Sta si uradio extremno na:bajku,bordu,skejtu,roskama,skijama
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: Sta si uradio extremno na:bajku,bordu,skejtu,roskama,skijama

ScoobY(Ex)
    Guest

Podrazumevano Sta si uradio extremno na:bajku,bordu,skejtu,roskama,skijama

Početnik
    Učlanjen
    14.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Skakao sa JUMP-ova, skakao sa visokih platformi, skakao niz stepenice, voznja niz stepenice...mozda se setim jos po nesto, pa cu da dodam.

nekada_davno
    Guest

Podrazumevano

Cracked my head open... broke my leg, nose... it's a long list!

ScoobY(Ex)
    Guest

Podrazumevano

A sta vozite?

Početnik
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

RADIO SVE STO MOZE NA BMX-U!!!!!!!!

SlipKnoT_515
    Guest

Podrazumevano extreme

vozim skate vec 2 god. nema boljeg hobija od toga, zato probajte pa ce te videti.

Početnik
    Učlanjen
    14.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

MTB !!!!!!!!!!MTB!!!!!!!!!!!MTB

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio TEYA BMX
    RADIO SVE STO MOZE NA BMX-U!!!!!!!!
    nisi sto posto sve!

Guest

Podrazumevano

Sto mi ne pise nick?

baca
    Guest

Podrazumevano

boki nema pojma skateat!!!

moliiiimmmm aaaaaa
    Guest

Podrazumevano

samo jurcao nizbrdo na fruskoj gori...

Početnik
    Učlanjen
    07.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

u ime mog druga Jove koji je provozao na bike-u na zadnjem tocku citavu glavnu ulicu u Somboru!

X X X
    Guest

Podrazumevano snowboard

ima li neko da voz i snowboard, interesuju me vasa iskustva ja sam prosto lud za ovim sportom

Obećava
    Učlanjen
    13.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Sta si uradio extremno na:bajku,bordu,skejtu,roskama,ski

Citat Original postavio ScoobY(Ex)
    an bmx slomio levu ruku kad sam hteo da g apreteram preko brda sljunka,na skejtu slomio obe ruke kad sam se spustao niz betonski nasip od 45 stepeni(plus me vuko drugar sa biciklom niz isti)

Obećava
    Učlanjen
    13.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Citat Original postavio moliiiimmmm aaaaaa
    samo jurcao nizbrdo na fruskoj gori...
    a kako si se popeo?Pseke?Neeee

Guest

Podrazumevano

Ti si bas neki retard aaa?

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Citat Original postavio markoMX
    u ime mog druga Jove koji je provozao na bike-u na zadnjem tocku citavu glavnu ulicu u Somboru!
    Ja sam ocekivao na prednjem

Na ponici sam ako klinac i ja vozio cele ulice na zadnjem tocku, a otkad vozim MTB mogu samo 1-2m :-(

Guest

Podrazumevano

e cuj mozda zvuci malo smesno ali bi jako voleo da mi neko objasni sta je taj MTB?
    ja inace vozim roske ali na nesrecu nisam u mogdjnosti da ga vozim nesto profi jer u mojoj okolini nema nikakvih oblika dzampova pa moram da iskoristim razne oblike gracevine tako da furam ulicni fazon!

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    e cuj mozda zvuci malo smesno ali bi jako voleo da mi neko objasni sta je taj MTB?
    Mountain Bike... Jel ti je sad jansije?

Zainteresovan član Kupam_se_go (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

I ja sam vozio svuda, skakao, vozio niz stepenice, i td... Pre par dana sam probao da vozim na zadnjem tocku, i prvi put sam zavrsio na ledjima, a drugi sam vec odvozao 2-3 metra.... sada sam se jos malo usavrsio, ali moze li neko da mi kaze sta jos moze da se radi na MTB-u???

bubili
    Guest

Podrazumevano

jednom sam pokusala da "skocim" sa ivicnjaka i poljubila dupetom beton, tako da se u extremnim sportovima vise ne oprobavam. Salim se, naravno, mada nisam vicna skokovima, a nemam ni adekvatnu opremu. Pretpostavljam da se sa rolerima sa tockicjima od 9cm i ne moze bas tako lako skakati...

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

mtb:
    zaletim se na neku grbu pa skocim od nje,
    idem nizbrdo sto brze moguce, po ravnom mogu da izvucem max 42km/h(sa brzinometrom nisam jos isao nizbrdo), pri brzini od oko 27km/h mi se neko s.ranje zabolo u prednji tocak pa se on ukopao a ja ga preleteo i on na mene (samo sa ogrebotinama :shock: ), ceoni sudar vile-u-vile sa jednom kravom ali tu nisam uspeo da preletim bajs. na zadnjaku mogu da odvezem 4-5m ali otkad imam 21 brzinu i onaj mega range zupcanik, zamalo da zavrsim na ledjima svaki put, sa bmx sam par puta prebrzo isao u krivini i proklizio po pesku u p.m. , pre neki dan sam se popeo na uspon od oko 40 stepeni a na nekim mestima i vise i tu mi je nekoliko puta za dlaku bilo da se strmopi.zdim preko ledja unazad, poskakivao je i prednji tocak pa sam jedva i pravac na tom usponu odrzao(visinska razlika od dole do gore je nekih 4m) i ako tada infarkt nisam dobio nikad necu. tako sam se tih par puta isekao a pogotovu na vrhu kada je uspon bio najveci pa sam bukvalno za milimetar izbegao da se na ledja isprevrcem dole...
    bilo je i niz stepenice a nekad i uz...
    rolere i skejt nisam vozio nikad

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

sa skija sam se isto 100put razbio, bord nisam vozio. jednom kad sam se sa skija skrsio u dubokom snegu, izgubio sam skiju. trazim trazim i nema je... i posto sam se u poslednjih pola sata vec par puta slesio, sad sam bio jako besan, i pocnem da se derem, i uzmem stap, i tresnem ga u sneg, kad ono lupi nesto... eto skije dole, ko zatrpana

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ah da setio sam se i ovoga... idem ja tako kroz jednu usku ulicu (za novosadjane: zeleznicka ulica je u pitanju) i ide neka mecka iza mene, ja da ubrzam, da ne nerviram coveka sto vozi mecku, pocnem da vozim stojeci, i kako sam isao tako, jedna noga na koju sam svu masu i silu oslonio(hteo da nagazim tu pedalu) tad - JE SKLIZNULA SA PEDALE!!! ajao... a vec sam brzo isao. i nabijem yaya na sipku 1. put, uz to se rvem sa kormanom da odrzim pravac da nebi ovom pod auto pao, kako je ta leva noga dotakla asfalt, odskocio sam od asfalta, i opet pri "sletanju" nabio yaya na sipku 2. put, pa je onda i desna otisla s pedale.... pa opet par puta yaya na sipku... to je sve trajalo 7-8 sekundi, uspem ja da povratim kontrolu, stanem pored, i mozete zamisliti osecaj= strah da ne padnem pod kola+udarac u yaya 5-6 puta+brzina+nekontrola nad bajsom... faca mi je kad sam stao bila otprilike kombinacija ovih :shock: ops:

Početnik
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano snowboarding

Vozim snowboard vec 5 god,i jako je dobro.Svi govore da je opasno e pa nije toliko koliko narod prica,probajet,necete se pokajati.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •