Zenski bik?

pa je tacno da stvarno osecam odanost u kostanoj srzi i ovako me niko ne iznervira i mogu dugo da cekam u redu sest sati vec provereno a da ne izludim

mrzim najvise OSVETOLJUBIVOST
 
Nedavno izasao iz visemesecne veze sa jednom Bikicom. Citao sam vase postove jos ranije i prepoznao neke odlike kod zena Bikica. Jesu zgodne, lepota za :ok: izuzetno sarmante, ljubazne. Vole uzivati u zovotu i grabe svaku priliku da iskoriste. Vole umetnost, vole lepotu a ponajvise vole SAME SEBE i to im je jedna od najvecih mana. Tesko ce se zena Bikica zrtvovati za bilo koga ako to ne ide u njenoj koristi, sto je i u redu ako ne prelazi granice kada niko nece biti ostecen. Senzibilna ali i lukava. Trazi paznju i posesivno te drzi uz sebe iako ti to nikad nece priznati. Mnogo voli da flertuje pa se zato etiket vernosti kod ovog znaka stavlja pod veliku sumnju.
 
Poslednja izmena:
Jeziva bica :( Sracunata,koristoljubiva,sve sto radi-radi samo za svoje dupence i korist.Pojam ljubavi kod nje je jakooo diskutabilan.Sve je vezano za materijalnu korist i udobnost-tako bira partnera,tako bira drustvo oko sebe.Jakooo lukave prema okolini..to su one zene koje su sa svima na osmeh,sa svima ljubazne i ok ,nikada ne znate sta iskreno misle o vama,odrzavaju kontakte dok im trebate u vezi nekog posla i koristi.Imaju savrsenu sposobnost da vrte po 2-3 muskarca istovremeno i vi to kao partner NIKADA necete saznati(a zivecete u uverenju da su odane pozrtvovane majke i supruge).Poznajem veliki broj zena u tom znaku i sve imaju te osobine.Kad sve sumiras-lukave,hladne,sracunate zene.Pokojna majka(dupli bik)...postojali se situacije kada je rodjenu decu sklanjala po strani da ostvari neki svoj naum :( Volela sam je puno ali postojali su momenti koji su me bacali u ocaj kad bih do dna sagledala njen pogled na zivot i nas kao decu:(
Nikada ti bikica nece otvoreno reci ali ce te samo skloniti ili ne pruziti ruku kada ti treba i hladnokrvno uraditi u svoju korist.U braku je imala 7 godina paralelnu vezu,tata nikada nije saznao sve dok taj covek nije dosao kod njega:( Niko od nas nista nije primetio-nikada.Po ocevoj smrti nije cekala dugo..par meseci kasnije vec je bila sa cicom od 70 godina i inostranom penzijom.I sada mi pripadne muka kad se setim nekih stvari-razboleo se matori a ona ga izvukla iz bolnicesva uzrujana i u panici,upalila auto i za austriju(da resi papire oko penzije).STRAH od gubitka novca je kod njih veci od ljubavi prema ljudima.To je jedina istina:( Kad je on umro,ubrzo je zamenjen drugim tkdj dobro stojecim fosilom.Bikica voli sebe i sve sto radi u zivotu radi za svoju korist.Detetu ce pomoci ali JEDINO ako to ne utice na nju direktno i na njen budzet :(
 
A za skorpije je sve tacno sto kazu posesivne su i ljubomorne.. i bezobrazne i sebicne..razmisljaju o svojim problemima..ne interesuje ih nista oko njih..samo one su vazne. Igraju na toplo-hladno. Sto coveka najvis eiznervira i natera coveka da ih pusti i otkaci. Sto je u mom slucaju. Sad ne znam kako je kod ostalih. Nekad ne zelim nikom da verujem. Al te skorpije su toliko gadne. Da zelim samo da ih sutnem u njihoc skorpijski zivot. Bikovi zene ili muskarci umeju da budu hedonisti. Jesu da su malo posesicni i ljubomorni i oni, ali su izizetno odani i imaju zivce debele kao konoplje. Ali ko ih prekine tesko njima..

:) :)
ovde pises o 2 stvari koje ne mozes da poredis.Presmesno je :)
Skorpija-kad joj nesto ne odgovara u vezi,u ljubavi-reci ce ti,oduvace te,izvristace se na tebe,pokupiti stvari i otici zauvek.To je iskrenost deteta koja lezi u skorpiji.Sve sto radi,skorpija radi iskonski i iz cistee emocije,bez pretvaranja i laganja.Ne ulazim u druge osobine znaka,ovo se odnosi na ljubav.
Bikica-reci ce ti i zamerice ti za stvari koje remete njen budzet.To ti nece oprostiti.Nikada.Sve drugo...ukratko-zabole je :) Znaju se i pretvarai da su povredjene ,uvredjenje i sl a jedina istina je da je zabriga ,ostaje gde jeste i nista ne menja.Pa ona je dovoljno lukava da zadrzi poziciju na kojoj je a stvari koje joj nedostaju ona cuteci,hladnokrvno uzme na drugom mestu.Nikada ti nece reci naravno ,neces ni saznati.Dopunu svega sto joj ti ne pruzis ona uzme na drugom mestu.To je bikica.
 
Nisu jarac pa da se zrtvuju. Kod bikusa ima ljubavi ili nema, ako je ima onda je lepo dok traje, kakva zrtva kakvi bakraci...

Zivot je lep, treba samo znati uzivati.
 
I ja mislim da muski bikovi samo to ime zajednicko dele sa zenskim bikovima, ostalo nista.

Nevesta koji je tvoj stav sto se vernosti tice? Pratio sam tvoje postove I malo su mi kontradiktorni sto se tice vernosti, bez uvrede.
 

Back
Top