Oglasna tabla za antikvitete

Prodajem kompletnu perfektno ocuvanu uniformu oficira GESTAPO, pronadjena 50-tih godina na tavanu uredno spakovana u kofer:
-pantalone
-gornji deo uniforme
-2 kosulje
-kravata
-sapka
-opasac sa 'oprtacem'
-kais
-cizme (br 44)
-tri ordena

CENA 2500 EURA.
 
GOST4848412:
Prodajem kompletnu perfektno ocuvanu uniformu oficira GESTAPO, pronadjena 50-tih godina na tavanu uredno spakovana u kofer:
-pantalone
-gornji deo uniforme
-2 kosulje
-kravata
-sapka
-opasac sa 'oprtacem'
-kais
-cizme (br 44)
-tri ordena

CENA 2500 EURA.
Pozdrav od Vlade ako mozemo da se dogovorimo imam i ja nesto jos uz to imam dva komada koznih GESTAPO mantila od ciste koze,i jedan par nemackih cizama isti broj 44.Pa ako i to stavimo zajedno na prodaju mozda i uzmemo malo vise para.
Ako pristajes ti mi se javi na meil veseli_valjevci@yahoo.co.uk
 
pošalji te mi svoj imejl, i dobiće te sliku, predmeta a za sertifikat, verovatno bi moralo da se saćeka neko vreme zbog procedure, mada tacno kako ide procedura nisam siguran al sve mozemo pokušati da bi je dobili pozdrav.
 
lkpu@panet. co.yu.:
pošalji te mi svoj imejl, i dobiće te sliku, predmeta a za sertifikat, verovatno bi moralo da se saćeka neko vreme zbog procedure, mada tacno kako ide procedura nisam siguran al sve mozemo pokušati da bi je dobili pozdrav.

Nema potrebe da gledam sliku.Znam o cemu se radi.Kada nabavite SERTIFIKAT O AUTENTICNOSTI SA PROCENOM VREDNOSTI, javite se na ovaj topic.
Pozdrav.
 
Aha,sorry...
Poznajem nekoliko kao antikvara...Strašno je šta su ti ljudi u stanju da urade...
Evo najsvežij primer, do pred nekoliko dana sam bila deo ekipe koja je obnovila jedan muzej u unutrašnjosti.Utvrdili smo da je nestalo mnogo etnološkog materijala(krzno uglavnom)...Strašno.Javna tajna ko je to izneo i prodavao...
E,izvini još jednom...
 

Back
Top