Elektronska cigareta

Ovo zadnje što si navela me jako zabrinjava...:malav:
Ja sam žena modernih shvatanja :malav:

- - - - - - - - - -

....ja odrzim rec uvek kad obecam:ok:
....za sve kad dodjem s' puta...cu da te gnjavim, davim, dok ne saznam sve sto me zanima.....vec znam da ne zelim nikakve arome tipa voce i ostalo,
jer to ne volim nikako....od ruzeva koji imaju aromu mi se povraca..tako da znam da tako nesto ne dolazi u obzir...
Dogovoreno!
 
pitanja za grofa:
da li koristis prestige koja je razlika izmedju tih cigareta- da li samo u jacini baterije? koliko vidim imaju i duo pakovanja- pa mi reci realno da li je bolje uzeti to gde ima dve baterije, dva amortizera ili je realno dovoljno sve po 1 kom. i da li sada posle duzeg vremena i iskustva imas neku zamerku, da li bi da sada kupujes nesto drugacije odabrao?
i znam da ima na sajtu buljim vec danima, zanima me tvoje iskustvo i misljenje.
tnx.
 
pitanja za grofa:
da li koristis prestige koja je razlika izmedju tih cigareta- da li samo u jacini baterije? koliko vidim imaju i duo pakovanja- pa mi reci realno da li je bolje uzeti to gde ima dve baterije, dva amortizera ili je realno dovoljno sve po 1 kom. i da li sada posle duzeg vremena i iskustva imas neku zamerku, da li bi da sada kupujes nesto drugacije odabrao?
i znam da ima na sajtu buljim vec danima, zanima me tvoje iskustvo i misljenje.
tnx.

Evo ovako.
Ja sam uz'o "prestige".
Zezn'o sam se, pa sam kupio pojedinačni komplet (baterija + atomizer (ne - amortizer !)....
Ali, kako se baterija nakon 2-3 dana isprazni, pa nekoliko sati mora da se puni, to je izazvalo problem.
Bio sam prinuđen da kupim još jednu bateriju.
Kada kupiš duo komplet, ispadne jevtinije.
Drugo, atomizer se računa kao potrošni materijal.
Traje mesec, mesec ipo, zavisi od korišćenja.
Tada ga menjaš sledećim. Nov, kod njih košta 600 din.
Ali, može se remontovati (kod njih). To remontovanje, zamena grejača i trte-mrte, košta 300 din.
Znači, već si 50 % na dobitku.
Taj remont, po njima, može se izvršiti do tri x na istom atomizeru.
Trenutno, imam na remontu kod njih 9 komada. Neuobičajeno dugo čekam da mi jave da dođem da preuzmem,
s obzirom da sam im pred'o 22.-gog oktobra (znači za par dana biće mesec ipo). Moraću malo da ih "stisnem".

Eto, to ti je. Tečnosti imaš, kao što si videla 30 - tak vrsta.
Prema šmeku i željama.
10 ml je 445 dinara. Ali imaju stalne akcije - kupiš 5, šesta "gratis" !
Ali, ekonomski, min. 3 x isplativije od svakodnevne kupovine cigareta.
A da ne spominjem mnogostruko važniji pojam - ZDRAVLJE !
Ako te još nešto bude zanimalo, pitaj. :ok:
 
Poslednja izmena:
Evo ovako.
Ja sam uz'o "prestige".
Zezn'o sam se, pa sam kupio pojedinačni komplet (baterija + atomizer (ne - amortizer !)....
Ali, kako se baterija nakon 2-3 dana isprazni, pa nekoliko sati mora da se puni, to je izazvalo problem.
Bio sam prinuđen da kupim još jednu bateriju.
Kada kupiš duo komplet, ispadne jevtinije.
Drugo, atomizer se računa kao potrošni materijal.
Traje mesec, mesec ipo, zavisi od korišćenja.
Tada ga menjaš sledećim. Nov, kod njih košta 600 din.
Ali, može se remontovati (kod njih). To remontovanje, zamena grejača i trte-mrte, košta 300 din.
Znači, već si 50 % na dobitku.
Taj remont, po njima, može se izvršiti do tri x na istom atomizeru.
Trenutno, imam na remontu kod njih 9 komada. Neuobičajeno dugo čekam da mi jave da dođem da preuzmem,
s obzirom da sam im pred'o 22.-gog oktobra (znači za par dana biće mesec ipo). Moraću malo da ih "stisnem".

