Zenski bik?

:):):) ne bi trebalo da nabijaju rogove :):):) verne su

Zena bik je trpeliva zena( drugi to moraju da grade sa iskustvom :) ) ,, sto moze biti pravi dar , posebno za impulsivne muskrace sa teskim karakterom.Mudra , tolerantna zena, to je za postovanje :) . Trebalo bi da su dobri ljubavnici , oni su hedonisti znaju da uzivaju :) sex im je vazan
 
Poslednja izmena:
А је л` трпељива? :D

Ња, зато се квадрирамо. Не волим када неког морам да трпим, не волим када неко мора мене да трпи. :P Чист рачун, дуга љубав.
 
Толеранција и трпељивост нису исто. :)
Где су поштовање и допадање, настаје љубав која постаје заједништво и ту и нема неке потребе за толерисањем нечега. Саживе се људи.
 
Zena bik -uglavnom varaju muzeve a da oni to nikada ne saznaju.Trpeljiva da,ali jako proracunata,svaki potez je vezan za materijalizam.Nece ta napustiti gnezdo ako joj je udobno pa makar se jako zaljubila u drugog.Znam slucaj gde je 6 godina imala ljubavnika i kad je doslo do toga da li muz ili on -ostala sa muzem,zbog komfora.
A znam i za slucaj(familija)gde joj je muz umro u petak a ona u ponedeljak(3 dana kasnije)sina i cerku posedela za sto i izjasnila se da je stan njen,5 dana kasnije na sudu oni se odrekli istog u njeno ime.4meseca posle smrti muza nasla novog''prijatelja''sa dobrom inostranom penzijom.
Mudre zene,rekla bih u grcu i panici sto se tice novca,sa strahom od siromastva.Moj utisak i da partnere biraju prema novcaniku,i da to jako gledaju.
Trpeljive da-ali samo kada im gnezdo odgovara.Nece se ta godinama besciljno zrtvovati za nekog siromaha,jadnicka koga eto voli,sto bi npr uradila glupa zena riba.
Umeju cutati kada se raspravlja oko tudjih zivota,a kada se takne u njihov dinar odmah pokazu kandje.
Ja u podznaku bik-nekada osecam strah od siromastva i da cu pod stare dane biti bez dinara pa stedim...verovatno bik u meni:roll:
 
sve ja tačno, sem varanja... ako to i urade, biće iz razloga što ne mogu da iskontrolišu nagon, tačnije sklonost ka fizičkom uživanju... jer osećanja jako dobro drže pod kontrolom, naročito ljubomoru.
imam jednu drugaricu koja je bila u vezi sa dečkom, još u vreme dok smo išli u srednju, pa par godina kasnije, trajalo je dosta dugo. on materijalno obezbeđen, potpisujem da ne bi trajalo da nije bilo tako. uglavnom, raskinu zbog njegove prevare, ona je sve to jedva preživela, ali u smislu šta gubi, tačnije ne bi ni prekidali da on tako nije odlučio. i posle x godina, i on i ona su imali druge, u jednom trenutku nastave tamo gde su stali, a znam da ona njega ne voli, bar za moj pojam ne onako kako bi to trebalo da bude, više gleda neku sigurnost, i opet rizikujući da ne bude jedina. ustvari sam skontala da to njoj nije ni bitno, sve dok je prva i dok i formalno raspolaže njim i onim što ima. ono što će progutati iotrpet će uvek svesti na frazu: zbog porodice. pa sam se često pitala je li vredno održati formu iako suština ne postoji. na kraju su se venčali. sada imaju klinca, svako vodi svoj život... i sve je ok dok taj prljavi veš ne počne da smrdi i van kuće, ona je srećna u tom braku.
sve žene bikovi su zavisne od muškarca, kako materijalno (ovaj aspekt je na I mestu), tako i u smislu svega ostalog. kada uđu u brak, to je za njih do kraja života.. i neće dozvoliti da im bilo šta i bilo ko poremeti planove. daleko od toga da se ovde radi o ljubavi. ona će zanemariti sve što joj narušava porodičnu idilu. i tu i tamo povremeno pucati, ali nikada neće prelomiti. + što ne vole promene, a to je jedan od uslova za sreću. sve u svemu, čudnom se definicijom sreće vode kroz život.
sve što u životu rade, to je dobro iskalkulisano.
 
