pomozite..

drea

Zainteresovan član
Poruka
238
Evo ovako da pocnem nekako..Zivjeli smo u istoj ulici.On se doselio tu inace je iz drugog grada.Ozenjen muskarac,otac troje djece,stariji od mene ali jaako privlacan.Uletjela sam nekako u vezu sa njim (ako se to moze nazvati vezom).Privlacio me je,spavala sam sa njim i mislila sam da necu nista osjecati prema njemu.Mislila sam onako neobavezno da ce sve ici..da necu nikakve emocije tu ulagati.Ali vraga,pocela sam nesto osjecati prema njemu.Iako nisam to zeljela jer je ozenjen desilo se,bilo je jace od mene. Odselila sam u drugi grad..On me zove i salje sms poruke (veceras od 6 do 12 mi je slao poruke),zeli da se vratim tamo i da se nastavimo vidjati.Zelim da se i dalje vidjamo ali strah me je da se jos dublje uvucem u tu semu i emocije..Ako se vratim tamo ponovo cemo se vidjati,to znam,jer mi on nedostaje i zelim ga..Ne znam sta da ucinim??Mislim mnogo na njega..
na drugu stranu, veceras me je zvao i bivsi i zeli da se preselim kod njega u (Srbiju).On je slobodan,bio je moja velika ljubav ali problematican, svadje su bile non stop a i imao je problema sa zakonom.Strah me je jednostavno da necu pogrijesiti i uvuci se tamo gdje ne treba,strah me je i emotivno se vezati jer imam druge planove,cekam na papire za inostranstvo.Nisam se zeljela ni za jednog ni drugog vezati,mislila sam da mogu biti hladna,ali pogrijesila sam..prevladale su me emocije..neznam sta da ucinim..mislim i na jednog i na drugog mada mnogo vise na prvog, ali ako udjem u vezu znam da necu otici u inostranstvo..a sa time bih povrijedila citavu svoju familiju i mozda se kajala nekada sto nisam otisla..Ovo je poduze sto sam napisala ali trebam savjet, stvarno neznam sta da mislim i pravilno da postupim..
 
nemoj da se hebesh s njima da vidish je l dusha il vagina.
mozhe, da li ima koristi od ovog saveta. ok ne saveta. od ovih redova.

a onaj prvi je ozenjen aaaa to je bash tanak led
a ovaj je bivshi
a mozda se tebi samo ne ide
ok ne uzimaj ovo zdravo za gotovo

a sto idesh tamo, imash li posao, kako se izdrzavash, osim familije sto idesh
 
jagodica:
nemoj da se hebesh s njima da vidish je l dusha il vagina.
mozhe, da li ima koristi od ovog saveta. ok ne saveta. od ovih redova.

a onaj prvi je ozenjen aaaa to je bash tanak led
a ovaj je bivshi
a mozda se tebi samo ne ide
ok ne uzimaj ovo zdravo za gotovo

a sto idesh tamo, imash li posao, kako se izdrzavash, osim familije sto idesh


Ne idem samo radi familije,a obezbijedjeno je sve.Meni se sad ovde radi o ovoj dvojici.I za jednog i drugog osjecam nesto.Sa ovim prvim bih se zeljela nastaviti vidjati ali sta dalje??Sta ako se stvari iskomplikuju i ta veza potraje?!A on ozenjen..itd..a volim ga... :(
 
Pa posto ni jedan ni drugi nisu za tebe, prvi je ozenjen-i moj ti je savet da to izbegavas jer nisi ni svesna sta moze da se izrodi iz toga, a drugi em sto je bivsi, em kazes da je problematican itd. najbolje ti je da odes preko kao sto planiras i zaboravis na obojicu(nece biti lako al vreme leci sve-ko sto kazu)
A vremenom ces vec naci nekog koji ce da bude ok.
 
