Once Upon A Time

Ne znam preko čega gledaš, online ili...?

Ja sam odgledala tek jednu (prvu) u sredu uveče na Fox Life-u.

Dobri su, dobri su. Zla kraljica se opet izvukla. Malo je simpatišem, malo me nervira. Bilo mi je žao kada sam gledala epizodu gde joj majka ubija princa da bi ih razdvojila, kada ona postaje ozlojeđena na Snežanu.
 
Imas sve na torentima. Imas prevod...

Gledam bez titla radi vežbe kada nešto skidam, tako da prevod nije problem, već nešto drugo...

Khm, khm...

Naime, kada imam sezone neke serije koju volim na kompjuteru, da budem iskrena, ne umem da stanem. :lol:

Odlažem obaveze, ostajem budna previše...

Ovako pratim na kašičicu i molim lepo. :) Tako najbolje kontrolišem sebe.
 
Spuki, jbt.

Ova nova epizoda ce biti super samo zbog scena sa mladom Reginom, inace je malo dosadnjikava. Ah, da, Jefferson mi uvek ulepsa dan kada se pojavi :D

Spoiler scena, kada sam vec kod njega

 
Uh, odgledala sam ovu scenu i rasplakala sam se kada je Šeširdžija zagrlio Grejs.
Evo, naježila sam se opet. Džizas, koliko se možemo vezati za neke likove i dopustiti nam da nas njihova priča dirne.

Hvala ti što si postavila ovo. :)

Inače, mlada Redžina mi je prelepa i njena priča kako joj je majka oduzela ljubav budi u meni razumevanje za bes i mržnju koju oseća.

Ovaj kostim me oduševljava, baš se sinoć u epizodi u njemu pojavila:

young-regina.jpg
 
Napokon je došla nova sreda, a sa njom mi stiže i nova epizoda!

Tih sat vremena mi baš lepo poprave šugav dan, možda mi je i bolje što ovako na kašičicu gledam, mislim da se ne bih odvojila od laptopa dok ne odgledam sve kada bih posedovala kompletnu sezonu. :lol:

- - - - - - - - - -

Jaaaaaaao, necu da vam spojlujem, toliko toga interesantog ce se desiti.................. a ja nemam s kim da pricam o odusevljenju ovom serijom, niko oko mene ne gleda :besna:

Btw, ja sam seriju otkrila od epizode sa Crvenkapom i ta mi je u top pet najboljih, omiljenih. :)

- - - - - - - - - -

Meni su generalno Reginini kostimi vrh kada su u bajci, vrlo mastoviti :)

Njeni su najlepši. Zla kraljica ima više stila i ukusa od princeza - dobrica. :manikir:
 
Pogledah jednu epizodu na fox-u i nista mi nije jasno . Jel su ono paralelni svetovi ? Ili se nesto desavalo u proslosti a nesto u sadasnjosti ...
Totalni mindfuck ako nisi upucen :lol:

U pravu je mala Boba, teško je sve objasniti u nekoliko reči šta se sve do sada izdešavalo, ali evo ti ovaj link gde imaš rezimirano, nadam se da će ti to približiti priču koliko-toliko:

http://foxlife.foxchannels.rs/show/348/Once_Upon_A_Time/

:)

- - - - - - - - - -

Evo, upravo sam i sama pročitala, mislim da je za sam start jako lepo, a u svega šačicu rečenica objašnjeno.
 
Mene malo nervira to njihovo uvodjenje super likova koji su epizodni, a neki potpuno bezvezni traju i traju. Tek ces videti, da ne pisem previse, Crvenkapina mama i jos jedan seksi vuk ce isto trajati vrlo kratko, sto je prava steta.
 
Daaaaaa, meni je isto uzasan, ali njegov brat blizanac moze da prodje :zper: Takodje kul lik koji ce trajati nekih pola sata :roll: Mislim, isti glumac ali daleko drugaciji performans.
A tek klinja....... :dash:

Uglavnom, Kora je fenomenalan lik kada su negativci u pitanju, hodajuce zlo, svaka epizoda sa njom meni je vrh!
 
Meni je gotivnija Redžina od Kore, Redžina je bila dobra devojka u kojoj je zlo probudila želja za osvetom nakon gubitka voljene osobe, a Kora je... Kora. Meni skroz antipatična.

Ali da unosi dinamiku, to ne osporavam. Ipak, uvek se namrštim kada se pojavi. :tiganj:
 

Back
Top