Poslednja izmena od moderatora:
U danasnje vreme pravo resenje je da zena sama sebi obezbedi matrijalnu sigurnost potrebnu za srecni zivot, proslo je vreme kad se to cekalo od muza..tuzno je da se brak svede na matrijalnu razmenu stoke ..to je glupo.

ja sam izgleda glupa kada ovaj aspekt ne uzimam kao primarni?
inače, svaka žrtva je besciljna.
 
Poslednja izmena:
sve ja tačno, sem varanja... ako to i urade, biće iz razloga što ne mogu da iskontrolišu nagon, tačnije sklonost ka fizičkom uživanju... jer osećanja jako dobro drže pod kontrolom, naročito ljubomoru.
imam jednu drugaricu koja je bila u vezi sa dečkom, još u vreme dok smo išli u srednju, pa par godina kasnije, trajalo je dosta dugo. on materijalno obezbeđen, potpisujem da ne bi trajalo da nije bilo tako. uglavnom, raskinu zbog njegove prevare, ona je sve to jedva preživela, ali u smislu šta gubi, tačnije ne bi ni prekidali da on tako nije odlučio. i posle x godina, i on i ona su imali druge, u jednom trenutku nastave tamo gde su stali, a znam da ona njega ne voli, bar za moj pojam ne onako kako bi to trebalo da bude, više gleda neku sigurnost, i opet rizikujući da ne bude jedina. ustvari sam skontala da to njoj nije ni bitno, sve dok je prva i dok i formalno raspolaže njim i onim što ima. ono što će progutati iotrpet će uvek svesti na frazu: zbog porodice. pa sam se često pitala je li vredno održati formu iako suština ne postoji. na kraju su se venčali. sada imaju klinca, svako vodi svoj život... i sve je ok dok taj prljavi veš ne počne da smrdi i van kuće, ona je srećna u tom braku.
sve žene bikovi su zavisne od muškarca, kako materijalno (ovaj aspekt je na I mestu), tako i u smislu svega ostalog. kada uđu u brak, to je za njih do kraja života.. i neće dozvoliti da im bilo šta i bilo ko poremeti planove. daleko od toga da se ovde radi o ljubavi. ona će zanemariti sve što joj narušava porodičnu idilu. i tu i tamo povremeno pucati, ali nikada neće prelomiti. + što ne vole promene, a to je jedan od uslova za sreću. sve u svemu, čudnom se definicijom sreće vode kroz život.
sve što u životu rade, to je dobro iskalkulisano.
Nevesto...ovo je definitivno najbolji opis zene bika....sve koje znam zive po ovom obrascu sto se tice veze,braka,muza...
 
Tesko da mogu da budem objektivna ali u zivotu nisam procitala ruznije opise za zenskog bika. Ima iskustava raznoraznih. Inace sam dupli bik, sa venerom, marsom i merkurom u biku, a mesecom u ribama. Ne znam da li me je pored ovih silnih planeta u biku mesec toliko obelezio, ali u zivotu sam toliko ludosti pravila iskljucivo zbog ljubavi da sam sada, neki bi rekli u vrlo nezavidnoj poziciji, u odnosu na to u kakvoj sam mogla biti. Da me neko ne shvati pogresno - nikada ne bih zrtvovala ljubav za novac, i upravo sam obrnuto zrtvovala da bih bila u vezi u kojoj sam sad, vec 4 godine. Nisam se pokajala ni jednog trenutka. Najbolja drugarica mi je takodje bik i sve prethodno napisano vazi i za nju. Zakljucak bi mogao biti da je veoma povrsno dodeljivati osobine odredjenom horoskopskom znaku samo na osnovu nekolicine ljudi tog znaka, a vazi i obrnuto. Pozdrav svima sa porukom da odbace predrasude i prosire vidike.
 
Ако ти је Сунце близу других планета, онда су оне под његовим зрацима или спаљене, што им умањује снагу и долазе мање до изражаја од осталих планета.
 
Po mojoj nekoj proceni, kravice su dosta suzdrzane i pasivne,
idealna domacica je valjda najbolji opis jedne zene bika,
ako i uradi kojim slucajem nesto ne valja to ce verovatno zauvek ostati u tajnosti,
ko voli miran i topao zivot i dom, slobodno nek zeni bika

;)
 
Evo zanimljivog teksta.. autor: Argus

Vi stojite čvrsto na zemlji. Volite sve ono što je postojano i opipljivo. Sanjarenje za Vas predstavlja samo duševni odmor. U stvari, sve što je neostvarljivo ili plod Vaše mašte povređuje Vaše osećanje za praktičnost. Nikad se ne zadovoljavate varljivim obećanjima, slatkim iluzijama i ne prepuštate se fantazijama.

U prijateljstvu ste verni, ali odanost tražite i od suprotne strane. Ako Vas neko izneveri, nećete burno reagovati. Vaše reakcije su polagane i manje vidljive, ali zato beskrajno duboke. Ako ste uvereni da se neko prema Vama loše poneo, ili da je povredio Vašu dobronamernost, to mu nikad nećete oprostiti. Izgubiće mnogo u Vašim očima. Veliko ste zlopamtilo.

Niste pristalica promena i preokreta, ni svega onog što može poremetiti ustaljeni tok Vašeg života ili dovesti u opasnost Vaš komfor. Takva koncepcija o životu ima i jedan nedostatak. Poštujete principe, predrasude, koncizne ideje. Međutim u životu se principi teško ruše, predrasude postaju neprihvatljive, a koncizne ideje maglovite. Stoga se često oglušujete o savete drugih i upozorenja Vaših najbližih. Vi želite da radite po svom nahođenju, uvereni u potpuni uspeh. Međutim, uspeh često izostane.

Iako je Vaš karakter prilično jak, postoje u njemu i neke slabosti. U načinu života pojavljuju se ponekad pasivnost i lenjost. Bežite od briga i problema, ne volite komplikacije. Kad se za nešto odlučite teško Vas je od toga odvratiti. Više volite da doživite i krah, nego da se vratite nazad ili promenite mišljenje.

Ljubav igra veliku ulogu u Vašem životu. Za Vas ona nije sinonim strasti, bura, razdiranja ili romantizma, već nežnosti i uživanja. Kako ste pristalica ustaljenih formi i svega onog što se odnosi na materijalnu stvarnost, kod muškarca Vas, pre svega, privlači njegov fizički izgled. Šta se krije iza njegove spoljašnjosti manje Vas interesuje. Kad upoznate osobu koja Vam se sviđa želite na svaki nacin da privučete pažnju na sebe. Period posmatranja kod Vas dugo traje (ponekad i predugo). To nije iznenađujuće, jer Vi sve odluke donosite posle dugog i zrelog razmišljanja.

Iako izgledate kao hladna osoba, u suštini ste veoma senzibilni. Čak i ako ste pronašli kod osobe suprotnog pola sve znake privlačnosti, nećete požuriti da s njom odete kod matičara. Pre nego što ste se odlučili na trajniju vezu, želite da budete sigurni da je pravi onaj, koji je pronašao pouzdani put do Vašeg srca. Ne vezujete se lako. Ljubav u Vašem srcu sporo sazreva. Osećanja se veoma smotreno razvijaju. Od nežnosti i topline osećanja drugog zavisi i Vaša ljubav.

Iako ponekad izgledate potpuno ravnodušni, u stvari ste veoma isključivi i ljubomorni, s osećanjem posedovanja u ljubavi. Ne podnosite prisustvo druge žene, pa ma to bila i koleginica Vašeg partnera. Umete vešto da ispletete mrežu oko njega da biste ga sačuvali samo za Vas... . Ako otkrijete neverstvo, spremni ste da uzvratite na isti način...
 

Back
Top