Огледалце, мењај тему

Baron Ungern

Zainteresovan član
Poruka
219
Смараш већ са тим педерима.

А педерска странка није ДС већ СДУ ( Сорошева дупедавачка унија ), у вечитој коалицији са ДС-ом јер ДС-у требају новци којима чика Ђерђ филује СДУ - зато бацају десетине хиљада гласова ради подршке странке чије чланство тешко да износи неки четвороцифрени број.
 
Headhunter:
Tvoj nick i tvoji postovi kopiranja, dosta govore o tvojoj mastovitosti i nedostatku inteligencije...
Ne vidim svrhu razgovora sa "ogledalom"...
By-by,
by-by,
Bices usamljen sa svojim mislima o pederima,i ostalom bolenoscu...


Ehhh...steta sto ti inteligencija nije jaca strana, pa nisi u stanju da shvatis zbog cega ja ovo pisem...
...znam da je ponekad bolno pogledati se u ogledalo,videti sebe u ogledalu...ali moras cesce puta to da radis...da se ogledas... :wink:
 
ogledalo:
Headhunter:
Tvoj nick i tvoji postovi kopiranja, dosta govore o tvojoj mastovitosti i nedostatku inteligencije...
Ne vidim svrhu razgovora sa "ogledalom"...
By-by,
by-by,
Bices usamljen sa svojim mislima o pederima,i ostalom bolenoscu...


Ehhh...steta sto ti inteligencija nije jaca strana, pa nisi u stanju da shvatis zbog cega ja ovo pisem...
...znam da je ponekad bolno pogledati se u ogledalo,videti sebe u ogledalu...ali moras cesce puta to da radis...da se ogledas... :wink:

Nisam primetio da sam opsednut homoseksualcima,kao sto ti jesi - biseru.
 
Headhunter:
ogledalo:
Headhunter:
Tvoj nick i tvoji postovi kopiranja, dosta govore o tvojoj mastovitosti i nedostatku inteligencije...
Ne vidim svrhu razgovora sa "ogledalom"...
By-by,
by-by,
Bices usamljen sa svojim mislima o pederima,i ostalom bolenoscu...


Ehhh...steta sto ti inteligencija nije jaca strana, pa nisi u stanju da shvatis zbog cega ja ovo pisem...
...znam da je ponekad bolno pogledati se u ogledalo,videti sebe u ogledalu...ali moras cesce puta to da radis...da se ogledas... :wink:

Nisam primetio da sam opsednut homoseksualcima,kao sto ti jesi - biseru.

:lol: :lol: :lol: blago meni...nije moj trud uzaludan...bit' ce nesto ipak od tebe... :lol: ...vidim da ipak u tvom recniku postoji rec OPSEDNUTOST...
A posto je ogledalce ovde iskljucivo zbog tebe...bilo bi dobro i da se malo ogledas u njemu...i imas na umu tu rec...OPSEDNUTOST...pa nemoj da bude po onoj:"drugome vidi trn u prstu, a sebi ne vidi balvan u oku"... :lol:
he he...jos cemo mi od tebe coveka napraviti... :wink: i to pravog...
 

Back
Top