DSS: "SRS=DS"

Nisam za dss, ali zar nije ocigledno?

Pa dss obozava stranku naseg dragog i na poslovnom putu diktatora (obe stranke tog totalitarnog rezima- i sps i srs)
Dok je ds nesto za njih nepojmljivo, strah od buducnosti, strah od liberalizma, najopakiji konkurent za vlast. I, najkobnije: neprijatelj njihovih prijatelja iz db-a,vojne sluzbe bezbednosti,milosevicevih generala sa jakuzi kadama, mafijasa koji su za njih "mladici fascinirani..."
 
Nadam se da ce DSS shvatiti da je za njega ali pre svega za SRBIJU najbolja koalicija DSS-SRS! I to tako da se unutrasnji pitanjima bave RADIKALI a spoljasnjim DSS! Samo tako SRBIJA bi postala moderna,pravna i evropski integrisana drzava! Nisam clan ni jedne stranke ali sam u shvatanjima negde izmedju DSS i RADIKALA! Najvaznije kod obe stranke je sto nisu korumpirane i kriminalisticke ( sto je danas na nasoj sceni retkost)
 
Time bi DSS potpisala svoju eutanaziju i svoje birace prepustila radikalima. A sto se tice korumpiranosti ja nisam primetio da je i jedna stranka bila glasna protiv povecanja poslanickih plata. Ta fama o radikalima kao nekorumpiranima je samo fama. Kao i o bilo kojoj drugoj srpskoj partiji. S tim sto su najsumnjiviji oni koji se najvise deru "drste lopova"!

Guliverr:
Nadam se da ce DSS shvatiti da je za njega ali pre svega za SRBIJU najbolja koalicija DSS-SRS! I to tako da se unutrasnji pitanjima bave RADIKALI a spoljasnjim DSS! Samo tako SRBIJA bi postala moderna,pravna i evropski integrisana drzava! Nisam clan ni jedne stranke ali sam u shvatanjima negde izmedju DSS i RADIKALA! Najvaznije kod obe stranke je sto nisu korumpirane i kriminalisticke ( sto je danas na nasoj sceni retkost)
 
Sorry, ali i u DSS-u postoje dve struje.
Nacionalna i nacionalno evropska.
Ja vam stalno pricam da nije to vise crno belo, k'o pre a vi zapinjete kao besni.
Ovi nacionalno evropski iz DSS-a su ISTI kao Tadicevi u DS-u, a ovi nacionalni su kao Tomini radikali. Problem u ovoj drzavi prave Cedini evropljani i Seseljevi sovinisti. Ostali su krajnje podnosljivi.
Kako vi to ne vidite, ljudi?
Mislim stvarno!


I DOKLE DA VAM PONAVLJAM?
 
commodore:
Sorry, ali i u DSS-u postoje dve struje.
Nacionalna i nacionalno evropska.
Ja vam stalno pricam da nije to vise crno belo, k'o pre a vi zapinjete kao besni.
Ovi nacionalno evropski iz DSS-a su ISTI kao Tadicevi u DS-u, a ovi nacionalni su kao Tomini radikali. Problem u ovoj drzavi prave Cedini evropljani i Seseljevi sovinisti. Ostali su krajnje podnosljivi.
Kako vi to ne vidite, ljudi?
Mislim stvarno!


I DOKLE DA VAM PONAVLJAM?
Ajd' mi reci ko je predvodnik tih struja u DSS-u!
 
mislim da je za ovu evropsko-nacionalnu onaj sto je bio kandidat za gradonacelnika...kako se zvase covek?

dakle, slazem se sa commodorom da postoje dve struje DSSa...steta je, mada kako za koga, sto je preovladjujuca ova sto je bliza SRSu...
 
Nexus 6:
mislim da je za ovu evropsko-nacionalnu onaj sto je bio kandidat za gradonacelnika...kako se zvase covek?

dakle, slazem se sa commodorom da postoje dve struje DSSa...steta je, mada kako za koga, sto je preovladjujuca ova sto je bliza SRSu...


Ma, sustina je, da ako NECEMO DA SE SVADJAMO jedni sa drugima, nego da se vadimo iz ...ovana, onda su problem samo Ceda i Seselj i njihova iskljucivost.
Ostali - Kostunica, Tadic, Labus, Nikolic, pa i onaj Karic, MORAJU DA SE DOGOVARAJU.
I bolje bi nam bilo da se dogovorimo, brate...
Ne smeju razlike medju partijama da budu toliko fundamentalne. To nije dobro za Drzavu.
I mislim da svi ovi pobrojani osim gornje dvojice
ovo sada, znaju.
 
Gwydion:
Time bi DSS potpisala svoju eutanaziju i svoje birace prepustila radikalima. A sto se tice korumpiranosti ja nisam primetio da je i jedna stranka bila glasna protiv povecanja poslanickih plata. Ta fama o radikalima kao nekorumpiranima je samo fama. Kao i o bilo kojoj drugoj srpskoj partiji. S tim sto su najsumnjiviji oni koji se najvise deru "drste lopova"!

Guliverr:
Nadam se da ce DSS shvatiti da je za njega ali pre svega za SRBIJU najbolja koalicija DSS-SRS! I to tako da se unutrasnji pitanjima bave RADIKALI a spoljasnjim DSS! Samo tako SRBIJA bi postala moderna,pravna i evropski integrisana drzava! Nisam clan ni jedne stranke ali sam u shvatanjima negde izmedju DSS i RADIKALA! Najvaznije kod obe stranke je sto nisu korumpirane i kriminalisticke ( sto je danas na nasoj sceni retkost)

Ti covece nemas pojma! I vrapcima je jasno da KORUMPIRANOST i POVECANJE PLATA u skupstini ne mogu biti dovedeni u vezu!
 
Nexus 6:
mislim da je za ovu evropsko-nacionalnu onaj sto je bio kandidat za gradonacelnika...kako se zvase covek?

dakle, slazem se sa commodorom da postoje dve struje DSSa...steta je, mada kako za koga, sto je pr
eovladjujuca ova sto je bliza SRSu...
Pa ne bih bas rek'o da je preovladjujuca struja ona sto je bila SRS-u! Ipak se na celu te partije nalazi covek koji se sve vreme vladavine radikala i socijalista borio protiv njih! Naravno da postoje pojedinci u DSS-u kojima su blizi radikali od ostalih stranaka koji sacinjavaju Vladu (poput Mikavice,Mihajlova,Bakareca i ostalih) ,ali ne verujem da se oni nesto bitno pitaju u toj stranci!
 
Gwydion:
Time bi DSS potpisala svoju eutanaziju i svoje birace prepustila radikalima. A sto se tice korumpiranosti ja nisam primetio da je i jedna stranka bila glasna protiv povecanja poslanickih plata. Ta fama o radikalima kao nekorumpiranima je samo fama. Kao i o bilo kojoj drugoj srpskoj partiji. S tim sto su najsumnjiviji oni koji se najvise deru "drste lopova"!

Guliverr:
Nadam se da ce DSS shvatiti da je za njega ali pre svega za SRBIJU najbolja koalicija DSS-SRS! I to tako da se unutrasnji pitanjima bave RADIKALI a spoljasnjim DSS! Samo tako SRBIJA bi postala moderna,pravna i evropski integrisana drzava! Nisam clan ni jedne stranke ali sam u shvatanjima negde izmedju DSS i RADIKALA! Najvaznije kod obe stranke je sto nisu korumpirane i kriminalisticke ( sto je danas na nasoj sceni retkost)

:D Bravo,apsolutno se slažem na ovu temu sa tobom,i da dodam i u Nexsusu i u drugima ima mnogo potencijala, kad shvate da je Srbija starija od svake PARTIJE,i da je bila i biće dok bude normalnih Srba.Politika je u današnje vreme unosan biznis,i nažalost najveći deo koji se profesionačno bavi njom,čini to iz sebičnih,koristoljubljivih razloga,
A,ne iz namere da čini dobro državi i naciji.
 
zt:
Gwydion:
Time bi DSS potpisala svoju eutanaziju i svoje birace prepustila radikalima. A sto se tice korumpiranosti ja nisam primetio da je i jedna stranka bila glasna protiv povecanja poslanickih plata. Ta fama o radikalima kao nekorumpiranima je samo fama. Kao i o bilo kojoj drugoj srpskoj partiji. S tim sto su najsumnjiviji oni koji se najvise deru "drste lopova"!

Guliverr:
Nadam se da ce DSS shvatiti da je za njega ali pre svega za SRBIJU najbolja koalicija DSS-SRS! I to tako da se unutrasnji pitanjima bave RADIKALI a spoljasnjim DSS! Samo tako SRBIJA bi postala moderna,pravna i evropski integrisana drzava! Nisam clan ni jedne stranke ali sam u shvatanjima negde izmedju DSS i RADIKALA! Najvaznije kod obe stranke je sto nisu korumpirane i kriminalisticke ( sto je danas na nasoj sceni retkost)

:D Bravo,apsolutno se slažem na ovu temu sa tobom,i da dodam i u Nexsusu i u drugima ima mnogo potencijala, kad shvate da je Srbija starija od svake PARTIJE,i da je bila i biće dok bude normalnih Srba.Politika je u današnje vreme unosan biznis,i nažalost najveći deo koji se profesionačno bavi njom,čini to iz sebičnih,koristoljubljivih razloga,
A,ne iz namere da čini dobro državi i naciji.


A sa kim od nas dvojice se slazes?
 

Back
Top