Zenski bik?

bikovi suviše vole uživanje da bi ostali verni... kod njih je sve uzimala/davala, koliko gube, a koliko dobijaju... neće se tek tako usuditi na rizik.
dok su sa druge strane u krevetu nemaštovite i pasivne, možda je to kontrdiktorno sa ovim gore?
nemam isključiv stav po pitanju vernosti bilo kog znaka u globalu... možda ti kažem konkretnije ako vidim natal.
 
pluton je generacijska planeta, nebitno.
najverovatnije da ovaj mesec formira kvadrat sa suncem i venerom, koja je ako je u konjukciji sa suncem spaljena. mars u blizancima je sam po sebi loš, česte su promene raspoloženja, nervoza, stalno traže izazove, vrlo moguće ako pravi neki loš aspekt da je osoba sklona teškim rečima, naročito sa merkurom, postupcima, sa uranom.
mesec u vodoliji ako gradi aspekte sa venerom i suncem koje sam pretpostavila, može dati introvertnost, nepristupačnost, neskald razume i osećanja, loš odnos sa venerom u biku, koja je sama po sebi hedonista, očekuje divljenje, pažnju, ne preuzima odgovornost i generalno probleme u ljubavi... ako ovo povlači i konjukciju sa merkurom, računajući na blizinu sunca, voli komplimente i laskanja, divljenje u društvu, razmažena.
ako ostale planete npr uran, saturn u jarcu prave dobre aspekte sa venerom, dajući joj malo na stabilnosti... ali su lične planete ono što oslikava ovaj tip karaktera, odnosno model ponašanja... ne bih rekla da je pojam za vernost, ali pogledaj i aspekt venere sa uranom, jupiterom, neptunom. i vladara pete sa aspektima.
 
citajuci sve ovo dolazim do zakljucka da kod zenskih predstavnika ovog znaka vazi ona teorija da su zene alave samo na dve stvari :) ..hehe mada nisu sve zene rodjene u ovom znaku tjah
 
pluton je generacijska planeta, nebitno.
najverovatnije da ovaj mesec formira kvadrat sa suncem i venerom, koja je ako je u konjukciji sa suncem spaljena. mars u blizancima je sam po sebi loš, česte su promene raspoloženja, nervoza, stalno traže izazove, vrlo moguće ako pravi neki loš aspekt da je osoba sklona teškim rečima, naročito sa merkurom, postupcima, sa uranom.
mesec u vodoliji ako gradi aspekte sa venerom i suncem koje sam pretpostavila, može dati introvertnost, nepristupačnost, neskald razume i osećanja, loš odnos sa venerom u biku, koja je sama po sebi hedonista, očekuje divljenje, pažnju, ne preuzima odgovornost i generalno probleme u ljubavi... ako ovo povlači i konjukciju sa merkurom, računajući na blizinu sunca, voli komplimente i laskanja, divljenje u društvu, razmažena.
ako ostale planete npr uran, saturn u jarcu prave dobre aspekte sa venerom, dajući joj malo na stabilnosti... ali su lične planete ono što oslikava ovaj tip karaktera, odnosno model ponašanja... ne bih rekla da je pojam za vernost,
ali pogledaj i aspekt venere sa uranom, jupiterom, neptunom. i vladara pete sa aspektima.

Slabo ti se ja razumem u to. Jedino da uradim njen natal i posaljem ti nekako, ako moze....
 
Ja te cekam nevjesto, rekla si da imamo nerascisceni racun. Gdje si, sakrila se u znanje? :zcepanje:
tumblr_lb5w39KtHn1qe0eclo1_r4_500.gif
 
Poslednja izmena:
Bikovi su poznati po tome što požrtvovano vole svoju kuću, bračnog druga, decu, i što su uvek spremni da brane njihove interese.
Privlače ih sentimantalne i iskrene veze, ali skoro nikada ne preuzimaju inicijativu.
Pasivnost je njihova glavna osobina.
Izuzetno su tvrdoglave prirode, mada bi to radije nazvali strpljenjem i istrajnošću.
Sporo rade, sporo se ljute, a njihovi problemi su uglavnom izazvani ljubomorom.


Žena Bik je stvorena za ljubav i za partnera će učiniti sve.
Odlična je domaćica i mnogi patrijahalno vaspitani muškarci upravo biraju nju za ženu.
Voli svoj dom, svoju oazu mira, i sve će da učini da ulepša život sebi i svom partneru.
Kada se zaljubi, gubi kontrolu.
Ipak, strahuje od prevare, pa je povremeno nagriza ljubomora, a to je velika opasnost koja se može završiti raspadom veze.
Kada otkrije prevaru, kriće bol i tugu i neće se nikome poveriti.
Nevernost nikada neće oprostiti, a ljubav će potražiti s nekim drugim.
Nije slučajno da su se u ovom znaku rodile najpoznatije trovačice!
 
Zena BIK se cesto plasi odvajanja od situacija ili stvari koje su joj postale svakodnevne i poznate, cak i kada prestane da ih smatra interesantnim i aktuelnim.
Ljubavne veze su za nju kao biznis: ona nece traciti vreme s partnerom koji ne razume znacenje odgovornosti i cvrste vernosti.
Ona poseduje duboka osecanja, ali intimnosti prilazi polako i oprezno.

Gospodja BIK ne spada u osobe teskog karaktera i veoma je optimisticki nastrojena.
Ova zena oprezno bira svoje ljubavnike jer zeli biti sigurna u dobro vaspitanje coveka kojeg bude izabrala za zajednicki zivot.
Njoj je potrebna solidna baza za ljubavnu aferu, zato retko koristi "zensko oruzje" da bi kod muskarca probudila interesovanje.

Iako zna da voli svim svojim bicem, zena BIK to retko pokazuje.
Veoma je verna i privrzena, tako da kada jednom kaze "DA", spremna je da sa tim partnerom provede ostatak svog zivota.
Ulozice puno truda da bude perfektna supruga, mada joj domacinski poslovi ne idu bas najbolje od ruke, jer tezi dezorganizaciji i nije pedantna.
Maska njene stalozenosti moze obmanuti ceo svet, ali njen partner ce je smatrati osecajnom, pokornom i veoma uzbudljivom osobom.
Nikad, nikad nemojte sumnjati da će vas napustiti kad je teško.
To je žena koja bi vas kilometrima nosila ranjene kroz pustinju, nepokolebljivo kao kamila.

Erogene zone: celo telo

Imajte na umu: kada ste s njom ne smete ni slučajno pogledati, niti komentarisati drugu devojku

Zena Bik dugo razmišlja pre nego što kupi neki odevni predmet, jer: kako će se to odraziti na kućni budžet? :)
 
Osecaj sigurnosti u materijalnom i novcu takodje bitna karakteristika

Ja sam bik....volim samo svoje zarađene pare....volim pare....pare ti daju osećaj slobode....ove sa mukom zarađene, mi iskijavaju na nos, jer nigogović smatra da te je pretplatio.....bio bik ili ne svi vole osećaj sigurnosti i novac......
 

Back
Top