Longhorn

Spieler

Početnik
Poruka
43
Dobio sam Windows Longhorn i teme za Windows,medjutim ima dosta upozorenja da autor ne snosi odgovornost za bilo kakvu stetu. Napisite mi nesto o Longhornu tj da li je poboljsanje “sminke” apsolutno “bezbolno” i bez posledica.
Thanx!
 
apsolutno je bezbedno i bez posledica!!!
ja ga koristim i radi bez usporenja. preblem nastaje samo ako ti u toku instalacije nestane struja, pa tada moraš da reintarliraš win.
 
Spieler:
Dobio sam Windows Longhorn i teme za Windows,medjutim ima dosta upozorenja da autor ne snosi odgovornost za bilo kakvu stetu. Napisite mi nesto o Longhornu tj da li je poboljsanje “sminke” apsolutno “bezbolno” i bez posledica.
Thanx!


Longhorn Windows sam po sebi nije bezbedan koliko mi je poznato, jer jos uvek nema zvanicne verzije ... pozdrav
 
Spieler:
Dobio sam Windows Longhorn i teme za Windows,medjutim ima dosta upozorenja da autor ne snosi odgovornost za bilo kakvu stetu. Napisite mi nesto o Longhornu tj da li je poboljsanje “sminke” apsolutno “bezbolno” i bez posledica.
Thanx!
Totalno je bezopasno ako odradis kako treba.Ja imam verziju 9 i radi ok
 
Spieler:
...LONGHORN NIJE OS,ILI GRESIM?
pa jeste (ali ubliskoj budcnosti ce da izadje...)...Treba valjda sledece godine na leto da izadje...Ovo su samo teme (btw jer ce ovako da izgleda finalna verzija Longhorna tj. da li ce ovakvi da budu skinovi????)
 
Longhorn je sistem za 64 bitne.Po pravilu treba da izadje 2006 ste.Ali ga moj drug vec ima neznam odakle mu ali on ga je instalirao na 32 bitni 2800Mhz
I ono nije komp neko cudoviste radi ko zmaj. :!:
 
kad odeš kod tog druga pogledaj system properties...
desni klik na my comp :arrow: properties
pa ako piše
Kod:
System:
Microsoft Windows XP
Professional <!--(ili Home)-->
Version 200?
Service Pack ?
onda nema longhorn, već Longhorn Skin Pack
 

Back
Top