straaaaaaaaaaaaassnooo sam ljubomorna

Razumem u potpunosti kako ti je...
I ja imam taj problem,al smirujem sebe
tako sto znam,da ako je sudjeno da ode sa drugom,otici ce...Ne pomaze tu,ni da klecis i molis,ode on sa njom...Tu se nista nemoze!
Pripazi samo,da ga ne izgubis i ne oteras svojom ljubomorom,
jer,muskarce to gusi i smara..
Kao sto rekoh,bice kako je sudjeno,opusti se i ne truj sebe ljubomorom..
:wink:
 
46651_156922100991299_100000205296493_505537_7600404_n.jpg
 
skini ga golog i veži ga za krevet
em neće izlaziti napolje em nećeš morati da se mučiš oko skidanja pošto je go

Pa krećite se među muškarcima,
možda će i njemu prijati :mrgreen:

tu nema pomoći, osudjena si na propast:cool:

pohebbi forumaša ili forumašicu čuo sam da to otklanja ljubomoru

najpre ti pomozi sebi,budi samopouzdanija...

Nemoj da negujes svoju ljubomoru, nego neguj sebe i svoju vezu, to je carobna formula :heart:
treba da se nekao organizujemo...da pokusamo da pronadjemo postavljacicu teme...nesto preko ip adrese...ja mislim da bi joj mnogo znacili vasi saveti...sem ako nije umrla,al od starosti...a mozda i vise nije sa tim likom ili je s'njim ,a i dalje je ljubomorna...a mozda je i na aljasci ili u kamerunu...moram priznati da se brinem...nadlezni,reagujte,bojim se za nju...
a i za vas nista manje...
 
Razumem u potpunosti kako ti je...
I ja imam taj problem,al smirujem sebe
tako sto znam,da ako je sudjeno da ode sa drugom,otici ce...Ne pomaze tu,ni da klecis i molis,ode on sa njom...Tu se nista nemoze!
Pripazi samo,da ga ne izgubis i ne oteras svojom ljubomorom,
jer,muskarce to gusi i smara..
Kao sto rekoh,bice kako je sudjeno,opusti se i ne truj sebe ljubomorom..
:wink:


Bolje da ga otera za njegovo dobro.
Dobro bi bilo za njega jadnička da skapira na vreme da je ona takva ljubomorka, il će mu život prerasti u agoniju.....Onaj ko je patološki ljubomoran u jednoj vezi, ljubomoran je u svakoj, a to je uzaš nad užasima, i ne leči se lako i brzo. :dash:

Kol`ko sam samo puta bila svedok tih ljubomorisanja na sred ulice, radnje, banke, kad devojka il dečko napadaju ono drugo što pogleda milimetar u stranu, il pogleda napred da proveri npr. koliko ljudi ima u redu.....Auuu, ode sve u ......
 

Back
Top