KRATKO I JASNO
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: KRATKO I JASNO

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano KRATKO I JASNO

STVARI SE KOMPLIKUJU IZ DANA U DAN,NEMAMO VREMENA DA SE ZABAVLJAMO SA POJEDINACNIM PROBLEMIMA,NEGO PROBLEMIMA VECINE NAS,,,,U OVOJ DRZAVI RETKO KO IMA NORMALAN ZIVOT,TAKO DA SU PROBLEMI SVAKODNEVNI/NEBI DA PRICAM SVOJU PRICU MNOGO JE GADNA ,ALI JA SAM TU,IZBORIO SAM SE I GLEDAM KAKO SVI KUKATE OKO LJUBAVI,MORATE BITI JAKI I ZNATI STA ZELITE U ZIVOTU TAKO CE VAM DANI BITI BORBA ZA USPEHOM,GLAVU GORE I NAPRED,NECEKAJTE NEKI PLOD VASE MASTE,RAZBITE ILUZIJU O TOME....BUDITE U SUROVOJ REALNOSTI OVOGA CUDNOG ZIVOTA...NADAM SE DA CU UTICATI POZITIVNO NA SVE VAS?

Obećava
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: KRATKO I JASNO

Citat Original postavio isidor ns
    STVARI SE KOMPLIKUJU IZ DANA U DAN,NEMAMO VREMENA DA SE ZABAVLJAMO SA POJEDINACNIM PROBLEMIMA,NEGO PROBLEMIMA VECINE NAS,,,,U OVOJ DRZAVI RETKO KO IMA NORMALAN ZIVOT,TAKO DA SU PROBLEMI SVAKODNEVNI/NEBI DA PRICAM SVOJU PRICU MNOGO JE GADNA ,ALI JA SAM TU,IZBORIO SAM SE I GLEDAM KAKO SVI KUKATE OKO LJUBAVI,MORATE BITI JAKI I ZNATI STA ZELITE U ZIVOTU TAKO CE VAM DANI BITI BORBA ZA USPEHOM,GLAVU GORE I NAPRED,NECEKAJTE NEKI PLOD VASE MASTE,RAZBITE ILUZIJU O TOME....BUDITE U SUROVOJ REALNOSTI OVOGA CUDNOG ZIVOTA...NADAM SE DA CU UTICATI POZITIVNO NA SVE VAS?
    Kakva patetika...Ti si neki spasilac na forumu? Sad kad sam ovo procitala zivot mi je 10% lepsi...Ne znam zasto mislis da kukamo, pre bi se reklo da ti to radis..."u ovoj drzavi retko ko ima normalan zivot". Ja ga imam, i srecna sam!!!

Ističe se latica (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: KRATKO I JASNO

Citat Original postavio isidor ns

O klanjamo ti se Mesijo nash.Izvedi nas na pravi put.
    Kontam ja da su tvoje namere o.k. ali nacin sprovodjenja istih.I kako onda covek da ti odgovori ozbiljno.
    P.S. ja nekukam oko ljubavi.Nemam razloga.

SINDI
    Guest

Podrazumevano

e hvala ti...gde cuo i gde ne cuo

Slične teme

1. Kratko i jasno
    Autor General Dus@n u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.11.2008., 23:23
  2. kratko i jasno
    Autor AntunTun u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 80