JEL MOZE IKO POMOCI.....
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: JEL MOZE IKO POMOCI.....

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano JEL MOZE IKO POMOCI.....

Pozdrav.Moze li mi iko pomoci kako da na muzicki dvd stavim neku vrstu protekcionog programa,tipa onih kada kupite orginalni dvd pa ga ne mozete kopirati.Ja sam koristio dvd shrink koji je enkriptovao original.Sada je problem sto moj dvd uredjaj(koji je malo bolji)ne cita dvd-eve koji nemaju protekciju a neki koji kostaju 50-ak evra citaju bez muke kopirani dvd.U bug-u je bio jedan super protekcioni program ali sad kad mi treba ne mogu ga naci.
    Molim vas ako ima neki ruski program,ili slicno da mi pomogne,i ako ima kako da ga prebacim i gdje tacno...
    UNAPRED HVALA

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: JEL MOZE IKO POMOCI.....

Citat Original postavio brankos
    Pozdrav.Moze li mi iko pomoci kako da na muzicki dvd stavim neku vrstu protekcionog programa,tipa onih kada kupite orginalni dvd pa ga ne mozete kopirati.Ja sam koristio dvd shrink koji je enkriptovao original.Sada je problem sto moj dvd uredjaj(koji je malo bolji)ne cita dvd-eve koji nemaju protekciju a neki koji kostaju 50-ak evra citaju bez muke kopirani dvd.U bug-u je bio jedan super protekcioni program ali sad kad mi treba ne mogu ga naci.
    Molim vas ako ima neki ruski program,ili slicno da mi pomogne,i ako ima kako da ga prebacim i gdje tacno...
    UNAPRED HVALA
    Ich ferste nichts!!!

Obećava sirNemanjapro (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano DR. Nemanja

Sta reci. Pokusaj na sajtu bug-a. Neki konkretan program da ti preporucim ne mogu, jer nisam siguran da li bi to kod tebe radilo. A nisi ni naveo koji DVD-RW imas.
    Druga opcija koja je malo rizicnija je da flashujes bios, svog DVD uredjaja.

U svakom slucaju srecno.

Slične teme

1. Ako mi ko moze pomoci...
    Autor Kojot_genije u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 25.06.2005., 17:59
  2. Moze li mi iko pomoci?
    Autor london u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.04.2004., 09:16

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu