Sta si uradio extremno na:bajku,bordu,skejtu,roskama,skijama

  • Začetnik teme ScoobY(Ex)
  • Datum pokretanja
mtb:
zaletim se na neku grbu pa skocim od nje,
idem nizbrdo sto brze moguce, po ravnom mogu da izvucem max 42km/h(sa brzinometrom nisam jos isao nizbrdo), pri brzini od oko 27km/h mi se neko s.ranje zabolo u prednji tocak pa se on ukopao a ja ga preleteo i on na mene (samo sa ogrebotinama :shock: :!: ), ceoni sudar vile-u-vile :lol: sa jednom kravom ali tu nisam uspeo da preletim bajs. na zadnjaku mogu da odvezem 4-5m ali otkad imam 21 brzinu i onaj mega range zupcanik, zamalo da zavrsim na ledjima svaki put, sa bmx sam par puta prebrzo isao u krivini i proklizio po pesku u p.m. , pre neki dan sam se popeo na uspon od oko 40 stepeni a na nekim mestima i vise :!: i tu mi je nekoliko puta za dlaku bilo da se strmopi.zdim preko ledja unazad, poskakivao je i prednji tocak pa sam jedva i pravac na tom usponu odrzao(visinska razlika od dole do gore je nekih 4m) i ako tada infarkt nisam dobio nikad necu. tako sam se tih par puta isekao a pogotovu na vrhu kada je uspon bio najveci :( pa sam bukvalno za milimetar izbegao da se na ledja isprevrcem dole...
bilo je i niz stepenice a nekad i uz...
rolere i skejt nisam vozio nikad
 
ah da setio sam se i ovoga... idem ja tako kroz jednu usku ulicu (za novosadjane: zeleznicka ulica je u pitanju) i ide neka mecka iza mene, ja da ubrzam, da ne nerviram coveka sto vozi mecku, pocnem da vozim stojeci, i kako sam isao tako, jedna noga na koju sam svu masu i silu oslonio(hteo da nagazim tu pedalu) tad - JE SKLIZNULA SA PEDALE!!! ajao... a vec sam brzo isao. i nabijem yaya na sipku 1. put, uz to se rvem sa kormanom da odrzim pravac da nebi ovom pod auto pao, kako je ta leva noga dotakla asfalt, odskocio sam od asfalta, i opet pri "sletanju" nabio yaya na sipku 2. put, pa je onda i desna otisla s pedale.... :roll: pa opet par puta yaya na sipku... to je sve trajalo 7-8 sekundi, uspem ja da povratim kontrolu, stanem pored, i mozete zamisliti osecaj= strah da ne padnem pod kola+udarac u yaya 5-6 puta+brzina+nekontrola nad bajsom... faca mi je kad sam stao bila otprilike kombinacija ovih :shock: :oops:
 

Back
Top