema pravom autoru potpisati i njega na CD ali i ako ga ne potpises publika nema pravo da ti zameri vec samo taj izvodjac,publika je tu da sudi da li joj se nesto svidja ili ne i to je to! Neznam nemam nista protiv obrada!
 
Hesse:
Guliverr:
3APA3A:
Postoji jedan bend koji nema nijednu svoju stvar. Sve su obrade. ODLICHNE! Zovu se Thievery Corporation. Mislim da i Night Shift funkcionishe na slichan nachin. Al da maznesh i cjutish! E, to ne razumem, niti odobravam.

A sta treba da ides okolo i vices-OBRADIO SAM PESMU,NANA NA NA NA...ko poznaje muziku on ce znati da si obradio ko ne poznaje za njega nije vazno i to je to!

Guliverov komentar je smesan :D :D :D
Oni nisu obradili pesmu, citaj: UKRALI. Kada se pesma obradi onda se na izdanju napise ime autora originala (u krajnjem slucaju), posto kod nas ne funkcionise zakon o placanju autorskih prava za obrade.

Pazi ako ti je smesno a ti se smej meni to nece smetati ni malo! Tebe kao nekoga iz publike ne treba da interesuje uopste naci nastanka pesme,vec da li ti se ona svidja ili ne! Slazem se da je trebalo da potpisu autora ali ako to vec nisu ucinili onda je jedini koji ima pravo da im prebaci upravo taj autor,inace pesma je obradjena jer joj je aranzman nesto malo drugaciji,neznatno doduse!
 
Ne znam od kuda dolazi ta fascinacija Rambom, o uzasa, i Ritmom nereda? Prvi je imao samo prvi album zanimljiv, a posle je postao potpuno suvoparan i uzaludan. I totalno bezveze. Verovatno ga slusaju jos jedino studenti tehnickih fakulteta i to oni iz koji su dosli iz Bosne. I kolega debil Hesse naravno. Ritam nereda je samo neuspela kopija Pantere, a sa skionheadima, jos od cetinog odlaska iz benda, nemaju ama bas nikakve veze. Sem sto su svojevremeno od Vriska generacije trazili i dobili jednu pesmu :P


Hesse:
3APA3A:
Kako mozes da stavljas Ramba, Ritam Nereda i ostale prave bendove na isti spisak sa Darkwudima, KKN, Eyesburn i sl. SMESNO!!!
 

Back
Top