Once Upon A Time

Uros_92

Veoma poznat
Poruka
10.326
ABC ove jesni donosi novu seriju Once Upon a Time. Serija prati grupu likova iz bajki kao što su Snežana, njen Princ, i Zla kraljica koji su izgnani na Zemlju i ne sećaju se svojih života iz bajke.

Ja sam do sada odgledao 3 od 4 epizoda koliko je izaslo do sada! Super je ko voli ovakvu vrstu filmova i serija! Pre nego stam krenuo da gledam bio sam skeptican kako ce izgledati kad spoje moderno vreme i vreme iz bajke,ali super su to uradili :ok: Svaka epizoda sve bolja i bolja. Preporuka! :ok:
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako ce se sad izvuci posto su ubili jednog od omiljenih likova publike! :think: Mada ne verujem da ce ostati tako! Vratice ga! :lol:
Hmmm, utišali ste se nešto...xD Ja isto gledam ovu seriju, i obožavam je. I jakoooo sam se razočarala kad su ubili šerifa Grahama... Verovatno misliš na njega. Ali sada me je već prošlo. ;D I živo me zanima ko je Boothe....
 
Poslednje 2 ep su mi nesto slabe..Nadam se da ce biti bolje :)
Pa onako.xD e da,sada sam se setila, isto mi je bilo krivo kad su se Snezana i princ Charming poljubili,i nista se nisu setili, a kad se poljubili serif i Ema, on se setio svega... bice bolje, verujem da ce se jos svasta izdesavati.xD i omiljena epizoda mi je Lepotica i Zver <333 I cekam da se pojavi Uspavana lepotica, ;D obozavam tu bajku.xD
 
ja sam se navukla na ovo
sad sam na osmoj epizodi i vec sam smorena jer ima samo jos deset :lol:
razmisljam sta cu do sledece sezone a ova jos nije ni gotova :lol:
ne znam ni sta cu kada odgledam sve koje su do sada bile dok ne izadje nova :lol:
 
Nisam bas ni ja odusevljena, ali gledam, jer je izbor drugih serija blagi uzas. Nego, da li se Regina seca da je bila Kraljica? Rekla bih da se seca, zbog onog sa srcem Lovca/serifa. Btw, zena je prelepa! Ostale glumice su mi...onako...ali ona je wow!
 
Nisam bas ni ja odusevljena, ali gledam, jer je izbor drugih serija blagi uzas. Nego, da li se Regina seca da je bila Kraljica? Rekla bih da se seca, zbog onog sa srcem Lovca/serifa. Btw, zena je prelepa! Ostale glumice su mi...onako...ali ona je wow!

Ova epizoda veceras ce biti odlicna, konacno cemo znati zasto toliko mrzi snezanu :D
I da lepa je i mngoo dobro glumi, bas joj lezi ova uloga. ;)
 
Ou maj Gaaad, kako odvratna epizoda sa Ivicom i Maricom! Mislim, gledala sam sve i svasta do sada (mislim na krimi serije, profajlere, bla, bla), ali nista mi nije zgadilo zivot kao ona gomila lobanjica i kostiju ispred slepe vestice. Ogavno!
 

Back
Top