MJUZIKL

  • Začetnik teme MILLICA A nije Milsa
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

MILLICA A nije Milsa

Gost
Citajuci tekstove na temu KAD SAM POSLEDNJI PUT BIO U POZORISTU videla sam koliko je popularan MJUZIKL

Zelela bi da odgovorite koji je po vama najbolji svetski mjuzikl, koji bi voleli da vidite i nesto o nasim glumcimma koji igraju u mjuziklu

moj mjuzikl broj jedan je VIOLINISTA NA KROVU
Zelela bi da vidim i GRKA ZORBU
 
Violinista na krovu, e da! Gledala sam ovu predstavu nekoliko puta u Srpskom narodnom pozorištu u Novom Sadu i definitvno je jedna je od najboljih predstava ovoga pozorišta za poslednjih 10-tak godina...
Zafir Hadžimanov u naslovnoj ulozi je fantastičan.
Preporučujem svima!
 
Gledala sam Violinistu na krovu Teatra T i SNP-a. Vise mi se dopada predstava Teatra T. Desimir Stanojevic je bolji od Zafira i cela beogradska ekipa mi se vise dopada. Steta sto te predstave vise nema.
 
gledao sam obe predstavve.ma kakav zafir.desko je za njega izmislio mjuzikl.bg.predstava je toplija i sadrzajnija zahvaljujuci desimiru stanojevicu.
 
Obe su dobre. ali i meni je Desko na krovu bio bolji od Zafira na krovu : 8)
Ja mjuzikle oboooooooozavam i mislim da kod nas dobri pozorisni mjziki tek predstoje kad a se na prolece otvori Poz. na Ter.
Teatar T nije posldenjih godina imao bas neki vrhunski glumacki kadar (ako neko zna da glumi ne zna da peva, a ako neko slucajno zna da peva glumi gore od mene itd.) ali su nekako uspevali da naprave dosta predstava simpaticnih i dobrih na svoj nacin i za date uslove. Meni je nekako najdrazi bio Briljantin iz '95. ali i obnovljena verzija je dobra. Kiss Me Kate je sjajan mjuzikl ali realizacija nije bas najbolja (reziser zeznuo stvar).
Kabare je bio super, osim ane Sofrenovic :?
Pre neki dan sam procitala da ce se do kraja godine postaviti Chorus Line i Cikago, jihiii! Mjuzikli Boba Fosija su najnajnajnajnaj!!
Eto to ja mislim .. :wink:
pozdrav
Zoja
 
3oja:
Obe su dobre. ali i meni je Desko na krovu bio bolji od Zafira na krovu : 8)
Ja mjuzikle oboooooooozavam i mislim da kod nas dobri pozorisni mjziki tek predstoje kad a se na prolece otvori Poz. na Ter.
Teatar T nije posldenjih godina imao bas neki vrhunski glumacki kadar (ako neko zna da glumi ne zna da peva, a ako neko slucajno zna da peva glumi gore od mene itd.) ali su nekako uspevali da naprave dosta predstava simpaticnih i dobrih na svoj nacin i za date uslove. Meni je nekako najdrazi bio Briljantin iz '95. ali i obnovljena verzija je dobra. Kiss Me Kate je sjajan mjuzikl ali realizacija nije bas najbolja (reziser zeznuo stvar).
Kabare je bio super, osim ane Sofrenovic :?
Pre neki dan sam procitala da ce se do kraja godine postaviti Chorus Line i Cikago, jihiii! Mjuzikli Boba Fosija su najnajnajnajnaj!!
Eto to ja mislim .. :wink:
pozdrav
Zoja
Zoja je potpuno u pravu ! :D
Veliki pozdrav Zoji. :D
 
Obožavam mjuzikle i jedva čekam da se Teatar T vrati na Terazije u novu prelepu salu (na trgu Nikole Pašića stoji pano sa budućim izgledom sale).Pogledala sam sve njihove mjuzikle i u datim okolnostima, oni su me oduševili!
Uvek iz tog pozorišta izadjem vedra i nasmejana. Brilijantin, Violinista na krovu, Lutka sa naslovne strane, Cigani lete u nebo, Neki to vole vruće... su zbilja divne predstave. Veoma bih volela da naprave mjuzikl Kosa i Fantom iz opere!
 
moj omiljeni mjuzikl je "zvonar bogorodicine crkve". i to posebno verzija sa mojim imenjakom u ulozi kvazimoda.
veliki mi je san da odgledam "macke"! valjda ce biti prilike....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top