ma njoj se ne ide bre ja se kladim mrzi je da se spakuje za put. i mene to mrzi uvek ostavim u minut do dvanes...aj kolko pari gaca to je lako nego shta za gore pa shta za ladno pa ovo ono...
pa mozesh da se i vrtais ako ti se ne svidja

a u koju zemlju ides i zasto nisi otisla ranije
 
Mislim da ti je najbolje da se okanes prvog koji je ozenjen jer tu nema perspektive a i drugog koji je koliko sam shvatio vec opisan kao bivsi (sigurno iz dobrih razloga).Budi neko vreme sama,stani na svoje noge,iskristalisi osecanja,stabilizuj ih pa onda glavu gore i nadji nekog treceg NORMALNOG I SLOBODNOG.
 
ma bezi od obojice! :shock:
imas srecu pa mozes preko grane....nacices ti sigurno i tamo nekog u koga ces se zaljubiti...videces,kad se najmanje budes nadala...i bice ti smesno da si ta 2 kretena uopste i htela! :wink:
 
peach:
ma bezi od obojice! :shock:
imas srecu pa mozes preko grane....nacices ti sigurno i tamo nekog u koga ces se zaljubiti...videces,kad se najmanje budes nadala...i bice ti smesno da si ta 2 kretena uopste i htela! :wink:


U potpunosti se slazem sa "breskvom"
Samo ti daj petama vjetra, ma, njih ni jednog nemoj ni da obavjestis kad ides...mislim da ni jedan a ni drugi nisu za tebe. Nacice se neko za tebe, neko ko nije ozenjen niti problematican...mozda i neki zapadnjak (btw. oni su super, znas samo kako cijene zenu, kao osobu)
 
I ja se slazem sa peach!Prilika da odes "preko grane" se ne pruza svakom,tako da ti ja najtoplije savjetujem da zaboravis na obojicu.Da je u pitanju neka ljubav koja ima buducnost,pa bi se razmislila.Ovako,ostanes li s prvim,bices povrijedjena 100%,a i njegova porodica,a sa ovim "problemom" sigurno ne bih ostajala u vezi.
 
..ako bash hoces da us.resh svoj zivot do daske, a ti ostani. OVDE SE RADI O TEBI, taj ozenjeni sto ga volish...sta kad mu dosadish...njemu je sad mnogo lepo..yebucka sa strane..i to dobro parche i u glavi verovatno nema nikakve ozbiljne planove sa tobom......ajde sredi se malo.
Poz.
Izvini ako sam bio grub
 
Moj savet: batali i jednog i drugog. To shto si se zaljubila u lika sa kim si spavala ti sluzhi na chast, jer time dokazujesh da si prava zhena. Kazhu da zhenski mozak tako radi. Emocije su povezane sa centrima za sexualno uzhivanje.
Ali, veruj mi, ne treba ti to u zhivotu da se vezujesh za lika koji ima zhenu i decu, koliko god da ti je privlachan. Ko zna koliko josh mushkaraca u zhivotu cheka na tebe, i to onih koji tje biti samo tvoji. Mozhda tjesh sve njih propustiti kaskajutji za chovekom koga tjesh morati da delish.
Ma batali ih obojicu i nastavi sa svojim zhivotom.
Uostalom, ako se toliko dvoumish izmedju dvojice mushkaraca, to mozhda znachi da ni jednog ni drugog u sushtini ne volish dovoljno.
 
prospero:
Moj savet: batali i jednog i drugog. To shto si se zaljubila u lika sa kim si spavala ti sluzhi na chast, jer time dokazujesh da si prava zhena. Kazhu da zhenski mozak tako radi. Emocije su povezane sa centrima za sexualno uzhivanje.
Ali, veruj mi, ne treba ti to u zhivotu da se vezujesh za lika koji ima zhenu i decu, koliko god da ti je privlachan. Ko zna koliko josh mushkaraca u zhivotu cheka na tebe, i to onih koji tje biti samo tvoji. Mozhda tjesh sve njih propustiti kaskajutji za chovekom koga tjesh morati da delish.
Ma batali ih obojicu i nastavi sa svojim zhivotom.
Uostalom, ako se toliko dvoumish izmedju dvojice mushkaraca, to mozhda znachi da ni jednog ni drugog u sushtini ne volish dovoljno.



Управо то! Ово ми највише личи на страх од самоће и емотивне празнине!
 
Cekam kuma:
..ako bash hoces da us.resh svoj zivot do daske, a ti ostani. OVDE SE RADI O TEBI, taj ozenjeni sto ga volish...sta kad mu dosadish...njemu je sad mnogo lepo..yebucka sa strane..i to dobro parche i u glavi verovatno nema nikakve ozbiljne planove sa tobom......ajde sredi se malo.
Poz.
Izvini ako sam bio grub


da da realan pogled na svet ,,, poslusaj ovaj savet ako hoces sebi da unistis zivot ,,,,
ja bi ti preporucila da teras po svom ,,,joooooj imam zensko dete ,,,
guske :?

nisam procitala ,,,ti si necija svalerak jel ,,,pa ok i ja sam imala tako nesto ,,, on pocne da kuka kako me voli ,,,, a gotivan tip ,,, ja mu kazem ,,alo momak ovo je samo seks ,,,a gotivila sam ga neverovatno ,,, ali nema ceka lazo

ljudi meni postalo tako dosadno ,razmisljam da odustanem od foruma
kazite mi nesto ruzno o meni da me skenjate malo ,,,inace ima da visim ovde ,,,uh :D
 
drea:
Evo ovako da pocnem nekako..Zivjeli smo u istoj ulici.On se doselio tu inace je iz drugog grada.Ozenjen muskarac,otac troje djece,stariji od mene ali jaako privlacan.Uletjela sam nekako u vezu sa njim (ako se to moze nazvati vezom).Privlacio me je,spavala sam sa njim i mislila sam da necu nista osjecati prema njemu.Mislila sam onako neobavezno da ce sve ici..da necu nikakve emocije tu ulagati.Ali vraga,pocela sam nesto osjecati prema njemu.Iako nisam to zeljela jer je ozenjen desilo se,bilo je jace od mene. Odselila sam u drugi grad..On me zove i salje sms poruke (veceras od 6 do 12 mi je slao poruke),zeli da se vratim tamo i da se nastavimo vidjati.Zelim da se i dalje vidjamo ali strah me je da se jos dublje uvucem u tu semu i emocije..Ako se vratim tamo ponovo cemo se vidjati,to znam,jer mi on nedostaje i zelim ga..Ne znam sta da ucinim??Mislim mnogo na njega..
na drugu stranu, veceras me je zvao i bivsi i zeli da se preselim kod njega u (Srbiju).On je slobodan,bio je moja velika ljubav ali problematican, svadje su bile non stop a i imao je problema sa zakonom.Strah me je jednostavno da necu pogrijesiti i uvuci se tamo gdje ne treba,strah me je i emotivno se vezati jer imam druge planove,cekam na papire za inostranstvo.Nisam se zeljela ni za jednog ni drugog vezati,mislila sam da mogu biti hladna,ali pogrijesila sam..prevladale su me emocije..neznam sta da ucinim..mislim i na jednog i na drugog mada mnogo vise na prvog, ali ako udjem u vezu znam da necu otici u inostranstvo..a sa time bih povrijedila citavu svoju familiju i mozda se kajala nekada sto nisam otisla..Ovo je poduze sto sam napisala ali trebam savjet, stvarno neznam sta da mislim i pravilno da postupim..
 
e ovako svako od nas ima problema,ali to kakav ti imas problem nemoze se nazvati problemom,to je jednostavno odluka u tvojoj glavi....OCIGLEDNO SI SLABA LICNOST PA NEMOZES DA SE IZBORIS SA TIM....DOKAZ DA ZENA RAZMISLJA EMOCIJAMA I SVOJIM EGOISTICKIM NAGONIMA UPRAVO JE DOKAZANA...NISI SMELA DA STUPIS SA NJIM U KONTAKT,MOGLA SI DA ISKULIRAS MA KOLIKO BIO PRIVLACAN,TO TI JE CENA.....ISKRNO I SA MOJE TACKE GLEDISTA
 
Evo ovako ja sam ozenjen i imao sam prelepu vezu koja nije bila kres sa strane trajala je dve godine i kada je trebalo da krenemo u novi zivot u smislu da pocnemo da zivimo zajedno ona se povukla, necu da detaljisem ali ima i takvih kombinacija pa nisu bas ozenjeni najgori na svetu. :?
 

Back
Top