Problem oko navigacije za HUAWEI U8110

-GoRsKi-

Aktivan član
Poruka
1.535
Pre par dana sam kupio ovaj telefon i za ove pare je odličan čak šta više iznad je mojih očekivanja.

Međutim interesuje me par stvari oko navigacije. On naravno ima opciju da možeš preko WiFi na Google maps i to radi dok ima signala za WiFi (tu je malo neprecizan al šta da se radi).
Problem je kad navigaciju prebacim na GPS satelite. U mapama mi stoji plavi trougao (locirao me) ali nigde mape - kao da se nalazim u eksel tabeli.

Jel zna neko šta u ovom slučaju treba da se radi? Jel treba neki softver za mape da se skida ili šta? Napominjem još 1...želim da mi navigacija radi na GPS satelite bez WiFi a još manje preko računa.:think:

poz
 
Pre par dana sam kupio ovaj telefon i za ove pare je odličan čak šta više iznad je mojih očekivanja.

Međutim interesuje me par stvari oko navigacije. On naravno ima opciju da možeš preko WiFi na Google maps i to radi dok ima signala za WiFi (tu je malo neprecizan al šta da se radi).
Problem je kad navigaciju prebacim na GPS satelite. U mapama mi stoji plavi trougao (locirao me) ali nigde mape - kao da se nalazim u eksel tabeli.

Jel zna neko šta u ovom slučaju treba da se radi? Jel treba neki softver za mape da se skida ili šta? Napominjem još 1...želim da mi navigacija radi na GPS satelite bez WiFi a još manje preko računa.:think:

poz

Ao ljudi hoćete li se više manuti tih google maps koda živite u New Yorku pa je google detaljno ucrtao svaku ulicu ,to je android tel tako da možeš za njega da skineš pravu navigaciju tj. igo my way sa sve glasovnom navigacijom na srpskom i naravno neće ti skidati nikakav kredit.

EDIT:
A ako baš hoćeš te google maps to što ti nema mape je baš zbog toga što nema interneta zbog toga što se google maps oslanja na internet da skida mape pogledaj ovaj video možda ti pomogne objašnjava kako da skineš mape na telefon.

 
Poslednja izmena:
Ao ljudi hoćete li se više manuti tih google maps koda živite u New Yorku pa je google detaljno ucrtao svaku ulicu ,to je android tel tako da možeš za njega da skineš pravu navigaciju tj. igo my way sa sve glasovnom navigacijom na srpskom i naravno neće ti skidati nikakav kredit.

EDIT:
A ako baš hoćeš te google maps to što ti nema mape je baš zbog toga što nema interneta zbog toga što se google maps oslanja na internet da skida mape pogledaj ovaj video možda ti pomogne objašnjava kako da skineš mape na telefon.


Ne ne krivo si me shvatio...ja NE ŽELIM google maps, navikao sam na igo my way navigaciju koju imam na X-drive i mnogo je bolja od google maps. Google maps koliko ja znam funkcioniše isključivo kada je tel zakačen na net.

Skinuo sam neku aplikaciju od nekih 10-11 MB za ovaj tel i instalirao sve je ok pojavi se plava ikonica IGO u meniju međutim kada je pokrenem piše mi Please insert your SD card contaning IGO content files . Napominjem da imam 4 GB karticu. Šta je sad problem? Zašto neće?

Proverio sam u aplikacijima instalirao ga je u memoriju telefona (koja ima fabrički oko 150 MB mislim), pokušao da instaliram na karticu, ne znam kako...izvadio karticu iz telefona stavio u lap top međutim ne može da instalira na lap topu ne prepoznaje fajl.

Ima li ko kakvu ideju?
 
Ajde da ti ja odgovorim jer neće niko ili nezna.
Sa marketa skineš igo i instaliraš u telefon.To je prva faza(moraš voditi reda oko rezolucije ekrana)
Druga faza je ona možda ovde zabranjena -piratska strana.Nađeš na netu igo za androide sa tvojom rezolucijom.Skineš i raspakuješ u računaru.
Tada zameniš ta dva faila sa onim koji se nalaze na kartici telefona...
Ako ti nije nešto jasno može na private.
 

Back
Top