Vas tip devojke

Ice_Georgius

Zainteresovan član
Poruka
127
Prosta i jednostavna tema e sad mozda je ranije bila mozda ne,ako jeste onda zalim slucaj ponovo je pokrenuta,ako ne onda ...
Imate li Odredjeni Tip devojke u pitanju se dovodi i fizicki izgled kao i njene osobine,mane i sve ostalo sto je cini vasim tipom devojke.
 
Crnke su No1!!!
Znaci velika je prednost ako ima crnu kosu,automatski ne vidim ostale nedostatke.Valjda me zaslepi crna kosa :D
Posle idu smedje,uglavnom tamno smedje,pa za njima mogu crvenokose.Uglavnom bitno je da je tamno!I zadovoljavajuca figura,hehe.
A generalno...recimo kao Eva Mendes,Laura Angel...ma ne mogu sad da se setim.
 
PLESsitnihDEMONA:
Crnke su No1!!!
Znaci velika je prednost ako ima crnu kosu,automatski ne vidim ostale nedostatke.Valjda me zaslepi crna kosa :D
Posle idu smedje,uglavnom tamno smedje,pa za njima mogu crvenokose.Uglavnom bitno je da je tamno!I zadovoljavajuca figura,hehe.
A generalno...recimo kao Eva Mendes,Laura Angel...ma ne mogu sad da se setim.
Sta da kazem kad je covek sve rekao i za mene... Dodao bih samo da mi je bitao da devojka ima "cudan" osmeh(to me od skora privlaci)i da ima crne i lepe oci... Pored Eve Mendes dodao bih Angelinu Jolie 8)
 
POP Mare:
PLESsitnihDEMONA:
Crnke su No1!!!
Znaci velika je prednost ako ima crnu kosu,automatski ne vidim ostale nedostatke.Valjda me zaslepi crna kosa :D
Posle idu smedje,uglavnom tamno smedje,pa za njima mogu crvenokose.Uglavnom bitno je da je tamno!I zadovoljavajuca figura,hehe.
A generalno...recimo kao Eva Mendes,Laura Angel...ma ne mogu sad da se setim.
Sta da kazem kad je covek sve rekao i za mene... Dodao bih samo da mi je bitao da devojka ima "cudan" osmeh(to me od skora privlaci)i da ima crne i lepe oci... Pored Eve Mendes dodao bih Angelinu Jolie 8)
POPe hvala ti sto si me dopunio.Kako sam mogao Angelinu da zaboravim?Mada je ona malo FREAK,ali nije smelo to da mi se desi.Uvak sam slabo stajao sa nabrajenjem tih belosveCkih ribetina! :D
 
Visina do 170cm plafon, srednja konstitucija, figura pescanog sata, znaci, sa istaknutim atributima- brazilska guza, sike 3,4,5, istaknut struk; duga negovana kosa crna ili boja cokolade; blago preplanula koza; interesantna faca; da ima stila i ukusa za oblacenje. E sad to je fizicki deo, valjda se na to mislilo. :)
 
divlja-u-srcu:
Visina do 170cm plafon, srednja konstitucija, figura pescanog sata, znaci, sa istaknutim atributima- brazilska guza, sike 3,4,5, istaknut struk; duga negovana kosa crna ili boja cokolade; blago preplanula koza; interesantna faca; da ima stila i ukusa za oblacenje. E sad to je fizicki deo, valjda se na to mislilo. :)
Zar ti ne beshe zensko!? :P
 
Da bude Dama.
To je onaj termin koji je tako cesto zloupotrebljavan iz cistog neznanja.
Dama,bez obzira kako se oblaci,nosi li sminku ili ne,ona uvek izgleda savrseno,stoprocentno zenstveno.
Nazalost,ima mnogo onih devojaka koje se trude da budu dame,one koje obracaju paznju i paze kako hodaju,koje pokrete prave,kako se ponasaju.
Dama zna da nosi suknju,Dama nikada ne obraca paznju na svoje pokrete,ponasanje,govor,pogled.Ona je u svakom momentu i na svakom mestu prosto to sto jeste,jer je tako rodjena,jer zensko u njoj govori.
Bila ona lepa,manje lepa.....to nikako nije vazno...ona prosto zraci onim sto jeste.
Zato ja cekam i trazim Nju.Gde god da je.
 
divlja-u-srcu:
Visina do 170cm plafon, srednja konstitucija, figura pescanog sata, znaci, sa istaknutim atributima- brazilska guza, sike 3,4,5, istaknut struk; duga negovana kosa crna ili boja cokolade; blago preplanula koza; interesantna faca; da ima stila i ukusa za oblacenje. E sad to je fizicki deo, valjda se na to mislilo. :)
Džaba sve to ako nema dušu. Mora da ima dušu i da zna da voli. Pored ovoga što si opisala, ja bih dodao i ovaj moj komentar - i eto ti devojke :wink: :wink:
 
Dont_Break_The_Oath:
Da bude Dama.
To je onaj termin koji je tako cesto zloupotrebljavan iz cistog neznanja.
Dama,bez obzira kako se oblaci,nosi li sminku ili ne,ona uvek izgleda savrseno,stoprocentno zenstveno.
Nazalost,ima mnogo onih devojaka koje se trude da budu dame,one koje obracaju paznju i paze kako hodaju,koje pokrete prave,kako se ponasaju.
Dama zna da nosi suknju,Dama nikada ne obraca paznju na svoje pokrete,ponasanje,govor,pogled.Ona je u svakom momentu i na svakom mestu prosto to sto jeste,jer je tako rodjena,jer zensko u njoj govori.
Bila ona lepa,manje lepa.....to nikako nije vazno...ona prosto zraci onim sto jeste.
Zato ja cekam i trazim Nju.Gde god da je.

Bozanstveno, skoro nisam cula nesto lepse... Nadam se da ces je naci uskoro
 
Dont_Break_The_Oath:
Da bude Dama.
To je onaj termin koji je tako cesto zloupotrebljavan iz cistog neznanja.
Dama,bez obzira kako se oblaci,nosi li sminku ili ne,ona uvek izgleda savrseno,stoprocentno zenstveno.
Nazalost,ima mnogo onih devojaka koje se trude da budu dame,one koje obracaju paznju i paze kako hodaju,koje pokrete prave,kako se ponasaju.
Dama zna da nosi suknju,Dama nikada ne obraca paznju na svoje pokrete,ponasanje,govor,pogled.Ona je u svakom momentu i na svakom mestu prosto to sto jeste,jer je tako rodjena,jer zensko u njoj govori.
Bila ona lepa,manje lepa.....to nikako nije vazno...ona prosto zraci onim sto jeste.
Zato ja cekam i trazim Nju.Gde god da je.

Podrshka. Izuzetno mi se svidja tvoja definicija dame. Mislim da su vremenom ljudi pocheli potpuno pogreshno da tumache taj pojam. Posle ovog tvog objashnjenja nemam shta da kazhem. poz
 
E, sad nazhalost, u nashem drushtvu se damom izgleda smatra sve ono shto dama NIJE. Perverzna opsednutost oblachenjem i fizichkim izgledom, prenaglashena zhenstvenost na granici degutantnog, miris(?!) parfema 100m iza dotichne i da ne nabrajam.
 

Back
Top