Da li ste se nekad sa shefom...

ja imam redovne sex.odnose,sa svojim sefom
2.gif
,
udata sam za nj.
ali zanimljivo pitanje...
 
Tobruk:
Zasto da propadnes u zemlju... sve znas o njemu, ako nesto zucne... odmah ga nazoves MALI i on mora da ucuti.. a kad ti se neko zayebava pa nemas koga samo udjes u kancelariju i kazes mu ( sa pokvarenim osmehom) zadrraaaavo! A?
E, radi ovakvih stvari, dok sam bio direktor, nikad to nisam radio sa drugaricama sa posla. Na kraju se ne bi znalo ko koga tu u stvari yebe.
 
Daryl Van Horn:
Tobruk:
Zasto da propadnes u zemlju... sve znas o njemu, ako nesto zucne... odmah ga nazoves MALI i on mora da ucuti.. a kad ti se neko zayebava pa nemas koga samo udjes u kancelariju i kazes mu ( sa pokvarenim osmehom) zadrraaaavo! A?
E, radi ovakvih stvari, dok sam bio direktor, nikad to nisam radio sa drugaricama sa posla. Na kraju se ne bi znalo ko koga tu u stvari yebe.


????? i....??? sta je tu lose???
 
Sad mi pada na pamet u vezi ove teme.Pa mi uz ovu temu ide i kao sex sa gazdom(gazda,shef...isti qratz) Pa jedan lik pre neki dan kaze jednom momku koji drzi kafic,a devojka mu je radnica koja radi tu ,pa su se smuvali.Od kako su se smuvali sve vise on radi u kaficu.A kad "snajka" radi gosti se zale na losu uslugu.I jedan od stalnih gostiju mu kaze:"yebes roba,dobijes gospodara".Mislim da to ima neke veze sa ovom temom.
 
Julian_Duranona:
Vd... Nemoj da me razocaravas...
Valjda znas:
Sa spiska stanara i platnog spiska - nikad!
Nemoj da kenjas po svom dvoristu...


Potpuno se slažem sa tvojim mišljenjem. Samo ljigavci i oni koji ne mogu da kresnu ništa u životu, koriste položaj da bi došli do zadovoljenja libida.
Takođe i žene, samo odrone može da kresne njihov posilni.
Nije stvar u seksu, stvar je u tome, što svako mesto nije za potezanje genitalija kao argumenta.
 

Back
Top