Once Upon A Time

svejedno sta je,mene je slicna stvar nervirala i sa ramplstilskinom cas je dobar cas je zao...te stalne promene mi idu na zivac danas sam bezobrazan sutra sam fin a prekosutra prodajemmalu decicu:lol:
i nervira me ovo sa reginom jer i deluje ko da im je totalno ponestalo ideja...
meni bi iskreno bilo najbolje kad bi seriju zaokruzili sa ramplijem tj kako on na kraju gubi bitku i umire....
 
Rampl je zao sve vreme, to cak i sam tvrdi :mrgreen: Samo igra igru da bi izvukao korist za sebe. On se meni kao lik poprilicno dopada, zna sta hoce i to tera...

Iskreno, meni i ova sto glumi Reginu je totalno njanjava sada kada je Regina dobra, bolje joj lezi da bidne zloca :lol: A zlu Reginu i vracaju jer su fanovi to trazili :lol:
 
ne znam ja mislim da je bilo par pokusaja(neuspesnih doduse) s njegove strane da bude bolji tipa zbog sina ribe itd...generalno on je meni najaci u celoj seriji,a regina mi se vise svidjala sad ovakva x)a ti sto si prirodno zlo pa reflektujes na nju to je tvoj problem :P :lol::mrgreen:
 
Ma volela bi kad bi se ostvarila Emina vizija,plus bonus ista sudbina da bude za sve(videces na sta msm kad odgledas):lol:Msm realno nemaju sta vise da izmisle XD
A ja stalno kao hejtujem i pljujem a i dalje gledam:lol:
 
Meni ova sezona bolja od pete, ta mi je bila kao za malu decu, jos sa onim niskobudzetnim efektima i glumcima koji recituju. Uspeli su da upropaste cak i dobro smisljene epizode u prethodnoj sezoni. Ovo za sada moze da prodje.
 

Back
Top