NE TRAZIM DOWNLOAD!!!!

Sasha1968

Početnik
Poruka
10
Evo Ja opet iz Grcke trazim pomoc! Dakle,treba nam STVARNO DOBAR sajt sa listom (VEEEELIKOM) domace Rock i NARODNE(ne turbo) muzike gde cu moci da narucim pesme koje zelim! NE TRAZIM DOWNLOAD PESAMA!!Samo smo odlepili slusajuci SAMO Grcku muziku ovako daleko od kuce pa moja supruga kuka i moli za pomoc!Dakle trba nam neko sa velikim izborom muzike koju ce nam snimiti na recimo DVD diskove i poslati!!! HVALA!
 
Sasha1968:
Evo Ja opet iz Grcke trazim pomoc! Dakle,treba nam STVARNO DOBAR sajt sa listom (VEEEELIKOM) domace Rock i NARODNE(ne turbo) muzike gde cu moci da narucim pesme koje zelim! NE TRAZIM DOWNLOAD PESAMA!!Samo smo odlepili slusajuci SAMO Grcku muziku ovako daleko od kuce pa moja supruga kuka i moli za pomoc!Dakle trba nam neko sa velikim izborom muzike koju ce nam snimiti na recimo DVD diskove i poslati!!! HVALA!

Pa.........??????Dok ti se neko ne javi evo mala pomoc,da se malo priberes,od Grka(iako grcka muzika nije losa)
LimeWire PRO 4.6.0 To ti je dobar program za skidanje muzike i mnogo stosta,brz i bez puno mudrovanja,ako imas brzu konekciju,mozes skinuti dosta pijesama vrlo brzo(I NASIH I STRANIH).

Program mozes naci na netu u free verziji,ako zelis PRO,javi se na privat da ti posaljem link.
Kod pro verzije ti je brza veza,dok ti free to ogranicava!!!!

POZDRAV GRCKOJ!!!

(E i usput kakve su Grkinje)
 
Sasha1968:
Evo Ja opet iz Grcke trazim pomoc! Dakle,treba nam STVARNO DOBAR sajt sa listom (VEEEELIKOM) domace Rock i NARODNE(ne turbo) muzike gde cu moci da narucim pesme koje zelim! NE TRAZIM DOWNLOAD PESAMA!!Samo smo odlepili slusajuci SAMO Grcku muziku ovako daleko od kuce pa moja supruga kuka i moli za pomoc!Dakle trba nam neko sa velikim izborom muzike koju ce nam snimiti na recimo DVD diskove i poslati!!! HVALA!

grcka123@yahoo.com

Poslao sam ti tu sve sta ti treba!!

Pass,i username su ti na PP!!!

Enjoy ! ! !
 
Sasha1968:
HVALA NEIZMERNO!!!!Imam samo jos jedno pitanje, kazu mi ljudi da je po prilicno opasno koristiti ga zbog skidanja FIREWALLa pa virusi ulecu ko ludi! Ja koristim NORTON,koliko sam u opasnosti? DUZNIK SAM TI!!!

LimeWire PRO 4.6.0 je jedan od najsigurnih programa takve vrste(ako ne i najsigurni),naravno da postoji opasnost,(zar ne postoji opasnost kad prelazis ulicu da te lupi auto),ali LimeWire ce da te obavjesti u koliko je taj file koji skidas sumljiv u bilo kojem obliku,sto se tice FIREWALLa,ko je rekao da ga treba iskljuciti? ? ?Sam podesis ono sto te bude pitao i cekiras da te vise ne pita,odnosno da mu vjerujes.
To ti je to! ! !
 
Хахахахахах, баш си ме насмејао. Повежите се преко нашег броја. Па за кога они нас сматрају (пробао сам једном преко dial-up, не знам шта би ми рекао на кабловској). У сваком случају, одвукли сву брзину :D :D :D :D
 
Cupi NS:
Хахахахахах, баш си ме насмејао. Повежите се преко нашег броја. Па за кога они нас сматрају (пробао сам једном преко dial-up, не знам шта би ми рекао на кабловској). У сваком случају, одвукли сву брзину :D :D :D :D

Da, to sa nostalgijom je jako zanimljivo. Taj site je jedino upotrebljiv, ako ga ne koristiš sa prostora bivše Jugoslavije. U svim ostalim slučajevima moraš da zoveš njihov dial-up broj da bi mogao da radiš down ili up load.

Hvala, ali ne hvala
 

Back
Top