DSS: "SRS=DS"
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: DSS: "SRS=DS"

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano DSS: "SRS=DS"

dakle...za DSSovce...
    u cemu je, po vama, razlika izmedju dve pomenute partije i koja je relacija njih i DSSa...?

Podrazumevano

Nisam za dss, ali zar nije ocigledno?

Pa dss obozava stranku naseg dragog i na poslovnom putu diktatora (obe stranke tog totalitarnog rezima- i sps i srs)
    Dok je ds nesto za njih nepojmljivo, strah od buducnosti, strah od liberalizma, najopakiji konkurent za vlast. I, najkobnije: neprijatelj njihovih prijatelja iz db-a,vojne sluzbe bezbednosti,milosevicevih generala sa jakuzi kadama, mafijasa koji su za njih "mladici fascinirani..."

Zainteresovan član Baron Ungern (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: DSS: "SRS=DS"

Citat Original postavio Nexus 6
    dakle...za DSSovce...
    u cemu je, po vama, razlika izmedju dve pomenute partije i koja je relacija njih i DSSa...?
    Радикали су шовинисти, а ДС клептократе. И једни и други теже диктатури.

http://www.nspm.org.yu/Debate/2005_ustavi_mdj_1.htm

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

kleptokrate...ovo je novo...

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Nadam se da ce DSS shvatiti da je za njega ali pre svega za SRBIJU najbolja koalicija DSS-SRS! I to tako da se unutrasnji pitanjima bave RADIKALI a spoljasnjim DSS! Samo tako SRBIJA bi postala moderna,pravna i evropski integrisana drzava! Nisam clan ni jedne stranke ali sam u shvatanjima negde izmedju DSS i RADIKALA! Najvaznije kod obe stranke je sto nisu korumpirane i kriminalisticke ( sto je danas na nasoj sceni retkost)

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Time bi DSS potpisala svoju eutanaziju i svoje birace prepustila radikalima. A sto se tice korumpiranosti ja nisam primetio da je i jedna stranka bila glasna protiv povecanja poslanickih plata. Ta fama o radikalima kao nekorumpiranima je samo fama. Kao i o bilo kojoj drugoj srpskoj partiji. S tim sto su najsumnjiviji oni koji se najvise deru "drste lopova"!

Citat Original postavio Guliverr
    Nadam se da ce DSS shvatiti da je za njega ali pre svega za SRBIJU najbolja koalicija DSS-SRS! I to tako da se unutrasnji pitanjima bave RADIKALI a spoljasnjim DSS! Samo tako SRBIJA bi postala moderna,pravna i evropski integrisana drzava! Nisam clan ni jedne stranke ali sam u shvatanjima negde izmedju DSS i RADIKALA! Najvaznije kod obe stranke je sto nisu korumpirane i kriminalisticke ( sto je danas na nasoj sceni retkost)

Domaćin commodore (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2005.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Sorry, ali i u DSS-u postoje dve struje.
    Nacionalna i nacionalno evropska.
    Ja vam stalno pricam da nije to vise crno belo, k'o pre a vi zapinjete kao besni.
    Ovi nacionalno evropski iz DSS-a su ISTI kao Tadicevi u DS-u, a ovi nacionalni su kao Tomini radikali. Problem u ovoj drzavi prave Cedini evropljani i Seseljevi sovinisti. Ostali su krajnje podnosljivi.
    Kako vi to ne vidite, ljudi?
    Mislim stvarno!

I DOKLE DA VAM PONAVLJAM?

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio commodore
    Sorry, ali i u DSS-u postoje dve struje.
    Nacionalna i nacionalno evropska.
    Ja vam stalno pricam da nije to vise crno belo, k'o pre a vi zapinjete kao besni.
    Ovi nacionalno evropski iz DSS-a su ISTI kao Tadicevi u DS-u, a ovi nacionalni su kao Tomini radikali. Problem u ovoj drzavi prave Cedini evropljani i Seseljevi sovinisti. Ostali su krajnje podnosljivi.
    Kako vi to ne vidite, ljudi?
    Mislim stvarno!

I DOKLE DA VAM PONAVLJAM?
    Ajd' mi reci ko je predvodnik tih struja u DSS-u!

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

mislim da je za ovu evropsko-nacionalnu onaj sto je bio kandidat za gradonacelnika...kako se zvase covek?

dakle, slazem se sa commodorom da postoje dve struje DSSa...steta je, mada kako za koga, sto je preovladjujuca ova sto je bliza SRSu...

