Diplomski radovi - pomoć, saveti, literatura i sl.

Не знам где да поставим ово питање, па ако му место није овде нека га модератор премести или обрише.
Радим семинарски на тему "Паљење течних горива" па ако неко има литературу нека ми пошаље. На гугл ми избацује неке глупости и ту се углавном ради о сагоревању а не о паљењу течних горива. Значи треба ми нешто о самом процесу и механизму како долази до паљења.
 
Dobar dan, zavrsavam 3 godinu gradjevinske skole, yanmanje elektroinstalater i treba da uradim zavrsni ispit na temu izrada instalacije panik oevetljenja. Kad god ukucam na internetu nesto o ovoj temi izbacuje mi firme koje ugradjuju ovu instalaciju i ima vrlo malo objasnjeno o njoj, a kad ukucam izrada zavrsnok ispita pise da treba da se sastoji od uvoda razrade i zakljucka kao u pismenom zadatku. Dali moze neko blize da mi objasni sta je na ovu temu treba sve da navedem i da opisem. Hvala u napred.
 
Potrebna pomoc u vezi KUCANJA i ESTETSKOG UREDJIVANja DIPLOMAKOG RADA. Gde u Novom Sadu se moze naci kvalitetna obrada teksta?
Rad sam kucao u Word-u, tabele su standrdne crno-bele, a vidjao sam radove u kojima su tabele bile sa zaobljenim ivicama i u boji pa me interesuje kako se to radi ili da dam nekom da mi to sredi.... Znaci u pitanju je "sminkanje" rada!
 

Back
Top