NE TRAZIM DOWNLOAD!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: NE TRAZIM DOWNLOAD!!!!

Početnik
    Učlanjen
    20.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano NE TRAZIM DOWNLOAD!!!!

Evo Ja opet iz Grcke trazim pomoc! Dakle,treba nam STVARNO DOBAR sajt sa listom (VEEEELIKOM) domace Rock i NARODNE(ne turbo) muzike gde cu moci da narucim pesme koje zelim! NE TRAZIM DOWNLOAD PESAMA!!Samo smo odlepili slusajuci SAMO Grcku muziku ovako daleko od kuce pa moja supruga kuka i moli za pomoc!Dakle trba nam neko sa velikim izborom muzike koju ce nam snimiti na recimo DVD diskove i poslati!!! HVALA!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: NE TRAZIM DOWNLOAD!!!!

Citat Original postavio Sasha1968
    Evo Ja opet iz Grcke trazim pomoc! Dakle,treba nam STVARNO DOBAR sajt sa listom (VEEEELIKOM) domace Rock i NARODNE(ne turbo) muzike gde cu moci da narucim pesme koje zelim! NE TRAZIM DOWNLOAD PESAMA!!Samo smo odlepili slusajuci SAMO Grcku muziku ovako daleko od kuce pa moja supruga kuka i moli za pomoc!Dakle trba nam neko sa velikim izborom muzike koju ce nam snimiti na recimo DVD diskove i poslati!!! HVALA!
    Pa.........??????Dok ti se neko ne javi evo mala pomoc,da se malo priberes,od Grka(iako grcka muzika nije losa)
    LimeWire PRO 4.6.0 To ti je dobar program za skidanje muzike i mnogo stosta,brz i bez puno mudrovanja,ako imas brzu konekciju,mozes skinuti dosta pijesama vrlo brzo(I NASIH I STRANIH).

Program mozes naci na netu u free verziji,ako zelis PRO,javi se na privat da ti posaljem link.
    Kod pro verzije ti je brza veza,dok ti free to ogranicava!!!!

POZDRAV GRCKOJ!!!

(E i usput kakve su Grkinje)

Primećen član Чупи НС (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio vmarko
    (E i usput kakve su Grkinje
    Ја и нисам баш нешто задивљен, мада и насам имао времена за детаљну анализу :wink: Упс, мало сам скренуо са теме ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

grcka123@yahoo.com

Poslao sam ti tu sve sta ti treba!!

Pass,i username su ti na PP!!!

Enjoy ! ! !

Početnik
    Učlanjen
    20.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Grcka calling!

HVALA NEIZMERNO!!!!Imam samo jos jedno pitanje, kazu mi ljudi da je po prilicno opasno koristiti ga zbog skidanja FIREWALLa pa virusi ulecu ko ludi! Ja koristim NORTON,koliko sam u opasnosti? DUZNIK SAM TI!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Grcka calling!

HVALA NEIZMERNO!!!!Imam samo jos jedno pitanje, kazu mi ljudi da je po prilicno opasno koristiti ga zbog skidanja FIREWALLa pa virusi ulecu ko ludi! Ja koristim NORTON,koliko sam u opasnosti? DUZNIK SAM TI!!!
    LimeWire PRO 4.6.0 je jedan od najsigurnih programa takve vrste(ako ne i najsigurni),naravno da postoji opasnost,(zar ne postoji opasnost kad prelazis ulicu da te lupi auto),ali LimeWire ce da te obavjesti u koliko je taj file koji skidas sumljiv u bilo kojem obliku,sto se tice FIREWALLa,ko je rekao da ga treba iskljuciti? ? ?Sam podesis ono sto te bude pitao i cekiras da te vise ne pita,odnosno da mu vjerujes.
    To ti je to! ! !

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Primećen član Чупи НС (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Хахахахахах, баш си ме насмејао. Повежите се преко нашег броја. Па за кога они нас сматрају (пробао сам једном преко dial-up, не знам шта би ми рекао на кабловској). У сваком случају, одвукли сву брзину

Aktivan član virked (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Menjaj Nortona pod hitno.

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio Cupi NS
    Хахахахахах, баш си ме насмејао. Повежите се преко нашег броја. Па за кога они нас сматрају (пробао сам једном преко dial-up, не знам шта би ми рекао на кабловској). У сваком случају, одвукли сву брзину
    Da, to sa nostalgijom je jako zanimljivo. Taj site je jedino upotrebljiv, ako ga ne koristiš sa prostora bivše Jugoslavije. U svim ostalim slučajevima moraš da zoveš njihov dial-up broj da bi mogao da radiš down ili up load.

Hvala, ali ne hvala

Slične teme

1. Download menadzer trazim
    Autor jocapfc u forumu Softver
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 14.12.2011., 13:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •