DIPLOMA AUCTION

marincho

Početnik
Poruka
4
zdravo!
posto mi je definitivno umrla zelja po studiju, me zanima, koji univerzitet/fakultet u vasoj zemlji je najotvoreniji i najliberalniji sto se tice posticanja obrazovanja?
in other words, gde mogu bez nekih napora i u kratkom roku na bilokoji nacin dobiti diplomu? :D
hvala
pozdrav!

ABC
 
I sta ces posle sa diplomom bez znanja, hvataces zjala? Mislis da ako nesto znas da znas sve? Ne znas ti nista, cim postavljas takva pitanja.
Diplomu mozes kupiti u Leskovcu na nekoj visoj skoli (ekonomska), a takodje i na pristinskom univerzitetu sa sedistem u Kosovskoj Mitrovici!
Pozdrav
 
Anonymous:
I sta ces posle sa diplomom bez znanja, hvataces zjala? Mislis da ako nesto znas da znas sve? Ne znas ti nista, cim postavljas takva pitanja.
Diplomu mozes kupiti u Leskovcu na nekoj visoj skoli (ekonomska), a takodje i na pristinskom univerzitetu sa sedistem u Kosovskoj Mitrovici!
Pozdrav

Bale, sa takvom diplomom može da bude direktor, pomoćnik ili zamenik ministra, ili nešto slično što stvarno donosi pare. Ja znam bar desetak takvih, i samo je jedan pao. Mada se posle pada samo obrisao i nije mu ništa. Ko je nama kriv što hoćemo da učimo.
 
Ej, pa to uopšte nije tako loše i besmisleno. Znam dosta ljudi koji imaju već razrađen posao koji treba da nastave( npr. nasleđene dobrostojeće veleprodaje i slično) i kojim bi što pre trebali da krenu se bave. Zašto bi trunuli na nekom teškom faksu 6-7 godina kad će na kraju i onako raditi u toj firmi, a naravno ne žele da im titula bude "gimnazijalac". Po mome mišljenju to je jedino opravdanje za postojanje privatnih fakulteta-kupi diplomu. Uostalom, svako ko je iole upućen u sve ovo zna koliko ta diploma zaista vredi!
 

Back
Top