Eto, to ti je. Tečnosti imaš, kao što si videla 30 - tak vrsta.
Prema šmeku i željama.
10 ml je 445 dinara. Ali imaju stalne akcije - kupiš 5, šesta "gratis" !
Ali, ekonomski, min. 3 x isplativije od svakodnevne kupovine cigareta.
A da ne spominjem mnogostruko važniji pojam - ZDRAVLJE !
Ako te još nešto bude zanimalo, pitaj. :ok:

Amortizer i antifriz:rumenko::lol:
Hvala Grofe na odgovoru pomoglo mi je. Bila sam ionako blize odluci da uzmem taj duo paket najvise zbog baterije. Jos jedno pitance i necu vise - znam da je individualno, ali tebe sam shvatila kao bas zahtevnog pusaca pa samim tim me vise i ineresuje odgovor, koliko otprilike traje 10 ml ulja? Da znam kad odem, da kupim sve odjedanput u dovoljnoj kolicini.
 
Ja kupim onu akcijsku varijantu 5 + 1.
Bude mi, recimo, 2 meseca.
Ali, sve zavisi koliko često potežeš za "cigaretom" !?
Ja, lično, prilično često.
Dok sam pušio cigarete, trošio sam u proseku 30 kom/dan.
Potrošnja je individualna, sve zavisi od pušačkog staža i navike ....
 
Ja kupim onu akcijsku varijantu 5 + 1.
Bude mi, recimo, 2 meseca.
Ali, sve zavisi koliko često potežeš za "cigaretom" !?
Ja, lično, prilično često.
Dok sam pušio cigarete, trošio sam u proseku 30 kom/dan.
Potrošnja je individualna, sve zavisi od pušačkog staža i navike ....

Da, znam da je individualno. Ja nemam pojma, kako kad,dosta sam smanjila u zadnjih nekoliko meseci i sada uglavnom nikada ne predjem 8-10 dnevno (osim kada sam na nekim okupljanjima, onda ni ne brojim), i nekada mi treba bukvalno 2-3 dima da me zelja mine, i bas iz tog razloga cu preci na e-cigaretu,bar mesec dana ulje sa nikotinom, i onda da pokusam bez nikotina...mislim takav sam mudri :mrgreen: plan u svojoj glavi skovala...Puno ti hvala na odgovorima iz prve ruke. Javljam se sled.nedelje ide plata i sa njom ja u nabavku, pa javljam utiske.
 
Da, znam da je individualno. Ja nemam pojma, kako kad,dosta sam smanjila u zadnjih nekoliko meseci i sada uglavnom nikada ne predjem 8-10 dnevno (osim kada sam na nekim okupljanjima, onda ni ne brojim), i nekada mi treba bukvalno 2-3 dima da me zelja mine, i bas iz tog razloga cu preci na e-cigaretu,bar mesec dana ulje sa nikotinom, i onda da pokusam bez nikotina...mislim takav sam mudri :mrgreen: plan u svojoj glavi skovala...Puno ti hvala na odgovorima iz prve ruke. Javljam se sled.nedelje ide plata i sa njom ja u nabavku, pa javljam utiske.

Savet - oni, ta "Ambrela", nalazi se tik do KBC "Dragiša Mišović".
Ako si iz Bgd-a i ako ti je zgodno, treba lično da odeš zbog tečnosti.
Treba da odrediš koja ti najviše odgovara.
Daju degustaciju na licu mesta.
Javi o utiscima.
Srećan ulazak u zdrav porok !

:bye:
 
Ma kakve eektronske cigarete, ja u to upste ne verujem.
Ja jadna pokusavam ovih dana da se manem pusenja, ono telo moze , hoce al me glava yebe:D
Muka mi je pomalo od ovakvih komentara. Ko hoće da ostavi pušenje - samo napred, nemam ništa protiv.
No, ovo je tema za ljude koji hoće da pređu na elektronske cigarete ili su već prešli, i nema nikakve svrhe da se na istoj iznose stavovi poput "ja ne verujem".
Ako imaš šta konstruktivno da napišeš ljudima koji hoće da pređu na elektronske, dobro si došla.
 