Domaćin commodore (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2005.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

mislim da je za ovu evropsko-nacionalnu onaj sto je bio kandidat za gradonacelnika...kako se zvase covek?

dakle, slazem se sa commodorom da postoje dve struje DSSa...steta je, mada kako za koga, sto je preovladjujuca ova sto je bliza SRSu...

Ma, sustina je, da ako NECEMO DA SE SVADJAMO jedni sa drugima, nego da se vadimo iz ...ovana, onda su problem samo Ceda i Seselj i njihova iskljucivost.
    Ostali - Kostunica, Tadic, Labus, Nikolic, pa i onaj Karic, MORAJU DA SE DOGOVARAJU.
    I bolje bi nam bilo da se dogovorimo, brate...
    Ne smeju razlike medju partijama da budu toliko fundamentalne. To nije dobro za Drzavu.
    I mislim da svi ovi pobrojani osim gornje dvojice
    ovo sada, znaju.

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Gwydion
    Time bi DSS potpisala svoju eutanaziju i svoje birace prepustila radikalima. A sto se tice korumpiranosti ja nisam primetio da je i jedna stranka bila glasna protiv povecanja poslanickih plata. Ta fama o radikalima kao nekorumpiranima je samo fama. Kao i o bilo kojoj drugoj srpskoj partiji. S tim sto su najsumnjiviji oni koji se najvise deru "drste lopova"!

Ti covece nemas pojma! I vrapcima je jasno da KORUMPIRANOST i POVECANJE PLATA u skupstini ne mogu biti dovedeni u vezu!

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

dakle, slazem se sa commodorom da postoje dve struje DSSa...steta je, mada kako za koga, sto je pr
    eovladjujuca ova sto je bliza SRSu...
    Pa ne bih bas rek'o da je preovladjujuca struja ona sto je bila SRS-u! Ipak se na celu te partije nalazi covek koji se sve vreme vladavine radikala i socijalista borio protiv njih! Naravno da postoje pojedinci u DSS-u kojima su blizi radikali od ostalih stranaka koji sacinjavaju Vladu (poput Mikavice,Mihajlova,Bakareca i ostalih) ,ali ne verujem da se oni nesto bitno pitaju u toj stranci!

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

a ko se onda pita ako se ne pitaju ovi koje si naveo?

Početnik Ja@ti (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pita se bos glavni,tj.kostunica

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

pa da...'de ces vece demokratije...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Bravo,apsolutno se slažem na ovu temu sa tobom,i da dodam i u Nexsusu i u drugima ima mnogo potencijala, kad shvate da je Srbija starija od svake PARTIJE,i da je bila i biće dok bude normalnih Srba.Politika je u današnje vreme unosan biznis,i nažalost najveći deo koji se profesionačno bavi njom,čini to iz sebičnih,koristoljubljivih razloga,
    A,ne iz namere da čini dobro državi i naciji.

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio zt

Bravo,apsolutno se slažem na ovu temu sa tobom,i da dodam i u Nexsusu i u drugima ima mnogo potencijala, kad shvate da je Srbija starija od svake PARTIJE,i da je bila i biće dok bude normalnih Srba.Politika je u današnje vreme unosan biznis,i nažalost najveći deo koji se profesionačno bavi njom,čini to iz sebičnih,koristoljubljivih razloga,
    A,ne iz namere da čini dobro državi i naciji.

A sa kim od nas dvojice se slazes?

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Citat Original postavio Headhunter
    Nisam za dss, ali zar nije ocigledno?

Pa dss obozava stranku naseg dragog i na poslovnom putu diktatora (obe stranke tog totalitarnog rezima- i sps i srs)...
    Jaoj, Gospode...

Podrazumevano

Vrlo recito, vrlo...

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

pa oni, DSSovci, se najbolje razumeju u cutanju pa zato tako...

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Nije to nego sam ostala bez teksta... :wink:

Početnik Ja@ti (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa da...'de ces vece demokratije...
    i kod vas i kod nas :wink:

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

ja nisam u DSu, ali se slazem :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

pa oni, DSSovci, se najbolje razumeju u cutanju pa zato tako...
    Karakteristika VELIKIH i INTELIGENTNIH ljudi je da sa malo reci mnogo kazu!

Podrazumevano

Sloba je onda genije, na nivou najopasnijih budistickih filozofa... ops: ops:

Slične teme

1. Препоруке за куповину возила
    Autor mvbdb u forumu Automobilizam
    Odgovora: 20436
    Poslednja poruka: 14.03.2015., 04:34
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  3. Crnogorci doneli njihov "ustav" na Sv"J"ecanoj S"J"ednici!
    Autor feel_real_love u forumu Politika
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 30.10.2007., 22:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •