I Explorer problem

drago41

Primećen član
Poruka
589
Imam problem sa njim inace koristimffoxa 1.01 ali mi neki put treba i IE.
Nesto sam ga podesavao i izgubio bar za upisivanje web stranica tako da na njemu mogu da prebacim na drugu stranicu samo ppreko mesendjera, sat vremena vec isprobavam razna podesavanja i opcije ali nista a u traku sa alatkama mi se ubacio neki AZE search toolbar koga izbacim ali ne mam normalan search.
Ako neko moze i hoce daj objasni sta da mu radim mada sam bio ubedjen da cu to lako resiti ali ne ide :idea: :?: :(
 
E dobricino... Ili u skorasnje vrijeme ili ranije si zaradio neki spyware progarm i on je uzrok tog tvog problema.. Potrebno je da ocistis racunar od Spywara i da istim potezom i rijesis problem sa IE...

Mislim da dovoljno znas o programima za borbu protiv spyware programa.. Poz.
 
drago41:
Imam problem sa njim inace koristimffoxa 1.01 ali mi neki put treba i IE.
Nesto sam ga podesavao i izgubio bar za upisivanje web stranica tako da na njemu mogu da prebacim na drugu stranicu samo ppreko mesendjera, sat vremena vec isprobavam razna podesavanja i opcije ali nista a u traku sa alatkama mi se ubacio neki AZE search toolbar koga izbacim ali ne mam normalan search.
Ako neko moze i hoce daj objasni sta da mu radim mada sam bio ubedjen da cu to lako resiti ali ne ide :idea: :?: :(

Cistim ga sa AD AWARE pro, SPYBOTOM 1.4beta, NORTONOM 2004, BAZOKOM i rucno obrisem sve u tempu 1,2i3 cokije istoriju kolacice i sta bi vise ?

Imam jos u rezervi desetak raznih cistaca ali da ne bude suvise?

Jos nesto nisam nista radio u safe mode?
 
Koliko se ja razumim u salatu nista drugo nije do to..

Evo kako sam nekada rjesavao te stvari sa IE (dok sam koristio isti)

Hijak This program, sa kojim moras biti veoma oprezan... POkreni u Safe mode i ocisti ga sa njim.. Gadni su ti toolbar programi.... Oduzmu sve ono sto je covjek navikao da ima i poremete mnogo stvari..

Javi sta si uradio.. Pz.
 
drago41:
drago41:
Imam problem sa njim inace koristimffoxa 1.01 ali mi neki put treba i IE.
Nesto sam ga podesavao i izgubio bar za upisivanje web stranica tako da na njemu mogu da prebacim na drugu stranicu samo ppreko mesendjera, sat vremena vec isprobavam razna podesavanja i opcije ali nista a u traku sa alatkama mi se ubacio neki AZE search toolbar koga izbacim ali ne mam normalan search.
Ako neko moze i hoce daj objasni sta da mu radim mada sam bio ubedjen da cu to lako resiti ali ne ide :idea: :?: :(

Cistim ga sa AD AWARE pro, SPYBOTOM 1.4beta, NORTONOM 2004, BAZOKOM i rucno obrisem sve u tempu 1,2i3 cokije istoriju kolacice i sta bi vise ?

Imam jos u rezervi desetak raznih cistaca ali da ne bude suvise?

Jos nesto nisam nista radio u safe mode?

Nema nista, izgleda da je ostecen ili mu nedostaje neki fajl, e sada KAKO GA REINSTALIRATI?
Imam na CD-ima neke sestice ali kakav je postupak brisanja pa ponovne instalacije, dodao sam i neki maxthon sa sve srpskim, bosanskim i hrvatskim jezikom, ima mnogo opcija i mogucnosti ali je spor kao puz.
Nekada odavno bilo je necega na ovu temu ali ne mogu da nadjem pa ako znate sto kaszu HELP! :lol:
 

Back
Top