Poslednja izmena:
Tecnost za elektronske cigarete od otrova sadrzi samo nikotin koji moze postepeno da se smanji na 0 mg.

U poredjenju sa smrdljusama, pravo su zdravlje.

Za sad sam primetila da mi je ten bolji, podocnjaci manji, kuca, kosa, garderoba mirisljavi. A i novcanik mi je puniji. :lol:

Vaperi, uzivajmo. :super:
 
Poslednja izmena:
Ma ponoviću još jednom, što dalje od "šitele" iliti resident evil-a! Kupite ljudi posebno Joyetech bateriju, posebno kliromizer koji se lagano i jednostavno čisti, kakvi servisi za 300 dindži u Šiteli, šta vam je? Imate specijalizovane srpske forume o toj materiji ako niste ovde pokupili savete. Čišćenje klira traje 10 minuta svaki 4. dan i klir vam traje po dva-tri meseca, rezervne glave sa grejačem su 200 dinara ako nećete sami da motate grejač i to je to. Baterija vrhunska 2600 din, klir 700 din i vozi.
 
Ma ponoviću još jednom, što dalje od "šitele" iliti resident evil-a! Kupite ljudi posebno Joyetech bateriju, posebno kliromizer koji se lagano i jednostavno čisti, kakvi servisi za 300 dindži u Šiteli, šta vam je? Imate specijalizovane srpske forume o toj materiji ako niste ovde pokupili savete. Čišćenje klira traje 10 minuta svaki 4. dan i klir vam traje po dva-tri meseca, rezervne glave sa grejačem su 200 dinara ako nećete sami da motate grejač i to je to. Baterija vrhunska 2600 din, klir 700 din i vozi.

Evo, danas sam im je.bo milu majku !
22.10. (znači pre 47 dana) predao sam 9 atomizera na servisiranje.
U poslednjih nedelju dana, svaki dan zovem da pitam kada će biti gotovo ?
Niko ništa ne zna da mi kaže.
Kao, šatro, da provere sa radionicom, pa javljaju.
Ništa.
A, ja trošim poslednji. I za koji dan kad moram da promenim - promeniću qurac.
Yebo im ja mater neposlovnu, ošljarsku.....

Ispiši mi, ako ti nije teško, taksativno, šta mi sve treba da pređem na ovaj način, koji predlažeš.
Da izbegnem nerviranje i neposlovnost ovih likova iz majora Tepića....
I gde se to može nabaviti !?

Mnogo bi mi učinio, da znaš !?
 
Poslednja izmena:
Grofe, pretpostavljam da koristiš kliromizer, pa pogledaj ovu temu:
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=2297

Ukoliko koristiš neki drugi raspršivač, na tom forumu ćeš naći i uputstva za čišćenje.
Za sve ostale koji razmišljaju o prelasku na elektronsku, navedeni forum i njegov Početnički kutak je dobra stvar za proučiti.

Ehe, alal ti vera !
Mnogo koristan forum si "iskopala"....
Blagodarim !
 
Muka mi je pomalo od ovakvih komentara. Ko hoće da ostavi pušenje - samo napred, nemam ništa protiv.
No, ovo je tema za ljude koji hoće da pređu na elektronske cigarete ili su već prešli, i nema nikakve svrhe da se na istoj iznose stavovi poput "ja ne verujem".
Ako imaš šta konstruktivno da napišeš ljudima koji hoće da pređu na elektronske, dobro si došla.
Ma bre nisam ja dosla ovde da vam solim pamet, nego ne mogu da zamislim da neko ko je pusac izlazi na kraj sa tom elektronskom cigaretom.
Ja ne znam ni kako to izgleda, ni kako se s tim hendluje, zato zvreram ovde i citam vas:)
 
Oprosti ako sam bila pomalo gruba.... učinilo mi se da "soliš", ali molim da se u moju odbranu uzme to da ljudi uglavnom sole kad vide elektronsku (još uvek je to prilično nepoznata sprava), pa se zalomilo da tebi "odsolim" :lol:

Elem, meni je krenula četvrta nedelja kako sam samo na elektronskoj, a bila sam dugogodišnji strastveni pušač.
Tako da... kako ide ona reklama za kosmodisk.. izgleda šašavo, ali ja više ne pušim :)
 

Back
Top