suparnice?

Mozda je mislila na fizicki izgled?

Direktno govori kako voli samo plavuse (tj. mene :lol: ), a ona nije plavusa, voli ovo kod mene sto ona nema..i sl. A opet je s njom? Cccc... Zakljucak je: Sta trazim ja u svemu tome? I ja se pitam, sto posle toliko godina njegovog muvanja, mene da "zvekne" bas onda kad ima devojku :cry: Ali nije ona kriva, ali ne volim je :cry: Ma bla, bla, takvi smo ti mi :?
 
Hellen:
schatje:
Stari, oprobani recept... Pravis se da si nezainteresovana :D

Ма немам шта да се правим! Једноставно не интересује мене ''супарница'' него дотични мушкарац. То је ствар односа између мене и њега, немам ја ништа са неком која евентуално претендује на њега!
Уколико се он одлучи за њу, није она та која ме је повредила, него он!

Грозим се оних типичних женских реакција:'' Јој, бацила бих јој масну соду у очи! Она је завела мог човека!''...А ''заведени'' човек само трепће ни крив ни дужан... :?

... samo je zaboravio alimentaciju od prošlog meseca... :)
 
Suparnice ne postoje. Mozda iskompleksirane osobe koje svu svoju energiju trose na razdvajanje parova sebe tako vole da dozive ali one to nisu i nikada nece ni biti, znas zasto? Zato sto ljubav nije rat, zato sto svi mi imamo pravo izbora, zato sto je kruna ljubavi poverenje, zato sto je majka razuma istina, zato sto je sustina veze razumevanje, zato sto je nas jedini pravi neprijatelj strah i zato sto prag tolerancije sami postavljamo i sami odlucujemo da li cemo preko njega preci i kad.
Zato ti draga moja savetujem da ne verujes u suparnice vec u sebe samu.
 
Dve godine sam se borila protiv svoje suparnice,zelela sam da je porazim na sve nacine,da joj napakostim verujuci da ona pakosti meni tako sto zivka mog decka i salece ga.On je nije pritom gledao kao moju suparnicu ali ja sam se osecala ugrozenom.Dve godine mu je trebalo da me ubedi da ona ne moze nikako da mi naskodi i da sam ja sve utripovala.A onda sam shvatila:misleci da se borim protiv nje-borila sam se sa samom sobom.
Onda sam prestala jer ipak ugrozavam samu sebe misleci o njoj da moze da mi naskodi na bilo koji nacin.SAD vise je ne pogledam na ulici,on jos manje,a ona...nek misli sta hoce,nebitna je.
 
ja to preko kolena.
Nacelno, vise mi smetaju bivse jer su bile i ne mogu da im se usprotivim s obzirom da nemam vremeplov
Sadasnje me ne plase, verujem sebi dovoljno da mislim da sam bolja
A ako sam vec u situaciji da dasa ne zna koju bi, ja mu pomognem;mene ne bi!
Ne volim muskarca koji ne zna da li hoce BAS MENE
 

Back
Top