on mladji......ja starija....a ovaj trenutni jos stariji!?

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
u dilemi sam!?
ja sam starija od njega pa dosta....kad kazem dosta na to i mislim.....da je negde razlika 2 ili 3 god okej...ovako....razmisljam, mislim...kako sta itd....sa osobom sa kojom sam (trenutno) ako tako mogu da kazem jer to mi na sve lici samo ne na vezu....vidjamo se jednom nedeljno...cujemo telefonom.....saljemo poljpce preko telefona...kao da smo "drug i drugarica"...a ima godina cak i previse..stariji je od mene skoro 10 god...pravi mamin sin....pocela ja vec da ludim...kad eto jedno vece......jedan momak...koga sam tek skoro upoznala prizna da mu se jako svidjam.....i od data ja ne znam sta da radim....nista mu nije tesko samo da je samnom.....cekao me je na - 14 da se prosetamo po knezu....predlaze duge setnje kalisom...dok pada sneg....topao caj itd.......sto ovaj moj trenutni u zivotu,...ma nikada za ovo vreme koje smo zajedno.......NIKADA ali NIKADA ne bi uradio....buvkalno se nalazim izmedju dve osobe...razlicite skroz.....ovaj stariji mamin sin...ovaj mladji samostalan......ovaj stariji sebican u svakom smislu...kad to kazem na to i mislim, jer imam osecaj da moram da zasluzim negovo vreme i njega...glupo ali istinito....ovaj mladji voli i uziva u lepim stvarima...ne kuka....radi, zaradjuje....ovaj stariji...sve mu nesto smeta..sav je njanja......e pa drage moje sta ja da radim.....koga izabrati.....mladjeg ili starijeg.....?!

ps. sigurno nisam sve dobro napisala...ali poenta je da su uloge skroz obrunute....i sve bi bilo ok da je ovaj stariji barem 1/3 ovog mladjeg......ali to se nikada nece desiti.....jer ne mozete, barem ja ne mogu da menjam coveka od skoro 40 god!? :?
 
Ova jagodica toliko iskusna sa ovim mladjima .

Pazi, kad nešto krene kao veza , pa makari kao šetnjica po kališu, onda teško izlazi iz koloseka i pokazuje pravo lice , bar u početku....

Zato je danas toliko promašaja , jer ne poznaješ karakter osobe pre nego što kreneš da spajaš kockice o odgovaranju jedno drugom.....pre nego što krene "trud" za partnerku....

Pogledaj odgovore na pitanje šta je potrebno da veza bude kvalitetna "kviz" pa promisli koji ti je pogodniji i kome si ti "pogodna"..
 
po onome kako si ih opisala-vec si ti odlucila sama,samo te blam sebi da priznas ili te grize savest! pa sta sto ce neko da ti kaze da si pedof*l?!
i nema on 15 pa da su godine bas toliko bitne! :x
plus,ako je ovaj "matori" takav sebicnjak kakvim si ga opisala-treba da ga ostavis dok nije kasno nevezano za to da l' postoji neki drugi...speaking from experience :wink: ...ako si mu ti bitna-potrudice se da bude bolji prema tebi.a,onda ti neces ni pomisliti na nekog drugog tipa!mada,u tim godinama tesko mo's menjati coveka...sto opet pokazuje da treba da izaberes...ma.znas ti! 8)
 
pa jer ti vidis sta si napisala, imas gomilu - za tog starijeg i gomilu + za mladjeg. Znam da te je blam sto je mladji ali to se ne primecuje. I objasni mi sta ocekujes od nekog ko te zove jednom nedeljno i balavi telefonom, i ko ima za tebe samo vremena jednom nedeljno!? I pri tom je uvek krut, pa taj te ne voli ni malo, samo malo da se izduva jednom nedeljno!? Uostalom, jednom nedeljno samo imas obaveze, za pocetak krij od mladjeg, pa posle ces videti kojim putem, mozda i neko treci! Al definitivno NE za starijeg
 
Znaci taj matori ima oko 40...+ mamin sin-da bar nije toga,mrzim "male" razmazene decacice koji zovu mamu iz prodavnice jer ne mogu da se odluce koji sampon da kupe.Gledaj to sa ove strane-taj mladji ti moze uneti malo zivosti u svakodnevnicu,pozitivne promene,znas kako to ide.On radi,ima za sebe,zasto bi kukao?Mlad je,nadam se zdrav,i postoji mogucnost da ce imeti tebe-osobu do koje mu je stalo-sta ces vise?
Opet ovaj matori je verovatno u mladosti previse vremena potrosio na pogresne stvari i osobe pa sad nije u stanju da proceni zbog koga bi izasao na kisu i smocio nogavice.On je svoje proziveo,i sama kazes da to i nije neka veza.Stalno ce te vuci u svoje godine,svoje doba kome je prosao rok trajanja za te slatke,male stvari koje tebi nedostaju.
Pa meni se cini da mladji vodi..... :wink:
 

Back
Top