Blagodeti americke demokratije

Jakobinac:
Osobno jako cenim vas entuzijazam i zelju za borbom za svetsku pravdu (gde ste bili kad je trebalo u Srebrenici traziti pravdu?), ali na zalost, sve sto mozete i ikad cete moci je - da mrzite Ameriku i nervirate se zbog njene politike. Verujem da je jako tesko biti "pravednik" i nemocnik u isto vreme :D
Ma nemoj da se svetis,onima koji su ti oprostili posle-ratna klanja Srpske Celjade.
Ako mislis da ste nas pobedili sa one koje su vas u Iraq i Bosnu "navukli" na tanak led,pa mislite da je vam Sadam Hussein ili Milosevich kriv,moli se bogu da vam jednog dana isti ne kucnu na vrata.
 
vzeoy7y9:
Jakobinac:
Osobno jako cenim vas entuzijazam i zelju za borbom za svetsku pravdu (gde ste bili kad je trebalo u Srebrenici traziti pravdu?), ali na zalost, sve sto mozete i ikad cete moci je - da mrzite Ameriku i nervirate se zbog njene politike. Verujem da je jako tesko biti "pravednik" i nemocnik u isto vreme :D
Ma nemoj da se svetis,onima koji su ti oprostili posle-ratna klanja Srpske Celjade.
Ako mislis da ste nas pobedili sa one koje su vas u Iraq i Bosnu "navukli" na tanak led,pa mislite da je vam Sadam Hussein ili Milosevich kriv,moli se bogu da vam jednog dana isti ne kucnu na vrata.

Gospodine vzeoy7y9 - VI ME VASIM KOMENTARIMA STVARNO I ISKRENO ODUSEVLJAVATE.
Hvala Bogu da i u SAD-u imamo prave, iskrene i verujuce Srbe. Pozdrav - eremita.
 
Ја вам и даље предлажем да им пустимо "Каћушу"...

mohawk_350_KT_nuke.jpg
 
Jakobinac:
Osobno jako cenim vas entuzijazam i zelju za borbom za svetsku pravdu (gde ste bili kad je trebalo u Srebrenici traziti pravdu?), ali na zalost, sve sto mozete i ikad cete moci je - da mrzite Ameriku i nervirate se zbog njene politike. Verujem da je jako tesko biti "pravednik" i nemocnik u isto vreme :D

E u tome jeste stvar batice.
Kad vi prihvatite da nema pravde i prestanete da pominjete Srebrenicu, prestacu i ja da pominjem americke zlocine. Ustvari, mozda cu prestati, ako mi ne budete nametali americke vrednosti.
Ovako posto ste vi veliki humanisti ocekujem saosecanje i za zrtve americkog imperijalizma.
A ne zelim ja da SE nerviram. Ja zelim da nerviram VAS domace "Amerikance" koji ste veci katolici od Pape. I u tome sam uspesan.

E, znas zasto mi je Kostunica omiljeni premijer:
Mnogo volim sto VES GODINU DANA AKTUELNI PREMIJER SRBIJE nije ni jednom pomenuo Srebrenicu!!! :lol: :lol: :lol: 8) :twisted:
 
eremita:
vzeoy7y9:
Jakobinac:
Osobno jako cenim vas entuzijazam i zelju za borbom za svetsku pravdu (gde ste bili kad je trebalo u Srebrenici traziti pravdu?), ali na zalost, sve sto mozete i ikad cete moci je - da mrzite Ameriku i nervirate se zbog njene politike. Verujem da je jako tesko biti "pravednik" i nemocnik u isto vreme :D
Ma nemoj da se svetis,onima koji su ti oprostili posle-ratna klanja Srpske Celjade.
Ako mislis da ste nas pobedili sa one koje su vas u Iraq i Bosnu "navukli" na tanak led,pa mislite da je vam Sadam Hussein ili Milosevich kriv,moli se bogu da vam jednog dana isti ne kucnu na vrata.
Gospodine vzeoy7y9 - VI ME VASIM KOMENTARIMA STVARNO I ISKRENO ODUSEVLJAVATE.
Hvala Bogu da i u SAD-u imamo prave, iskrene i verujuce Srbe. Pozdrav - eremita.
Hvala hval,Ovi gangsreri sto "hocev" zemaljsku (cuglu),protiv nas upotrbljavaju vecite Sepske neprijatelje,ali malo po malo docice vreme da se i ,Vuku "dere" kozA!!!
 
Nexus - rekao je bez učešća stranaca.

Inače sukob nije rešenje, samo dokaz nepostojanja istog. A pogotovu kada se nalaziš u podređenom položaju. Samopožrtvovanje da, uvek i na svakom mestu, ali samožrtvovanje je za budale.
 
To je bila navlaka, da se sad ne udaljavam od teme, na koju je tadašnji vojni i politički vrh naseo i iskoristio da se efektivno obračuna sa OVK. Nakon toga je usledio Holbruk i OEBS, njihovi izveštaji, neodlučni među Albancima su plašeni da će srpska vojska i policija da ih istrebi sa Kosova, u Albaniji su već spremana pojačanja... Sve u svemu začin C, ili vešta politika Stejt Dipartmenta.
 

Back
Top