Na sta mirišete danas?

products_59204_702887123products_7001270_1152420405.jpg
 
Ušuškano jutro.U ćebence, čaj o limuna i đumbira i u Niveu. :)

Obožavam creme care gel. Mnogo mi se sviđa što je kremast, istinski prija koži, i miris mi je toliko drag, da se osetim nekako zbrinuto. :D
Potom, Nivea stick, i mada mi je mirs veoma lep, priznajem da nisam zadovoljna.
Isuviše ostavlja tragove, i majice sve pobele. To nikad ne volim, a uvek mi se desi sa Nivea proizvodima za tu namenu. :(

Ipak, ovo je moje prepodne:
nivea gel.jpg
stick.jpg
 

Prilozi

  • stick.jpg
    stick.jpg
    22,3 KB · Pregleda: 2
Poslednja izmena:
Ušuškano jutro.U ćebence, čaj o limuna i đumbira i u Niveu. :)

Obožavam creme care gel. Mnogo mi se sviđa što je kremast, istinski prija koži, i miris mi je toliko drag, da se osetim nekako zbrinuto. :D
Potom, Nivea stick, i mada mi je mirs veoma lep, priznajem da nisam zadovoljna.
Isuviše ostavlja tragove, i majice sve pobele. To nikad ne volim, a uvek mi se desi sa Nivea proizvodima za tu namenu. :(

Ipak, ovo je moje prepodne:
Pogledajte prilog 484507 Pogledajte prilog 484509

Što ja volim ušuškana jutra...:) Ma, cele dane ušuškane volim... :lol:
A moj je dan bio od jutros neka strka i frka... Mislim da ne mirišem više ni na šta :lol: , ali danas je bio La Rive ..:)

fsAFc0v.png



Hej, a vezano za Nivein stick, možda da ga zameniš za roll-on, ja ga koristim, ne ostavlja nikakve tragove.
Od ostalih Nivea proizvoda koristim i balzam za kosu... odličan je, preporučujem... :)

I tako.. ja ću sad da imam jedno ušuškano veče, kad već ne mogu jutro...:)
 
Jutro mi ušuškano, ali zato radna noć. .)
Kuckam celo veče - rok se bliži. :)

Ne sviđa mi se što je roll-on u staklenoj bočici, više volim plastiku, ne može da se razbije. :)
Bar ne lako. :)

Kakav je to miris, baš mi je bočica zanimljiva, nekako, kopka me kakav je miris?
Ja nekako volim citrusne - BU je izuzetak, pogotova onaj rozi koji volim koliko i Rockmantik koji trenutno aktivno koristim.:)
 

Back
Top