lepa sam i plava sam

  • Začetnik teme malaplava
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa i ne bas...to je stvar ukusa! O njima ne vredi raspravljati....neko voli plave, neko crne, a neko smedje! Ne vidim sta je to toliko magicno u plavoj kosi! Ima mnooooogo bitnijih stvari koje odlucuju pre nego boja kose!
 
Ne mora da znaci...
Drugarica mi je isto to rekla,mada ja'
od kako sam plavusa,ne vidim neku promenu..
Isto ti je to,a' bila crna,plava,brineta,ridja...
Jeste da sam nasla ljubav svog zivota [od kako sam plava],al mislim da to nije zbog toga 8)
 
draga nasa plavusice, sta da ti kazem....ja se ali opasno lozim na crnokose, ali mi ne znam ni sam zasto uvek zapadne neka plavuse...da li zbog boje kose muskarci misle da je lakse prici vama...i ja bi voleo da saznam....
 
Ej, ljudi, polako, ima tu nečega. Nije to baš za zanemarivanje, to sa plavušama. Evo da vam Milojko nešto ispriča ...

U muškoj prirodi (dakle generalno, nećemo o pojedincima) je potreba za pružanjem zaštite.
Muškarac se dobro oseća ako je nekog zaštitio, nekom pomogao. Oseća se korisnim u takvim situacijama. Plavuše svojim izgledom (najčešće: svetao ten, krhki izgled) asociraju na osobu kojoj treba zaštita, pomoć. To kod muškaraca budi opisani instikt - i 'lepi' se !

Neretko, žensko 'prenemaganje', u bilo kom obliku, dovodi do sličnih rezultata.

E sad, i ja se više ložim na crnke, i odavno sam pročitao (i znam za jadac !) ovo što sam napisao, ali se svejedno osećam strašno važnim kad mi žensko kaže:
- Pored tebe se ničega ne plašim !
- Evo, vozi ti, bolje se snalaziš u saobraćaju.
- Kako si ti jak i sposoban !
- Jel smem da naslonim glavu na tvoje grudi ? (E ovde se istopim !)
 
Milojko Vasic:
Ej, ljudi, polako, ima tu ne?ega. Nije to baš za zanemarivanje, to sa plavušama. Evo da vam Milojko nešto ispri?a ...

U muškoj prirodi (dakle generalno, ne?emo o pojedincima) je potreba za pružanjem zaštite.
Muškarac se dobro ose?a ako je nekog zaštitio, nekom pomogao. Ose?a se korisnim u takvim situacijama. Plavuše svojim izgledom (naj?eš?e: svetao ten, krhki izgled) asociraju na osobu kojoj treba zaštita, pomo?. To kod muškaraca budi opisani instikt - i 'lepi' se !

Neretko, žensko 'prenemaganje', u bilo kom obliku, dovodi do sli?nih rezultata.

E sad, i ja se više ložim na crnke, i odavno sam pro?itao (i znam za jadac !) ovo što sam napisao, ali se svejedno ose?am strašno važnim kad mi žensko kaže:
- Pored tebe se ni?ega ne plašim !
- Evo, vozi ti, bolje se snalaziš u saobra?aju.
- Kako si ti jak i sposoban !
- Jel smem da naslonim glavu na tvoje grudi ? (E ovde se istopim !)

ima tu jos toga
mi sadisti zamisljamo kako te krhke, nezne, bespomocne...
...lomimo, :twisted: :twisted:
 
Jesi li ponosna zbog toga??? To sto te salecu sa svih strana AMA BAS nista ne znaci. Zar se osecas bolje sto u tebi vide plavusu??? Nemam nista protiv plavusa, a znam i sta muskarcima prvo (i jedino) padne na pamet kada vide zanosnu, lepu i zgodnu plavusu! Da sam na tvom mestu "vratila" bih crnu. Ja bi se, licno, osecala jadno!
 
Ma daaaajjj.... Shta fali npr. Sheronki, Madoni, pa ako hoces i Tacherki, Hilary ili bilo kojoj drugoj uspesnoj zeni? Bash im je neprijatno... (a kad sad nesto razmislim, tamnokosih ima manje).
Point: nije vazno sta je NA glavi.
Poz.
 
jacques:
Kapris:
Point: nije vazno sta je NA glavi.
Nego sta je u glavi :)
smileybreasts.gif
 
[ 8) [/b]Crno!!!Atraktivnost plavuse,samo povrsna lepota.Magija sakrivena u noci izvire iz iskonske lepote crnke.I dok svaka plavusa moze biti atraktivna<ali ne i lepa>Velicanstvena lepota crnke je rezervisana samo za odabrane.I nijedna plavusa nije ni primaci tom savrsenstvu!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top